JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
19.07 Paz
-
20.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺5.430
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Deluxe oda, 1 king yatak
₺5.430
Superior oda, 1 king yatak
₺5.715
King Oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.601
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La, Singapur hakkında

Temizlik
9,2
Konfor
9,3
Konum
9,5
Servisler
9,0
Çalışanlar
9,1
Fiyat-kalite dengesi
8,3
Otelde açık havuz ve jakuzi vardır. Diğer olanaklar arasında 24 saat açık sağlık kulübü bulunur. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Tesis sağlık tedbirleri

Artırılmış sağlığı koruma tedbirleri

Günlük temizlik, temizlik ürünlerine ulaşılabilirlik arttırılmıştır.

Sosyal mesafeyi koruma politikaları

Sosyal mesafe donanımlı lobiler.

Temassız giriş ve çıkış işlemleri

Otel personeliyle ve diğer konuklarla minimal düzeyde temas.

JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La oda fiyatı ve fırsatları

19.07 Paz
-
20.07 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 2 ikiz yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 2 ikiz yatak
Deluxe oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi
  • Ücretsiz otopark
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Konferans odaları
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Yerinde döviz alım satım
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Anahtar kart erişimi
  • Hızlı çıkış
  • Şişe su
  • Özel giriş/çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Paketlenmiş öğle yemeği
  • Özel diyet menüleri (talep üzerine)
  • Atıştırmalık büfesi
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Odada kahvaltı
  • Çay/kahve makinesi
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Kahve makinesi
  • Otomat (içecek)
  • Otomat (atıştırmalık)

Genel

  • Cam Kenarı
  • Aile odaları
  • Oturma alanı
  • Terlik
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Çekyat
  • Telefon
  • Halı kaplı
  • Şehir manzaralı
  • Depo

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Saç kremi

Banyo

  • Duş
  • Ek tuvalet
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Diş fırçası
  • Bornoz
  • Özel banyo
  • Duş kabini

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansörle erişilebilir
  • Üst katlara asansörle erişilebilir
  • Özel Sigara İçilir Alan

Yatak Odası

  • Çalar saat
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Havuz

  • Havuz bar
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Manzaralı havuz

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane
  • Ütü ve ütü masası

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı
  • Bebek yatağı

Spor

  • Spor salonu
  • Spor salonu

Park ve ulaşım

  • Ücretsiz otopark

Dış alan

  • Teras/Veranda

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama

JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La Yorumları

8,8
Çok iyi6.239 doğrulanmış değerlendirme

JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Singapur Seletar ile JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La arasındaki mesafe ne kadardır?

    Singapur Seletar ile JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La arası mesafe 13,2 km'dir ve sürüş, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 24 dk sürmektedir. Daha yoğun nüfuslu bölgelerde konumlanan oteller için trafik süresi de eklenebilir.

  • Singapur Seletar ile JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Singapur Seletar - JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La bünyesinde otel ziyaretçilerinin kullanabileceği bir restoran bulundurmaktadır. Yemeğini restoranda yiyebilir veya yanına alabilirsin. Mutfak saatlerini öğrenmek için +65 6831 4333 no.lu numaradan resepsiyonu arayabilirsin. JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La tesisinde konaklayan Singapur misafirleri için en iyi yemek yeme opsiyonlarından biri oda servisidir ve bu hizmet tüm otel misafirlerine açıktır.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La havuza sahip mi?

    Evet. Singapur seyahatine çıkan çoğu momondo kullanıcısı özellikle havuzu olan otelleri aramaktadır. JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La, havuz kullanımıyla ilgili bazı kural ve uyarılara sahip olabilir, havuz saatleri gibi detaylar hakkında bilgi edinmek için resepsiyona danışmayı unutma.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La, Singapur şehir merkezine ne kadar yakındır?

    JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La tesisinde konaklarken seninle Singapur şehir merkezi arasında sadece 0,9 km bulunmaktadır. Singapur şehir merkezine doğru giderken mağazalar, restoranlar ve Sentosa Adasi ziyaret edilebilir.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La iletişim numarası nedir?

    Otel veya JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La konaklamanız hakkındaki sorularınız için lütfen +65 6831 4333 no.lu numarayı arayın.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La misafirlerinin kullanabileceği bir fitness merkezi bulunmaktadır.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Konuklar, JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La (Singapur) tesisinde gecelik ortalama ₺12.199 ödemeyi bekleyebilir. Gecelik ₺8.423'den başlayan fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin seyahat tarihlerini girebilirsin.

  • JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La (Singapur) tesisinde konaklayan konuklar çamaşır yıkama hizmetlerine erişim sağlayabilir. Ütü ve ütü masası gibi ütüleme ekipmanı da mevcuttur.

  • Singapur içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Singapur içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 1.065 operatör mevcuttur.

  • momondo Singapur içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Singapur içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Singapur, Singapur cazibe merkezleri

JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La konum: 277 Orchard Road, Singapur

Popüler Kent Simgeleri

Orchard Road0,8 km
Clarke Quay1,3 km
Bugis Street1,7 km
Bugis Street Shopping District1,8 km
Sir Stamford Raffles Statue1,9 km
Merlion2,3 km

momondo'nun favori Singapur otelleri

PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore

6 Raffles Boulevard Marina Square, Singapur

9,1
5 yıldız

₺12.891

Furama City Centre

60 Eu Tong Sen Street, Singapur

7,8
4 yıldız

₺5.697

Mercure Singapore Tyrwhitt

165 Tyrwhitt Road, Singapur

8,0
4 yıldız

₺5.450

Butternut Tree Hotel

22 Teck Lim Road, Singapur

8,2
3 yıldız

₺2.636

Park View Hotel Singapore

81 Beach Road, Singapur

7,9
3 yıldız

₺3.405

Swissôtel The Stamford Singapore

2 Stamford Road, Singapur

9,0
5 yıldız

₺12.307

ibis Singapore on Bencoolen

170 Bencoolen Street, Singapur

8,4
4 yıldız

₺5.854

Hotel Traveltine

700 Beach Road, Singapur

7,8
4 yıldız

₺5.487

Marina Bay Sands

10 Bayfront Avenue, Singapur

9,6
5 yıldız

₺34.123

Singapur içinde yakın konaklama tesisleri

Pasir Ris

Daha fazla

D'Resort at Downtown East

1 Pasir Ris Close, Singapur

8,0
3 yıldız

₺4.604

Otel fırsatlarını göster

Family Jungle room @Attractions Packed Beach Resort

1 Pasir Ris Cl, Singapur

₺21.788

Otel fırsatlarını göster

Beach Bay@ Attractions Packed Beach Resort 4 beds

Attractions Packed Beach Resort 1 Pasir, Singapur

₺19.955

Otel fırsatlarını göster

Bukit Merah

Daha fazla

Travelodge Harbourfront

50 Telok Blangah Road, Singapur

8,0
4 yıldız

₺3.803

Otel fırsatlarını göster

Link Hotel

50 Tiong Bahru Road, Singapur

7,7
4 yıldız

₺6.189

Otel fırsatlarını göster

Holiday Inn Singapore Atrium By IHG

317 Outram Road, Singapur

8,3
4 yıldız

₺7.350

Otel fırsatlarını göster

Nostalgia Hotel

77 Tiong Bahru Road, Singapur

8,4
4 yıldız

₺3.993

Otel fırsatlarını göster

Louis Kienne Serviced Residences

554 Havelock Road, Singapur

8,4
4 yıldız

₺10.228

Otel fırsatlarını göster

Momentus Hotel Alexandra

323 Alexandra Road, Singapur

8,6
4 yıldız

₺5.625

Otel fırsatlarını göster

International Service Apartments

Singapur

6,6

₺3.452

Otel fırsatlarını göster

Hotel Faber Park Singapore - Handwritten Collection

448 Telok Blangah Road, Singapur

8,6
4 yıldız

₺5.634

Otel fırsatlarını göster

Habyt Cantonment

150 Cantonment Road, Singapur

8,1
3 yıldız

₺3.584

Otel fırsatlarını göster

Tampines

Daha fazla

Park Avenue Changi

2 Changi Business Park Avenue 1, Singapur

8,3
3 yıldız

₺17.382

Otel fırsatlarını göster

Dorsett Changi City Singapore

3 Changi Business Park Central 1, Singapur

8,5
4 yıldız

₺6.144

Otel fırsatlarını göster

Homestay - Cozy Neighbourhood Near Amenities

Singapur

₺2.819

Otel fırsatlarını göster

Homestay - Simei friendly host

Singapur

₺4.133

Otel fırsatlarını göster

Dusit Thani Laguna Singapore

11 Laguna Golf Green, Singapur

8,8
5 yıldız

₺9.200

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Singapur seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
19.07 Paz
20.07 Pzt

Singapur konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun