İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı araba kiralama

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
27.6 Per
30.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 2.142 (ve günlük ortalama ₺ 1.359 gibi düşük) bir fiyata Nissan Juke model kiralık araçlar, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki en popüler araçlardır. Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde günlük ortalama ₺ 1.920'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 1.547) Hyundai Accent kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

Henry Rohlsen Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

SUV, Henry Rohlsen Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%20) geçen yıl Henry Rohlsen Havalimanı içinde kiralık SUV araç aradı. Jeep Wrangler Unlimited ve Toyota C-HR, en popüler iki kiralık SUV araç modelleridir. Avis, Henry Rohlsen Havalimanı içinde SUV araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Günlük ₺ 3.001, Avis acentesinden SUV kiralayabileceğin en düşük fiyattır.

Henry Rohlsen Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Araç kiralamak için en iyi zaman planlanan Henry Rohlsen Havalimanı varrış gününden en az 49 gün öncesidir. 49 gün önceden aracını kirarlarsan fiyatların günlük ₺ 1.778 civarında olmasını bekleyebilirsin.Hangi gün rezervasyon yaptığına göre de kiralık araç fiyatları değişebilir. Örneğin Henry Rohlsen Havalimanı içinde hafta sonu fiyatları günlük ortalama ₺ 2.216, hafta içi fiyatları günlük ortalama ₺ 1.751'dir. Seyahat rezervasyonunu henüz yapmadıysan Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman Eylül ayıdır. Bu ayda fiyatlar günlük ortalama ₺ 1.842 civarındadır.

Henry Rohlsen Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

33 momondo kullanıcısının verdiği ortalama 6,8 puana göre Budget, Henry Rohlsen Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketidir. Geçtiğimiz yıl Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%10 oranında) Budget acentesini tercih etti. Avis, 10 değerlendirme üzerinden 7,4 puan alan diğer bir popüler araç kiralama şirketidir. 15 kullanıcı, Ace acentesinden araç kiralamayı tercih etti ve deneyimini ortalama 6,9 puan olarak değerlendirdi.

0

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı araç kiralama rehberi

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,7

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

6,9
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

7,0

Genel

6,9

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

6,6

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,1

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

6,7

SURPRICE CAR RENTAL

2 konum

Ace Rental Cars

1 konum

JohnHope Automotive

1 konum

Sunnycars

1 konum

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 18.

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
27.6 Per
Öğlen
30.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Christiansted Henry Rohlsen Havalimanı (STX) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun