Hotel Laurin

Şnorkel olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
16.08 Paz
-
17.08 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺8.538
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, 1 king yatak
₺8.538
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺11.312
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺12.074
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Hotel Laurin, Santa Margherita Ligure hakkında

Temizlik
9,0
Konfor
9,2
Konum
9,8
Servisler
8,8
Çalışanlar
9,4
Fiyat-kalite dengesi
8,3
Bu otelde spor salonu ve sezonluk açık havuz vardır. 18 yaş çocukların yanlarında bir yetişkin olmaksızın spor salonu girmelerine izin verilmemektedir. 18 yaşından küçük misafirlerin spor salonuna girmelerine izin verilmemektedir. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Hotel Laurin oda fiyatı ve fırsatları

16.08 Paz
-
17.08 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Şnorkel
  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon

Genel

  • Aile odaları
  • Deniz manzarası
  • Bahçe manzaralı
  • Terlik
  • İç avlu manzarası
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Çekyat
  • Kent simgesi manzarası
  • Telefon
  • Depo

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı

Havuz ve spa

  • Özel havuz
  • Çatı havuzu
  • Masaj
  • Spa
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Manzaralı havuz
  • Buhar banyosu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Dış alan

  • Teras/Veranda
  • Plaj sandalyesi
  • Plaj havlusu
  • Balkon
  • Açık havada yemek alanı
  • Dış mekan mobilyası

Restoranlar

  • Minibar
  • Atıştırmalık büfesi
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Odada kahvaltı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Yerinde döviz alım satım
  • Oda servisi
  • 24 saat resepsiyon

Banyo

  • Duş
  • Bide
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Özel banyo

Yatak Odası

  • Katlanır yatak
  • Yatak yanında priz
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Yapılacaklar

  • Doğa Yürüyüşü
  • Plaj erişimi
  • Bisiklet kiralama
  • Golf
  • Şnorkel

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek yatağı
  • Çocuk bakıcılığı/çocuk hizmetleri (ücretli)

Spor

  • Spor salonu
  • Spor salonu

Park ve ulaşım

  • Otopark

Hotel Laurin Yorumları

8,8
Çok iyi1.968 doğrulanmış değerlendirme

Hotel Laurin oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 010054-ALB-0014, IT010054A1B5KSZS63

Sık sorulan sorular

  • Hotel Laurin diğer 4 yıldızlı Santa Margherita Ligure otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    4 yıldızlı Santa Margherita Ligure otelleri genellikle gecelik ₺54.350'dir fakat Hotel Laurin konaklama birimlerinin fiyatı genellikle gecelik ₺12.208'ye sunulmaktadır ve rakipleri ile yakın puanlara sahiptir.

  • Cenova Cristoforo Colombo ile Hotel Laurin arasındaki mesafe ne kadardır?

    Cenova Cristoforo Colombo ile Hotel Laurin arası mesafe 30,3 km'dir ve sürüş, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 56 dk sürmektedir. Daha yoğun nüfuslu bölgelerde konumlanan oteller için trafik süresi de eklenebilir.

  • Cenova Cristoforo Colombo ile Hotel Laurin arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Hotel Laurin tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Cenova Cristoforo Colombo noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Hotel Laurin evcil hayvan dostu mudur?

    Evet, Hotel Laurin konaklamalarında köpeğini beraberinde getirebilirsin.

  • Hotel Laurin, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Hotel Laurin bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +39 018 528 9971 no.lu numaradan Hotel Laurin ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Hotel Laurin tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • Hotel Laurin havuza sahip mi?

    Evet. Santa Margherita Ligure seyahatine çıkan çoğu momondo kullanıcısı özellikle havuzu olan otelleri aramaktadır. Hotel Laurin, havuz kullanımıyla ilgili bazı kural ve uyarılara sahip olabilir, havuz saatleri gibi detaylar hakkında bilgi edinmek için resepsiyona danışmayı unutma.

  • Hotel Laurin iletişim numarası nedir?

    Hotel Laurin veya rezervasyonun hakkında soruların varsa lütfen doğrudan +39 018 528 9971 no.lu numarayı arayarak resepsiyon ile iletişime geç.

  • Hotel Laurin Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Hotel Laurin otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Hotel Laurin bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Hotel Laurin, misafirlerinin erişim sağlayabileceği bir spor salonuna sahiptir. Çoğu otelin spor salonu 24 saat açık değildir, spor salonunun açık olduğu saatleri ve müsaitliğini öğrenmek için resepsiyona danış.

  • Hotel Laurin için çıkış yapma saati kaçtır?

    Giriş için tesise 15:00 sonrası varış yapabilirsin. Çıkış saati şudur: 11:00. Özel bir talebin varsa bunu resepsiyona mümkün olduğunca erken belirtmeni öneririz.

  • Hotel Laurin tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Bulunan en ucuz fırsatların fiyatı gecelik sadece ₺9.965'den başlıyor. Hotel Laurin tesisindeki odalar için şu anda gecelik ortalam fiyat ₺23.817 civarında. Daha fazla fırsat görmek için aşağıdaki forma tarihlerini gir.

  • Hotel Laurin tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Hotel Laurin (Santa Margherita Ligure) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

  • Santa Margherita Ligure içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Santa Margherita Ligure içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 505.

  • momondo Santa Margherita Ligure içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Santa Margherita Ligure içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Hotel Laurin yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Santa Margherita Ligure, İtalya cazibe merkezleri

Hotel Laurin konum: Lungomare Guglielmo Marconi 3, 16038 Santa Margherita Ligure, Genoa

Popüler Kent Simgeleri

Santa Margherita Ligure Castle0,1 km
Villa Durazzo0,3 km
Bau Bau Beach0,5 km
Spiaggia Regina Elena0,7 km

momondo'nun favori Santa Margherita Ligure otelleri

Best Western Regina Elena

Via Milite Ignoto 44, Santa Margherita Ligure, Genoa

8,5
4 yıldız

₺7.107

B&B Hotels Park Hotel Suisse Santa Margherita Ligure

Via Favale, 31, Santa Margherita Ligure, Genoa

8,2
4 yıldız

₺9.660

Lhp Hotel Santa Margherita Palace & Spa

Via Roma 9, Santa Margherita Ligure, Genoa

8,4
5 yıldız

₺10.705

Hotel Argentina

Via Paraggi A Monte, 56, Santa Margherita Ligure, Genoa

8,4
2 yıldız

₺6.238

Hotel Tigullio Et De Milan

Corso Rainusso 3A, Santa Margherita Ligure, Genoa

8,9
3 yıldız

₺8.623

Grand Hotel Miramare

Via Milite Ignoto 30, Santa Margherita Ligure, Genoa

9,3
5 yıldız

₺35.977

Hotel Metropole

Via Pagana, 2, Santa Margherita Ligure, Genoa

8,7
4 yıldız

₺15.073

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Santa Margherita Ligure seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
16.08 Paz
17.08 Pzt

Santa Margherita Ligure konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler İtalya şehirleri