Puerto Mercado Hotel

Bar/Lounge olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
11.07 Cmt
-
12.07 Paz
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺1.868
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺1.868
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.123
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.158
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Puerto Mercado Hotel oda fiyatı ve fırsatları

11.07 Cmt
-
12.07 Paz
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 1 queen yatak
Standart oda, 1 queen yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 queen yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Toplantı/Resmi Yemek

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Adaptör
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Konferans odaları
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar kart erişimi
  • 24 saat resepsiyon

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Hipoalerjenik
  • Engelli otoparkı
  • Sigara içilmez
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Banyo

  • Duş
  • Duş bonesi
  • Bide
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Özel banyo

Genel

  • Aile odaları
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Çekyat
  • Ses geçirmez odalar
  • Telefon
  • Halı kaplı
  • Depo

Yatak Odası

  • Ekstra uzun yataklar (> 2 metre)
  • Yatak yanında priz
  • Çalar saat
  • Çekyat
  • Gardırop veya dolap

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • Kasa

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane
  • Pantolon presi

Restoranlar

  • Minibar
  • Bar/Lounge
  • Odada kahvaltı

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Havalimanı servisi (ücretli)

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek yatağı
  • Çocuk bakıcılığı/çocuk hizmetleri (ücretli)

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama

Puerto Mercado Hotel Yorumları

8,3
Çok iyi
3055 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1415
Çok iyi
727
İyi
496
Orta üzeri
164
Orta
139
Vasatın altı
49
Zayıf
65
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Puerto Mercado Hotel oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Montevideo Carrasco ile Puerto Mercado Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Montevideo Carrasco ile Puerto Mercado Hotel arası 18,1 km sürüş sadece yaklaşık 33 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Montevideo Carrasco ile Puerto Mercado Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Montevideo Carrasco - Puerto Mercado Hotel arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Puerto Mercado Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Puerto Mercado Hotel tesisinde konaklayan Montevideo misafirleri için en iyi yemek yeme opsiyonlarından biri oda servisidir ve bu hizmet tüm otel misafirlerine açıktır.

  • Puerto Mercado Hotel havuza sahip mi?

    Şu anda verilerimiz Puerto Mercado Hotel bünyesinde bir havuzun olmadığını göstermektedir fakat oteller bazen olanakları ile ilgili ciddi değişiklikler yapabiliyor. Tesiste havuz olup olmadığı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için +598 2916 6116 no.lu numaradan oteli aramanı öneriyoruz.

  • Puerto Mercado Hotel iletişim numarası nedir?

    +598 2916 6116 , Puerto Mercado Hotel için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Puerto Mercado Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Puerto Mercado Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Puerto Mercado Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    11:00, Puerto Mercado Hotel için standart çıkış saatidir. Konuklar 14:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Puerto Mercado Hotel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺2.448 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺2.254'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Puerto Mercado Hotel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Konaklama tesisi tüm konukları için çamaşır yıkama hizmetleri sunmaktadır.

  • Montevideo içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Montevideo içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 741 operatör mevcuttur.

  • momondo Montevideo içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Montevideo içindeki oteller için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Puerto Mercado Hotel yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Montevideo, Uruguay cazibe merkezleri
Puerto Mercado Hotel konum: Cerrito 262, Montevideo 11000

Popüler Kent Simgeleri

  • Mercado del Puerto96 m
  • Hospital Maciel190 m
  • Puerto de Montevideo202 m
  • Casa de Antonio Montero338 m
  • Museo Torres García0.8 km
  • Puerta de la Ciudadela0.9 km
  • The Gaucho Museum1.4 km
  • Plaza Fabini1.5 km
  • Montevideo City Centre2.1 km
  • Museum of Art History2.2 km
  • Telecommunications Tower2.2 km
  • Palacio Municipal2.4 km

