Montevideo Araç Kiralama

Ucuz Montevideo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Montevideo, Uruguay
2 Ara — 9 Ara
Aynı iade yeri
Montevideo, Uruguay
2.12 Çar
Öğle
9.12 Çar
Öğle

Montevideo Araç Kiralama Rehberi

Montevideo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.4

39 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

23 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.5

6 yoruma göre


Montevideo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Montevideo Carrasco Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Montevideo Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Montevideo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Enterprise, National ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Montevideo içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Montevideo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Montevideo için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Montevideo içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Montevideo için hız limiti nedir?

Montevideo içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Montevideo civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Montevideo içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 110 km/saat'tir.


Montevideo seyahatini planlamaya başla