Corali Hotel

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
11.09 Cum
-
12.09 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺4.210
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.210
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.841
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺5.022
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

About Corali Hotel, Tigaki

Temizlik
8,6
Konfor
8,6
Konum
8,2
Servisler
8,3
Çalışanlar
8,8
Fiyat-kalite dengesi
8,8
Otelde açık havuz ve çocuk havuzu vardır. Diğer olanaklar arasında spor salonu bulunur. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Corali Hotel room price & deals

11.09 Cum
-
12.09 Cmt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Amenities & Facilities

  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz otopark
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV

Genel

  • Aile odaları
  • Bahçe manzaralı
  • İç avlu manzarası
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Dağ manzaralı
  • Havuz manzaralı
  • Depo
  • Sakin sokak manzarası
  • Çekyat
  • Telefon
  • Karo/mermer yer döşemesi

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Yerinde döviz alım satım
  • Tesis bünyesinde küçük market
  • Oda servisi
  • Hızlı çıkış
  • Özel giriş/çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Emanet kasası

Temel özellikler

  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı
  • Ücretsiz WiFi
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Şampuan
  • Vücut sabunu
  • Çöp kutusu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Alçak banyo lavabosu
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Özel giriş
  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Engellilere uygun duş
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Adapte banyo
  • Engelli tuvalet tutamağı

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Bisiklet kiralama
  • Oyun odası
  • Dart
  • Akşam eğlencesi
  • Mini golf
  • Masa tenisi
  • Bilardo
  • Gece Kulübü

Aile dostu

  • Bebek yatağı
  • Çoçuk havuzu
  • Çocuk menüsü
  • Çocuk dostu büfe
  • Kapalı oyun alanı
  • Çocuklar için açık oyun alanı ekipmanı
  • Oyun alanı
  • Bebek güvenlik kapıları

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Özel banyo
  • Duş
  • Küvet
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Havuz ve spa

  • Spa
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Manzaralı havuz
  • Havuz bar

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Kütüphane
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Televizyon

Dış alan

  • Dış mekan mobilyası
  • Bahçe
  • Teras/Veranda
  • Plaj sandalyesi
  • Balkon

Yatak Odası

  • Katlanır yatak
  • Yatak yanında priz
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi (ücretli)
  • Ücretsiz otopark
  • Özel park yeri

Mutfak

  • Küçük Mutfak
  • Su ısıtıcı
  • Buzdolabı

Restoranlar

  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Atıştırmalık büfesi

Spor

  • Spor salonu
  • Tenis

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi

Corali Hotel Reviews

8,4
Çok iyi
397 doğrulanmış değerlendirme
Harika
179
Çok iyi
101
İyi
61
Orta üzeri
27
Orta
16
Vasatın altı
2
Zayıf
11
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Corali Hotel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:30 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 1471Κ013Α0511400

Frequently asked questions

  • Corali Hotel diğer 4 yıldızlı Tigaki otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Corali Hotel, 4 yıldızlı Tigaki otellerinden ₺2.401 daha ucuzdur. Corali Hotel konaklamalarında gecelik genellikle ₺4.396 ödemeyi bekleyebilirsin.

  • Kos ile Corali Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Kos ile Corali Hotel arası 13,7 km sürüş sadece yaklaşık 25 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Kos ile Corali Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Corali Hotel tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Kos noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Corali Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Corali Hotel bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +30 224 206 8212 no.lu numaradan Corali Hotel ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Corali Hotel tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Corali Hotel havuza sahip mi?

    Evet, Corali Hotel bünyesinde misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Genellikle otel havuzları günün belirli saatlerinde açık olur, havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneririz.

  • Corali Hotel iletişim numarası nedir?

    Corali Hotel konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +30 224 206 8212 no.lu telefonu ara.

  • Corali Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Corali Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Corali Hotel bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Evet. Bünyesinde fitness merkezi bulunan bir otel arıyorsan Corali Hotel senin için harika bir konaklama alternatifidir.

  • Corali Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    11:30, Corali Hotel için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Corali Hotel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Fiyatlar, oda türü, tarihler ve müsaitliğe bağlı olarak dalgalanma gösterebilir. Şu anda gecelik ₺3.885 - ₺12.460 fiyata Corali Hotel tesisinde harika oda fırsatları bulabilirsin. Seyahatin planınla en iyi eşleşen fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin tarihleri gir.

  • Tigaki içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Tigaki içindeki oteller için 97 operatör mevcuttur.

  • momondo Tigaki içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Tigaki içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Places of interest near Corali Hotel

Attractions in Tigaki, Yunanistan curated by momondo
Corali Hotel konum: P.O. 202 P.A. Tigaki Kos Greece, Tigaki 853 00

Top landmarks

  • Tigaki Beach1.5 km
  • Triantafyllopoulos Winery2 km
  • Castle Palaio Pyli5.2 km

momondo’s favorite Tigaki hotels

Astir Odysseus Kos Resort & Spa

Tigaki, Tigaki

9,2
5 yıldız

₺10.272

Oasis Apartments

Tigaki, Tigaki

8,4
3 yıldız

₺2.367

Irina Beach Hotel

853 00, Tigaki

8,9
3 yıldız

₺7.246

Utopia Blu Hotel

Tigaki, 0, Tigaki

8,5
4 yıldız

₺7.922

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Tigaki seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
11.09 Cum
12.09 Cmt

Tigaki konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Yunanistan şehirleri