Kaliforniya otelleri

Kaliforniya içindeki 63.277 otelde en iyi fırsatları bulun

Giriş
Çıkış
momondo ile diğer siteleri karşılaştırın |

Popüler Kaliforniya şehirleri

Popüler Kaliforniya şehirlerinde yer alan otellerin ortalama fiyatları aşağıdaki gibidir
Fiyat
₺ 1.250 - ₺ 2.093
KALIFORNIYA IÇINDEKI EN UCUZ ŞEHIR Van Nuys %22 daha ucuz Van Nuys otelleri, gecelik ortalama ₺ 1.250 ile Kaliforniya içindeki en ucuz konaklama opsiyonlarına sahiptir.
KALIFORNIYA IÇINDEKI EN PAHALI ŞEHIR Marina del Rey %31 daha pahalı Marina del Rey, Kaliforniya içinde gecelik ortalama ₺ 2.093 ile en yüksek fiyatlı otel odalarına sahiptir.
KALIFORNIYA IÇINDEKI EN POPÜLER ŞEHIR Los Angeles 76% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Kaliforniya içinde en çok Los Angeles otelleri için arama yapıyor

En Popüler Kaliforniya Otelleri

Mükemmel bir konumda mükemmel Kaliforniya otelini bul
Freehand Los Angeles
Freehand Los Angeles
8,3
₺ 386
Tüm fırsatları göster

Kaliforniya içinde yapılacaklar

Baker Beach
Buena Vista Park

Baker Beach yakınındaki bir otel odası için ne kadar ödemeyi beklemem gerekiyor?

San Francisco seyahatine çıkmayı düşünüyorsan ve Baker Beach civarındaki 12 otelden birinde konaklamak istiyorsan gecelik yaklaşık ₺ 2.645 ödemeyi bekleyebilirsin. Bu fiyat, sezona göre dalgalanma gösterir. Ekim (yoğun sezon) boyunca gecelik ₺ 1.856 ödemeyi bekleyebilirsin. Ziyaretini Şubat ayında (sakin sezonda) yapmayı planlıyorsan gecelik ortalama fiyat yaklaşık ₺ 3.551 olacaktır. Baker Beach civarındaki otellerin fiyatları, genellikle ₺ 2.009 olan ortalama bir San Francisco otelinin fiyatından %132 daha yüksektir.

Baker Beach yakınındaki oteller

Buena Vista Park yakınındaki bir otel odası için ne kadar ödemeyi beklemem gerekiyor?

Buena Vista Park civarındaki 12 otelin gecelik fiyatı ortalama ₺ 724'dir. Buena Vista Park, yılın belli aylarında diğer aylara göre daha popülerdir ve fiyatlar seyahatini ne zaman planladığına göre farklılık gösterebilir. Genellikle Buena Vista Park için Ekim, en yoğun ve Şubat ise en sakin sezondur. Yoğun sezonlarda Buena Vista Park civarındaki oteller için gecelik fiyat ₺ 1.856 ve sakin sezonlarda ₺ 3.551 civarındadır. Buena Vista Park civarındaki otellerin fiyatları, ₺ 2.009 olan ortalama bir San Francisco otelinin fiyatından %278 daha düşüktür.

Buena Vista Park yakınındaki oteller

Popüler Kaliforniya otelleri

Bu popüler Kaliforniya şehirlerinde yer alan momondo'nun favori otellerinden birinde oda rezerve et

Kaliforniya seyahat tüyoları

Kaliforniya seyahatini planlarken önemli tüyolar almak için bu SSS'a göz at

Kaliforniya içindeki bir otel için iyi bir fırsat olarak kabul edilen fiyat nedir?

Bir momondo kullanıcısı kısa bir süre önce Kaliforniya içinde gecelik/₺ 13'ye iyi bir otel fırsatı buldu. Genel olarak kullanıcılarımız için ortalama fiyat olan gecelik ₺ 1.444'nin altında bulacakları bir Kaliforniya otelini iyi bir fırsat olarak kabul ederiz.

En iyi Kaliforniya otelleri hangileridir?

Sıradaki oteller, en yüksek puana sahip Kaliforniya otelleridir: Pioneertown içinde konumlanan Pioneertown Motel (92), Los Angeles içinde konumlanan Widblue(91) ve San Francisco içinde konumlanan Le Méridien San Francisco (89).


ABD içinde farklı bir yer konaklamayı düşünebilirsin

Seyahatin için daha fazla fikre ihtiyacın varsa ABD içindeki en popüler bölgelere göz atabilirsin.