禾裕 北車 Hey!U

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

2 yıldız
19.07 Paz
-
20.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺1.506
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, 1 ikiz yatak
₺1.506
Çift ​Kişilik Oda, 1 çift kişilik yatak
₺2.120
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.135
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

禾裕 北車 Hey!U, Taipei hakkında

Temizlik
8,3
Konfor
8,4
Konum
9,3
Servisler
8,3
Çalışanlar
8,9
Fiyat-kalite dengesi
8,3
Taipei'de yer alan 禾寓 北車 Hey!U, Taipei Ana İstasyonu'na 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Misafirhane, Taipei Otogarı'na 500 metre ve Ximen İstasyonu'na 700 metre uzaklıktadır. Çeşitli yemek ve alışveriş seçeneklerinin bulunduğu Ximending Bölgesi 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Songshan Havaalanı arabayla 15 dakika, Taoyuan Havaalanı ise 28 km uzaklıktadır. Tüm odalarda klima ve oturma alanı vardır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi mevcuttur. Çalışma masası ve nevresimler de mevcuttur. 禾寓 北車 Hey!U'in resepsiyonu 24 saat açıktır. Tesiste tur masası gibi olanaklar da sağlanmaktadır.

禾裕 北車 Hey!U oda fiyatı ve fırsatları

19.07 Paz
-
20.07 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, 1 ikiz yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Misafirhane Olanaklar ve Tesisler

  • Ücretsiz WiFi
  • Özel banyo
  • Klimalı
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • İnternet
  • Saç kurutma makinesi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Sigara içilmez

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Klimalı
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Çöp kutusu

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Duş
  • Özel banyo
  • Duş kabini

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmez
  • Asansör
  • Tüysüz yastık
  • Asansörle erişilebilir
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Genel

  • Ses geçirmezlik
  • Oturma alanı
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Tesis dışında CCTV
  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Hızlı çıkış
  • Tur danışma
  • 24 saat resepsiyon
  • Anahtar kart erişimi

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Televizyon

Yatak Odası

  • Elbise askılığı
  • Yatak yanında priz

Çalışma alanı

  • Çalışma masası

禾裕 北車 Hey!U Yorumları

8,5
Çok iyi
1671 doğrulanmış değerlendirme
Harika
700
Çok iyi
415
İyi
287
Orta üzeri
107
Orta
91
Vasatın altı
27
Zayıf
44
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

禾裕 北車 Hey!U oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 16:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 臺北市旅館578號

Sık sorulan sorular

  • 禾裕 北車 Hey!U diğer 2 yıldızlı Taipei otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    禾裕 北車 Hey!U ortalama olarak 2 yıldızlı otellerin ortalama fiyatı olan Taipei'den daha düşük fiyatlara sahiptir. 禾裕 北車 Hey!U konaklama birimlerinin gecelik fiyatı genellikle ₺1.785 iken Taipei için gecelik fiyat ₺1.161 daha fazladır.

  • Taipei Sung Shan ile 禾裕 北車 Hey!U arasındaki mesafe ne kadardır?

    Taipei Sung Shan ile 禾裕 北車 Hey!U arası sürüş mesafesi 4,2 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 7 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Taipei Sung Shan ile 禾裕 北車 Hey!U arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Taipei Sung Shan - 禾裕 北車 Hey!U arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • 禾裕 北車 Hey!U havuza sahip mi?

    Şu anda verilerimiz 禾裕 北車 Hey!U bünyesinde bir havuzun olmadığını göstermektedir fakat oteller bazen olanakları ile ilgili ciddi değişiklikler yapabiliyor. Tesiste havuz olup olmadığı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için +886 223 718 373 no.lu numaradan oteli aramanı öneriyoruz.

  • 禾裕 北車 Hey!U iletişim numarası nedir?

    Otel veya 禾裕 北車 Hey!U konaklamanız hakkındaki sorularınız için lütfen +886 223 718 373 no.lu numarayı arayın.

  • 禾裕 北車 Hey!U Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, 禾裕 北車 Hey!U otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • 禾裕 北車 Hey!U için çıkış yapma saati kaçtır?

