Arslanli Konak Hotel

Oda servisi olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
02.09 Çar
-
03.09 Per
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.536
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.536
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.542
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Arslanli Konak Hotel room price & deals

02.09 Çar
-
03.09 Per
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Amenities & Facilities

  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Kasa
  • Klimalı
  • Asansör
  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Oda servisi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Klimalı

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Asansör

Genel

  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Kasa

Arslanli Konak Hotel Reviews

9,1
Harika
102 doğrulanmış değerlendirme
Harika
71
Çok iyi
14
İyi
13
Orta üzeri
0
Orta
2
Vasatın altı
0
Zayıf
2
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Arslanli Konak Hotel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Arslanli Konak Hotel diğer 3 yıldızlı Eskişehir otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Arslanli Konak Hotel ortalama olarak 3 yıldızlı otellerin ortalama fiyatı olan Eskişehir'den daha düşük fiyatlara sahiptir. Arslanli Konak Hotel konaklama birimlerinin gecelik fiyatı genellikle ₺4.136 iken Eskişehir için gecelik fiyat ₺670 daha fazladır.

  • Eskişehir Anadolu ile Arslanli Konak Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Eskişehir Anadolu ile Arslanli Konak Hotel arası mesafe 5,2 km'dir ve sürüş, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 9 dk sürmektedir. Daha yoğun nüfuslu bölgelerde konumlanan oteller için trafik süresi de eklenebilir.

  • Eskişehir Anadolu ile Arslanli Konak Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Arslanli Konak Hotel tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Eskişehir Anadolu noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Arslanli Konak Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Arslanli Konak Hotel tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Arslanli Konak Hotel havuza sahip mi?

    Verileremize göre Arslanli Konak Hotel bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +90 222 222 0166 no.lu numaradan Arslanli Konak Hotel ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Arslanli Konak Hotel iletişim numarası nedir?

    Arslanli Konak Hotel konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +90 222 222 0166 no.lu telefonu ara.

  • Arslanli Konak Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Arslanli Konak Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Arslanli Konak Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Arslanli Konak Hotel için standart çıkış saatidir. Konuklar 14:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Eskişehir içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Eskişehir içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 165.

  • momondo Eskişehir içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Eskişehir içindeki oteller için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Places of interest near Arslanli Konak Hotel

Attractions in Eskişehir, Türkiye curated by momondo
Arslanli Konak Hotel konum: Kemal Zeytinoglu Caddesi No 35, Eskişehir 26100

Top landmarks

  • Lületaşi Müzesi93 m
  • Kurşunlu Camii ve Külliyesi137 m
  • Yilmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi269 m
  • Tarihi Odunpazari Evleri280 m
  • Eti Arkeoloji Müzesi1 km
  • Haller Gençlik Merkezi2.2 km
  • Kentpark2.4 km
  • Sazova Parki4.3 km
  • Musaözü Barajı18.7 km
  • Midas Anıtı64.5 km

momondo’s favorite Eskişehir hotels

Park Dedeman Eskisehir

Buyukdere Mah. Bayraktepe Sok. No:4 Odunpazari, Eskişehir

8,5
5 yıldız

₺3.607

Arus Hotel

Eskibaglar Mh. Oguz Sk. No: 1, Eskişehir

8,4
3 yıldız

₺3.078

Cinas Hotel

Sevdik Sk. 16, Eskişehir

8,4
3 yıldız

₺1.779

Konuk Hotel

Istiklal Mh. Konuk Sk. No 30, Eskişehir

8,8
1 yıldız

₺2.549

Vendome Hotel

Istiklal Mah. Yesiltepe Sk. No:15, Eskişehir

8,0
3 yıldız

₺1.635

SRF Hotel

Istiklal Mah., Resadiye Esnafi Sk., Odunpazari No.39, Eskişehir

7,6
3 yıldız

₺2.260

The Merlot Hotel Eskisehir

Hosnudiye Mah.738 Sok. No 2 Merkez, Eskişehir

8,7
5 yıldız

₺4.088

Lost Angels Rezidans

Eskişehir

₺866

Dedepark Hotel

Yenibaglar Mah Ismet Inonu 1 Bulvari 132, Eskişehir

8,7
3 yıldız

₺3.222

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Eskişehir seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
02.09 Çar
03.09 Per

Eskişehir konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Türkiye şehirleri