Paragon Hotel And Suites

Restoran olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
8,7
Çok iyi
730 yoruma göre
730 doğrulanmış değerlendirme
29.09 Sal
-
30.09 Çar
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.518
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Premier oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.518
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.791
Premier oda, 2 çift kişilik yatak
₺2.860
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Paragon Hotel And Suites room price & deals

29.09 Sal
-
30.09 Çar
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Premier oda, yatak türü bilinmiyor
Premier oda, 2 çift kişilik yatak
Premier oda, yatak türü bilinmiyor
Premier oda, yatak türü bilinmiyor
Premier oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Amenities & Facilities

  • Restoran
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz otopark
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • İnternet
  • Çamaşırhane
  • Saç kurutma makinesi

Paragon Hotel And Suites Reviews

8,7
Çok iyi
730 doğrulanmış değerlendirme
Harika
413
Çok iyi
149
İyi
86
Orta üzeri
33
Orta
13
Vasatın altı
14
Zayıf
22
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Paragon Hotel And Suites room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Paragon Hotel And Suites diğer 3 yıldızlı Baguio otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    3 yıldızlı Baguio otelleri genellikle gecelik ₺3.535'dir fakat Paragon Hotel And Suites konaklama birimlerinin fiyatı genellikle gecelik ₺2.635'ye sunulmaktadır ve rakipleri ile yakın puanlara sahiptir.

  • Paragon Hotel And Suites, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Paragon Hotel And Suites tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Paragon Hotel And Suites havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Paragon Hotel And Suites bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Paragon Hotel And Suites iletişim numarası: +63 744 449 968.

  • Paragon Hotel And Suites iletişim numarası nedir?

    Paragon Hotel And Suites konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +63 744 449 968 no.lu telefonu ara.

  • Paragon Hotel And Suites için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Paragon Hotel And Suites tesisi için çıkış yapma saatidir. Otelin takdirine bağlı olarak geç çıkış imkanı mevcut olabilir.

  • Paragon Hotel And Suites tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Fiyatlar, oda türü, tarihler ve müsaitliğe bağlı olarak dalgalanma gösterebilir. Şu anda gecelik ₺2.512 - ₺3.258 fiyata Paragon Hotel And Suites tesisinde harika oda fırsatları bulabilirsin. Seyahatin planınla en iyi eşleşen fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin tarihleri gir.

  • Paragon Hotel And Suites tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Paragon Hotel And Suites tesisinde çamaşırlarını yıkayabilirsin.

  • Baguio içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Baguio içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 1.505 operatör mevcuttur.

  • momondo Baguio içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Baguio içindeki oteller için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Places of interest near Paragon Hotel And Suites

Attractions in Baguio, Filipinler curated by momondo
Paragon Hotel And Suites konum: 14-16 Otek Street, Rizal Monument, Baguio

Top landmarks

  • Burnham Park160 m
  • Saint Louis Filigree Shop0.7 km
  • Baguio Cathedral0.8 km
  • Baguio Mountain Province Museum0.9 km
  • SM City Baguio1 km
  • Aguinaldo Museum1 km
  • Session Road1.1 km
  • Baguio Convention Center1.2 km
  • Lourdes Grotto1.2 km
  • Bell Church2.2 km
  • Camp John Hay2.3 km
  • Baguio Botanical Garden2.3 km

momondo’s favorite Baguio hotels

City Center Hotel

45 Session Road, Baguio

9,1
3 yıldız

₺1.366

Paladin Hotel

136 Abanao Extension, Baguio

8,4
3 yıldız

₺1.415

The Golden Pine Hotel

Corner of Carino Sreet And Yandoc Street, Baguio

8,4
3 yıldız

₺1.610

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Baguio seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
29.09 Sal
30.09 Çar

Baguio konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Filipinler şehirleri