    Giriş için tesise 16:00 sonrası varış yapabilirsin. Çıkış saati şudur: 11:00. Özel bir talebin varsa bunu resepsiyona mümkün olduğunca erken belirtmeni öneririz.

  • Taipei içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Taipei içindeki oteller için 1.455 operatör mevcuttur.

  • momondo Taipei içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Taipei içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

禾裕 北車 Hey!U yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Taipei, Tayvan cazibe merkezleri
禾裕 北車 Hey!U konum: 3F., No.1, Sec. 1, Chongqing S. Rd., Taipei 10046

Popüler Kent Simgeleri

  • Taipei Bus Station0.5 km
  • Ximending0.7 km
  • Office of the President0.8 km
  • Red House Theater0.9 km
  • National Theater and Concert Hall1.4 km
  • National Chiang Kai-shek Memorial Hall1.6 km
  • The Taipei Jianguo Jade & Flower Market2.6 km
  • Daan Forest Park3 km
  • Taipei Fine Arts Museum3 km
  • National Taiwan University4.2 km
  • National Taiwan University of Science and Technology4.6 km
  • Shilin Night Market4.7 km

momondo'nun favori Taipei otelleri

Grand Hyatt Taipei

2 Songshou Road, Taipei

8,6
5 yıldız

₺9.631

Green World Zhongxiao

No.180, Section. 4, Zhongxiao East Road, Taipei

8,1
4 yıldız

₺2.349

Grand Mayfull Hotel Taipei

No.55, Lequn 2nd Road, Zhongshan Dist., Taipei

9,4
5 yıldız

₺8.174

The Landis Taipei

41 Min Chuan East Road, Taipei

8,8
5 yıldız

₺5.232

Taipei Garden Hotel

No. 1, Sec. 2, Zhonghua Road, Taipei

9,0
5 yıldız

₺4.237

Park Taipei Hotel

No.317, Sec. 1, Fu-Xing S. Rd., Taipei

8,9
4 yıldız

₺3.841

Taipei içinde yakın konaklama tesisleri

Datong District

Daha fazla

Santos Hotel

No. 49, Sec. 3, Cheng De Road, Taipei

8,0
4 yıldız

₺2.020

Otel fırsatlarını göster

Hù House - Taipei

No.174, Section 2, Chongqing North Road, Taipei

8,2

₺2.349

Otel fırsatlarını göster

Lumos Inn

2F., No.255, Sec. 2, Yanping N. Rd, Taipei

8,4
3 yıldız

₺1.832

Otel fırsatlarını göster

V-one Vogue Hotel

No. 197, Section 2, Yenping North Road, Taipei

7,9
3 yıldız

₺1.738

Otel fırsatlarını göster

Cu Hotel Taipei

No 198, Minsheng W Rd., Datong Dist., Taipei

8,2
3 yıldız

₺2.443

Otel fırsatlarını göster

Ning Xia No.2 Inn

No.2, Ningxia Rd., Taipei

8,1
3 yıldız

₺1.785

Otel fırsatlarını göster

Bridge Living

2F.,No.29, Sec. 3, Chongqing N. Rd, Taipei

8,0
3 yıldız

₺1.052

Otel fırsatlarını göster

Corner Hostel & Cafe

No.33, Minzu West Road, Datong District, Taipei

8,8
2 yıldız

₺1.691

Otel fırsatlarını göster

Jian Shan Hotel

No.182, Guisui St, Taipei

8,6
3 yıldız

₺1.789

Otel fırsatlarını göster

Zhongshan District

Daha fazla

Beauty Hotels - Roumei Boutique

No. 9, 64 Alley Jianguo North Road, Taipei

8,4
4 yıldız

₺2.221

Otel fırsatlarını göster

Miramar Garden Taipei

No. 83, Civic Boulevard, Taipei

8,9
5 yıldız

₺4.369

Otel fırsatlarını göster

Green World Grand Nanjing

No. 8, Section 3, Nanjing East Road, Taipei

8,4
4 yıldız

₺2.772

Otel fırsatlarını göster

The Grand Hotel

1 Zhongshan N Road Sec 4, Taipei

8,6
5 yıldız

₺5.041

Otel fırsatlarını göster

Grand Mayfull Hotel Taipei

No.55, Lequn 2nd Road, Zhongshan Dist., Taipei

9,4
5 yıldız

₺8.174

Otel fırsatlarını göster

The Landis Taipei

41 Min Chuan East Road, Taipei

8,8
5 yıldız

₺5.232

Otel fırsatlarını göster

Marriott Taipei Hotel

No. 199 Lequn 2nd Road, Taipei

8,7
5 yıldız

₺9.082

Otel fırsatlarını göster

Evergreen Laurel Hotel Taipei

No. 63, Songjiang Road, Taipei

9,1
4 yıldız

₺4.839

Otel fırsatlarını göster

Hotel Metropolitan Premier Taipei

No. 133, Sec. 3, Nanjing E. Rd., Taipei

9,1
5 yıldız

₺6.021

Otel fırsatlarını göster

Songshan District

Daha fazla

NK Hostel

5F, No. 399, Section 5, Nanjing East Road, Taipei

9,0
3 yıldız

₺1.362

Otel fırsatlarını göster

Brother Hotel

No. 255, Sect. 3, Nanjing E. Road, Taipei

8,9
4 yıldız

₺6.217

Otel fırsatlarını göster

Taipei Fullerton Hotel-Maison North

No.315, Fuxing N. Rd., Taipei

9,0
4 yıldız

₺4.627

Otel fırsatlarını göster

City Suites - Taipei Nandong

No. 411, Section 5, Nanjing East Road, Taipei

8,3
4 yıldız

₺1.973

Otel fırsatlarını göster

les suites taipei ching cheng

12 Ching Cheng Street, Taipei

9,2
4 yıldız

₺5.403

Otel fırsatlarını göster

Illume Taipei

No. 100 Dun Hua North Road, Taipei

8,6
4 yıldız

₺4.063

Otel fırsatlarını göster

Mandarin Oriental, Taipei

158 Dunhua North Road, Taipei

9,2
5 yıldız

₺13.773

Otel fırsatlarını göster

arTree Hotel

No.76, Sec. 3, Bade Rd., Songshan Dist., Taipei

9,1
4 yıldız

₺4.894

Otel fırsatlarını göster

Green World Triple Beds

No.16, Sec. 4, Bade Rd., Songshan Dist., Taipei

8,3
3 yıldız

₺2.161

Otel fırsatlarını göster

Nangang District

Daha fazla

Courtyard by Marriott Taipei

No 359 Section 7 Zhongxiao East Road, Taipei

8,8
4 yıldız

₺8.006

Otel fırsatlarını göster

Amba Taipei Songshan

No.8, Sec. 7, Civic Blvd, Taipei

9,0
4 yıldız

₺5.450

Otel fırsatlarını göster

Green World Songshan

No.149, Yucheng Street, Taipei

8,3
3 yıldız

₺2.161

Otel fırsatlarını göster

Forward Hotel Taipei Nangang

No. 23, Sanchong Rd., Nangang District, Taipei

8,5
3 yıldız

₺2.443

Otel fırsatlarını göster

May Rooms Taipei Nangang Station

2f., No.229, Sec. 1, Nangang Rd, Taipei

7,7
2 yıldız

₺2.396

Otel fırsatlarını göster

Green World Nangang

No. 528, Section 7, Zhongxiao East Road, Taipei

8,3
3 yıldız

₺2.303

Otel fırsatlarını göster

Check Inn Select Taipei Nangang

59, Chongyang Rd, Nangang District, Taipei

8,1
4 yıldız

₺1.935

Otel fırsatlarını göster

The Place Taipei

No. 196, Jingmao 2nd Road, Taipei

9,0
3 yıldız

₺4.087

Otel fırsatlarını göster

Grand Hilai Taipei

No. 168, Jingmao 1st Road, Nangang District, Taipei

9,2
5 yıldız

₺5.851

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Taipei seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
19.07 Paz
20.07 Pzt