momondo'nun favori Montevideo otelleri

Hotel Europa

Colonia 1341, Montevideo

8,0
3 yıldız

₺2.151

Hotel California

San Jose 1237, Montevideo

8,1
3 yıldız

₺2.052

Hotel Alvear

Yi 1372, Montevideo

8,9
3 yıldız

₺2.198

Vivaldi Hotel Loft Punta Carretas

Blanca Del Tabare 2903, Montevideo

8,3
4 yıldız

₺3.087

Alfa Suites

1821 Acevedo Díaz, Montevideo

8,4
3 yıldız

₺2.198

Crystal Tower

Aquiles Lanza 1323, Montevideo

8,1
4 yıldız

₺2.526

Montevideo Chic Hostel

Piedras 597, Montevideo

7,7
2 yıldız

₺1.076

Holiday Inn Montevideo By IHG

Colonia 823, Montevideo

8,2
4 yıldız

₺3.040

Montevideo içinde yakın konaklama tesisleri

Ciudad Vieja

Daha fazla

Montevideo Chic Hostel

Piedras 597, Montevideo

7,7
2 yıldız

₺1.076

Otel fırsatlarını göster

Don Boutique Hotel Montevideo

Piedras 234, Ciudad Vieja, Montevideo

7,8
4 yıldız

₺2.105

Otel fırsatlarını göster

NH Montevideo Columbia

Rambla Gran Bretaña 473, Montevideo

7,8
4 yıldız

₺3.301

Otel fırsatlarını göster

Axsur Design Hotel

Misiones 1260, Montevideo

8,3
4 yıldız

₺3.149

Otel fırsatlarını göster

Alma Historica Boutique Hotel

Solis 1433, Montevideo

9,3
4 yıldız

₺5.352

Otel fırsatlarını göster

Circus Hostel & Hotel Montevideo

Treinta y Tres 1274, Montevideo

8,7
2 yıldız

₺1.356

Otel fırsatlarını göster

Montevideo Port Hostel

Bartolome Mitre 1535, Montevideo

6,0
2 yıldız

₺1.731

Otel fırsatlarını göster

Barrio Sur

Daha fazla

Sur Hotel

Maldonado 1098 Esq. Paraguay, Montevideo

8,6
3 yıldız

₺3.227

Otel fırsatlarını göster

Casa copada

Doctor Aquiles R. Lanza 1183, Montevideo

8,0
2 yıldız

₺702

Otel fırsatlarını göster

El patio de la Morocha

Montevideo

9,0

₺1.684

Otel fırsatlarını göster

Hilton Garden Inn Montevideo

Av. Dr. Luis Bonavita Montevideo Shopping, Montevideo

8,7
3 yıldız

₺4.958

Otel fırsatlarını göster

Cottage City Hotel Puerto Buceo

Jose Iturriaga 3568, Montevideo

9,4
3 yıldız

₺5.800

Otel fırsatlarını göster

Palladium Business Hotel

Tomas de Tezanos 1146, Montevideo

8,6
4 yıldız

₺2.619

Otel fırsatlarını göster

After Hotel Montevideo

Arturo Prat 3755, Montevideo

8,6
4 yıldız

₺2.947

Otel fırsatlarını göster

Monoambiente En Arturo Prat

Arturo Prat 3760 Apartamento 102, Montevideo

9,5
3 yıldız

₺2.385

Otel fırsatlarını göster

Forum | Bayview | Heated Pool Gym Sauna | Parking

Montevideo

₺5.519

Otel fırsatlarını göster

Pocitos

Daha fazla

Destino 26 Hostel

26 de Marzo 1125, Montevideo

8,0
2 yıldız

₺1.918

Otel fırsatlarını göster

Hyatt Centric Montevideo

Rambla Republica Del Peru 1479, Montevideo

9,0
4 yıldız

₺6.693

Otel fırsatlarını göster

Homestay - The best roast the world Montevideo

Montevideo

₺842

Otel fırsatlarını göster

Hotel Costanero Montevideo - MGallery

Rambla Republica del Peru 1371, Montevideo

9,0
5 yıldız

₺5.325

Otel fırsatlarını göster

Private Room in Beautiful Home

3150 José Martí, Montevideo

9,4
3 yıldız

₺2.339

Otel fırsatlarını göster

Hotel Montevideo - Leading Hotels of the World

Jose Benito Lamas 2901, Montevideo

9,2
5 yıldız

₺6.595

Otel fırsatlarını göster

Patio Urbano Suites & beds

Miguel Barreiro 2970 Bis, Montevideo

8,0
2 yıldız

₺1.824

Otel fırsatlarını göster

Beach and City, Charming apartment in Montevideo

Montevideo

₺3.929

Otel fırsatlarını göster

Soleado Penthouse Duplex Cerca de la Playa y el Parque

Montevideo

10,0

₺4.537

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Montevideo seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
11.07 Cmt
12.07 Paz

Montevideo konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun