Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
6,1
Orta üzeri
1066 yoruma göre
1.066 doğrulanmış değerlendirme
03.10 Cmt
-
04.10 Paz
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.408
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, 1 king yatak
₺2.408
King Oda, 1 king yatak
₺2.471
Standart oda, 1 king yatak
₺2.474
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark room price & deals

03.10 Cmt
-
04.10 Paz
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, 1 king yatak
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, 1 king yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Misafirhane Amenities & Facilities

  • Açık havuz
  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz kahvaltı
  • Kahve makinesi
  • Teras/Veranda
  • Klimalı
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • İş merkezi
  • Toplantı/Resmi Yemek

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Konferans odaları
  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı

Restoranlar

  • Minibar
  • Mikrodalga
  • Çay/kahve makinesi
  • Buzdolabı
  • Kahve makinesi
  • Otomat (içecek)
  • Otomat (atıştırmalık)

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Sigara içilmez
  • Alçak banyo lavabosu
  • Engelli tuvalet tutamağı
  • Özel Sigara İçilir Alan

Banyo

  • Duş
  • Yüksek klozet
  • Küvet
  • Saç kurutma makinesi

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane
  • Ütü ve ütü masası

Genel

  • Oturma alanı
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Depo

Park ve ulaşım

  • Ücretsiz otopark
  • Özel park yeri

Dış alan

  • Teras/Veranda
  • Plaj sandalyesi

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek yatağı
  • Ücretsiz kahvaltı

Yapılacaklar

  • Golf

Spor

  • Spor salonu

Havuz

  • Açık havuz

Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark Reviews

6,1
Fena değil1.066 doğrulanmış değerlendirme

Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Houston Hobby ile Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark arasındaki mesafe ne kadardır?

    Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark ile Houston Hobby arasındaki mesafe 22,7 km'dir. Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark - Houston Hobby arası sürüş süresinin genellikle 42 dk olmasını bekleyebilirsin. Zaman kazanmak istiyorsan otelinin yakınındaki trafik akışı yoğunluklarına göz atmanı öneririz.

  • Houston Hobby ile Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Houston Hobby noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark havuza sahip mi?

    Evet, Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark bünyesinde misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Genellikle otel havuzları günün belirli saatlerinde açık olur, havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneririz.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark iletişim numarası nedir?

    Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark personelinden yardım almak için +1 713 776 2633 no.lu numarayı ara.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark bünyesinde misafirlerinin konaklamaları boyunca kullanabileceği bir fitness merkezi bulundurmaktadır.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark için çıkış yapma saati kaçtır?

    Zorunlu çıkış yapma saati şudur: 12:00. Herhangi bir ceza veya ücretle ile karşı karşıya kalmamak için lütfen seyahat planını yola çıkmadan kontrol et.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Konuklar, Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark (Houston) tesisinde gecelik ortalama ₺3.647 ödemeyi bekleyebilir. Gecelik ₺2.386'den başlayan fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin seyahat tarihlerini girebilirsin.

  • Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark tesisinde çamaşırlarını yıkayabilirsin. Konuklar, odalarında veya çamaşırhanede ütü ve ütü masası avantajından faydalanabilir.

  • Houston içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Houston içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 5.475 operatör mevcuttur.

  • momondo Houston içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Houston içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Places of interest near Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark

Attractions in Houston, Teksas curated by momondo

Comfort Inn Southwest Fwy at Westpark konum: 6687 Southwest Freeway, Houston, TX 77074

Popüler Kent Simgeleri

Buffalo Bayou Park10,4 km
Houston Zoo10,6 km
Museum of Fine Arts10,6 km
Houston Museum of Natural Science10,6 km
Hermann Park10,7 km
Sam Houston Park13,3 km

