Select Grand Kagayamanaka

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
02.09 Çar
-
03.09 Per
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Select Grand Kagayamanaka tedarikçisi
Select Grand Kagayamanaka tedarikçisi
Select Grand Kagayamanaka tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Select Grand Kagayamanaka room price & deals

02.09 Çar
-
03.09 Per

Otel Amenities & Facilities

  • Ücretsiz WiFi
  • Saç kurutma makinesi
  • 24 saat resepsiyon
  • Sauna
  • Buzdolabı
  • Bisiklet kiralama
  • Asansör
  • Depo

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Asansör

Banyo

  • Saç kurutma makinesi

Restoranlar

  • Buzdolabı

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama

Genel

  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi

Spa

  • Sauna

Select Grand Kagayamanaka Reviews

6,8
Orta üzeri
102 doğrulanmış değerlendirme
Harika
14
Çok iyi
14
İyi
33
Orta üzeri
7
Orta
19
Vasatın altı
4
Zayıf
11
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Select Grand Kagayamanaka room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Select Grand Kagayamanaka diğer 3 yıldızlı Kaga otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    3 yıldızlı Kaga otellerinin gecelik ortalama fiyatı ₺6.297'dir. Select Grand Kagayamanaka, gecelik ₺5.097 ile şehir ortalamasından ₺1.199 daha ucuzdur.

  • Komatsu ile Select Grand Kagayamanaka arasındaki mesafe ne kadardır?

    Komatsu noktasından Select Grand Kagayamanaka noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 18,0 km olduğu için 33 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • Komatsu ile Select Grand Kagayamanaka arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Komatsu - Select Grand Kagayamanaka arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Select Grand Kagayamanaka havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Select Grand Kagayamanaka bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Select Grand Kagayamanaka iletişim numarası: +81 761 781 122.

  • Select Grand Kagayamanaka iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +81 761 781 122 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Select Grand Kagayamanaka Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Select Grand Kagayamanaka otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Select Grand Kagayamanaka için çıkış yapma saati kaçtır?

    Select Grand Kagayamanaka için çıkış saati şudur: 10:00. Giriş şu saatten itibaren yapılabilir: 15:00. Özel talepler oda görevlisine iletilmelidir.

  • Kaga içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Kaga içindeki oteller için 117 operatör mevcuttur.

  • momondo Kaga içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Kaga içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Places of interest near Select Grand Kagayamanaka

Attractions in Kaga, Japonya curated by momondo
Select Grand Kagayamanaka konum: I 110-1 Sugatani-Machi Nakayama Onsen, Kaga 922-0139

Top landmarks

  • Yamanaka Onsen Yuge Way1.1 km
  • Ayatori Bridge1.3 km
  • Yamanaka Onsen2 km
  • Yamanaka Lacquerware Traditional Industry Plaza2.3 km
  • Kutani Dam3.4 km
  • Yamashiro Onsen5.7 km
  • Rosanjin's Hut Iroha5.8 km
  • Kutaniyaki Kiln Exhibition Pavilion6.5 km
  • Nippon Origami Museum8.1 km
  • Daishoji Station8.6 km
  • Jisshoin8.8 km
  • Daishoji Temple9 km

momondo’s favorite Kaga hotels

Hotel Kikyou

16-162-5 Yamashiro Onsen, Kaga

8,7
3 yıldız

₺5.290

Morino Sumika

14-27 Yamashiroonsen, Kaga

9,2
3 yıldız

₺6.540

Hatori

17 Onsen-Dori, Yamashiro Onsen, Kaga

8,4
4 yıldız

₺6.444

Yunoyado Hakusan Shoubutei

4-34-1 Yamashiro-Onsen Kikyougaoka, Kaga

7,7
3 yıldız

₺5.915

Rurikoh

19-58-1 Yamashiroonsen, Kaga

8,3
4 yıldız

₺4.761

Shirasagiyu Tawaraya

2-He-1 Higashi-machi, Yamanaka-onsen, Kaga

9,1
4 yıldız

₺5.771

Yukai Resort Hana Saichoraku (Female Only)

I-93, Korogi-Cho, Yamanaka Onsen, Kaga

7,0
3 yıldız

₺5.386

Yamanaka Onsen Ohanami Kyubei

Ni-138-1 Shimotani, Yamanaka-onsen, Kaga

8,3
3 yıldız

₺5.723

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Kaga seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
02.09 Çar
03.09 Per

Kaga konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Japonya şehirleri