momondo’s favorite Houston hotels

Hyatt Regency Houston/Galleria

2626 Sage Road, Houston, TX

8,3
4 yıldız

₺7.717

Courtyard by Marriott Houston I-10 West/Park Row

18010 Park Row Drive, Houston, TX

8,3
3 yıldız

₺4.529

Hotel Zaza Houston Museum District

5701 Main Street, Houston, TX

8,6
4 yıldız

₺12.241

Club Quarters Hotel in Houston

1085 Rusk Street, Houston, TX

7,8
4 yıldız

₺4.425

Omni Houston Hotel

4 Riverway, Houston, TX

8,7
4 yıldız

₺7.803

Kozy Hotel Houston North

160 Wagon Point, Houston, TX

8,2
3 yıldız

₺2.642

Embassy Suites by Hilton Houston Downtown Convention Center

1515 Dallas Street, Houston, TX

8,7
4 yıldız

₺7.511

Nearby accommodation in Houston

Northshore

See more

Red Roof Inn Houston East - I-10

11999 East Freeway, Houston, TX

5,7
2 yıldız

₺2.446

Otel fırsatlarını göster

Best Western Plus Heritage Inn

10521 East Freeway, Houston, TX

7,7
3 yıldız

₺3.963

Otel fırsatlarını göster

Hampton Inn Houston I-10 East

10505 East Freeway, Houston, TX

8,3
3 yıldız

₺5.239

Otel fırsatlarını göster

Candlewood Suites Houston I-10 East By IHG

1020 Maxey Road, Houston, TX

7,7
2 yıldız

₺3.670

Otel fırsatlarını göster

TownePlace Suites by Marriott Houston I-10 East

10507 East Freeway, Houston, TX

8,6
3 yıldız

₺5.476

Otel fırsatlarını göster

Quality Inn Houston East I-10

828 Mercury Drive, Houston, TX

6,2
2 yıldız

₺2.789

Otel fırsatlarını göster

Motel 6 Houston Tx East

10155 East Fwy, Houston, TX

5,0
2 yıldız

₺2.642

Otel fırsatlarını göster

Bluestar Inn

12711 East Fwy, Houston, TX

8,7
2 yıldız

₺3.719

Otel fırsatlarını göster

Westside

See more

Homestay - Cozy room near Energy Corridor

Houston, TX

Otel fırsatlarını göster

Greenway / Upper Kirby Area

See more

Crowne Plaza Houston Med Ctr-Galleria Area By IHG

2712 Southwest Freeway, Houston, TX

6,9
3 yıldız

₺3.511

Otel fırsatlarını göster

DoubleTree by Hilton Hotel Houston - Greenway Plaza

6 Greenway Plaza East, Houston, TX

7,3
4 yıldız

₺5.334

Otel fırsatlarını göster

Courtyard by Marriott Houston Rice University

2929 Westpark Drive, Houston, TX

8,2
3 yıldız

₺6.409

Otel fırsatlarını göster

Towne Plaza Apartments 111 - 7 Km from Fifa Fest

Houston, TX

7,0

₺4.525

Otel fırsatlarını göster

Hanover River Oaks

Houston, TX

9,5

₺14.911

Otel fırsatlarını göster

Lodgeur Upper Kirby, Houston - Close to Greenway Plaza, Galleria, Montrose

Houston, TX

9,4

₺4.974

Otel fırsatlarını göster

Towne Plaza Apartments 104 - 7 Km from Fifa Fest

Houston, TX

7,7

₺3.866

Otel fırsatlarını göster

Towne Plaza Apartments 114 - 7 Km from Fifa Fest

Houston, TX

9,8

₺4.404

Otel fırsatlarını göster

Clear Lake

See more

Sonesta Simply Suites Houston - Nasa Clear Lake

2737 Bay Area Boulevard, Houston, TX

7,7
2 yıldız

₺2.642

Otel fırsatlarını göster

Homewood Suites by Hilton Houston Clear Lake NASA

401 Bay Area Boulevard, Houston, TX

8,2
3 yıldız

₺6.350

Otel fırsatlarını göster

Houston Home With Private Outdoor Pool!

Houston, TX

8,5

₺16.394

Otel fırsatlarını göster

MainStay Suites Houston Nasa/Clear Lake

1050 Bay Area Boulevard, Webster, TX

7,1
2 yıldız

₺2.762

Otel fırsatlarını göster

Relaxation and Comfort in Houston! 2 Modern Units, Full Kitchen, Pets Allowed!

2737 Bay Area Blvd, Houston, TX

8,0

₺9.672

Otel fırsatlarını göster

Residence Inn by Marriott Houston NASA/Clear Lake

19170 Gulfbrook Drive, Friendswood, TX

9,7
3 yıldız

₺8.652

Otel fırsatlarını göster

Short Drive to Kemah Boardwalk! Full Kitchen, Pet-friendly, Free Parking!

2737 Bay Area Blvd, Houston, TX

₺4.991

Otel fırsatlarını göster

Homestay - Comfy & quaint apartment near NASA

Houston, TX

₺2.740

Otel fırsatlarını göster

Gorgeous, Relaxing & FUN Entire House near Beach, Lake, and Kemah Waterfront

Houston, TX

₺18.736

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Houston seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
03.10 Cmt
04.10 Paz

Houston konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler ABD şehirleri