Riande Aeropuerto Hotel & Casino

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
09.07 Per
-
10.07 Cum
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺3.220
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.220
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
₺3.605
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.669
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Riande Aeropuerto Hotel & Casino, Panama City hakkında

Temizlik
8,4
Konfor
8,4
Konum
9,1
Servisler
8,2
Çalışanlar
8,3
Fiyat-kalite dengesi
7,9
Resort otelde 2 kapalı tenis kortları ve açık tenis kortu bulunmaktadır. Otelde açık havuz ve çocuk havuzu vardır. Diğer olanaklar arasında spor salonu bulunur. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Riande Aeropuerto Hotel & Casino oda fiyatı ve fırsatları

09.07 Per
-
10.07 Cum
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 çift kişilik yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Cafe
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz havalimanı servisi
  • Shuttle servisi (ücretsiz)

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Hipoalerjenik
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Özel giriş
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Engellilere uygun duş
  • Asansör
  • Duş sandalyesi
  • Engelli otoparkı
  • Engelli tuvalet tutamağı

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Yerinde döviz alım satım
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar kart erişimi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Emanet kasası

Temel özellikler

  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Klimalı
  • Ücretsiz WiFi
  • Havlu
  • Şampuan
  • Vücut sabunu
  • Havlu/çarşaf (ek ücret)
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Açık hava banyosu
  • Hamam
  • Özel banyo
  • Duş
  • Ek tuvalet
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı

Restoranlar

  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Cafe
  • Minibar
  • Buzdolabı
  • Otomat (içecek)
  • Otomat (atıştırmalık)

Havuz ve spa

  • Spa
  • Jakuzi
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Masaj
  • Havuz bar

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane
  • Pantolon presi
  • Ütü ve ütü masası
  • Çamaşır kurutma makinesi

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Aile dostu

  • Çoçuk havuzu
  • Çocuk menüsü
  • Çocuk dostu büfe
  • Kapalı oyun alanı
  • Çocuklar için açık oyun alanı ekipmanı
  • Oyun alanı

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Radyo
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Televizyon

Dış alan

  • Piknik alanı
  • Bahçe
  • Teras/Veranda
  • Plaj sandalyesi
  • Mangal

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Casino
  • Oyun odası
  • Masa tenisi
  • Bilardo

Genel

  • Aile odaları
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Depo
  • Telefon
  • Karo/mermer yer döşemesi

Yatak Odası

  • Yatak yanında priz
  • Çalar saat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Park ve ulaşım

  • Ücretsiz havalimanı servisi
  • Ücretsiz otopark
  • Shuttle servisi (ücretsiz)

Spor

  • Spor salonu
  • Dahili tenis
  • Spor salonu

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Riande Aeropuerto Hotel & Casino Yorumları

8,1
Çok iyi5.732 doğrulanmış değerlendirme

Riande Aeropuerto Hotel & Casino oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino diğer 4 yıldızlı Panama City otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Riande Aeropuerto Hotel & Casino, 4 yıldızlı Panama City otellerinin ortalama fiyatından daha düşük fiyatlara sahiptir. Bir Panama City oteli için ortalama olarak gecelik ₺9.290 ödemeyi bekleyebilirsin. Riande Aeropuerto Hotel & Casino konaklama birimleri genellikle gecelik ₺4.097 tutmaktadır ve bu fiyat Panama City ortalamasından ₺5.193 daha düşüktür.

  • Panama City Tocumen Intl ile Riande Aeropuerto Hotel & Casino arasındaki mesafe ne kadardır?

    Panama City Tocumen Intl ile Riande Aeropuerto Hotel & Casino arası mesafe 2,1 km'dir. Havalimanından sürüş trafiğe bağlı olarak 3 dk sürmektedir. Özellikle büyük şehirlere yakın alanlarda trafiğin yoğun olduğu saatleri dikkate almayı unutmayın.

  • Panama City Tocumen Intl ile Riande Aeropuerto Hotel & Casino arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Panama City Tocumen Intl - Riande Aeropuerto Hotel & Casino arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino evcil hayvan dostu mudur?

    Riande Aeropuerto Hotel & Casino konaklamalarında köpeğini beraberinde getirebilirsin.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Evet, Riande Aeropuerto Hotel & Casino yemeğini oturup veya yanına alarak yiyebileceğin bir restorana sahiptir. Farklı alternatifler arayanlar misafirler için Panama City pek çok kaliteli mekan seçeneği sunmaktadır. Riande Aeropuerto Hotel & Casino tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino havuza sahip mi?

    Evet. Panama City seyahatine çıkan çoğu momondo kullanıcısı özellikle havuzu olan otelleri aramaktadır. Riande Aeropuerto Hotel & Casino, havuz kullanımıyla ilgili bazı kural ve uyarılara sahip olabilir, havuz saatleri gibi detaylar hakkında bilgi edinmek için resepsiyona danışmayı unutma.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino iletişim numarası nedir?

    Riande Aeropuerto Hotel & Casino konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +507 291 9000 no.lu telefonu ara.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Riande Aeropuerto Hotel & Casino otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Riande Aeropuerto Hotel & Casino misafirlerinin kullanabileceği bir fitness merkezi bulunmaktadır.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino için çıkış yapma saati kaçtır?

    Giriş için tesise 15:00 sonrası varış yapabilirsin. Çıkış saati şudur: 12:00. Özel bir talebin varsa bunu resepsiyona mümkün olduğunca erken belirtmeni öneririz.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Tercih ettiğin oda türüne ve seyahat tarihlerine göre tutar farklılık gösterecektir. Riande Aeropuerto Hotel & Casino (Panama City) tesisinde gecelik fiyat ortalama ₺6.197'dir fakat ₺3.706 gibi düşük bir fiyata da harika fırsatlar bulabilirsin. Seyahat için fiyatları aşağıdaki formda bulabilirsin.

  • Riande Aeropuerto Hotel & Casino tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Riande Aeropuerto Hotel & Casino (Panama City) tesisinde konaklayan konuklar çamaşır yıkama hizmetlerine erişim sağlayabilir. Yanına ütü almana gerek yok. Tesis tarafından sağlanan ütüleri kullanabilirsin.

  • Panama City içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Panama City içindeki oteller için 1.413 operatör mevcuttur.

  • momondo Panama City içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Panama City içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Riande Aeropuerto Hotel & Casino yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Panama City, Panama cazibe merkezleri

Riande Aeropuerto Hotel & Casino konum: Vía Tocumen Tocumen 0819-09190 PA, Panama City

Popüler Kent Simgeleri

Panama Viejo11,7 km
Estadio Nacional Rod Carew15,9 km
Metropolitan Nature Park17,9 km
Estadio Rommel Fernandez8,3 km

momondo'nun favori Panama City otelleri

Hotel Dan Carlton Panama

Avenida Aquilino De La Guardia Entre Via Espana Y Calle 52, Panama City

8,5
4 yıldız

₺3.990

Holiday Inn Panama Distrito Financiero By IHG

Calle Ricardo Arango Y Calle 53e, Panama City

8,2
4 yıldız

₺3.919

W Panama

Calle 50 And Aquilino de la Guardia, Panama City

8,8
5 yıldız

₺8.166

Riu Plaza Panama

Calle 50, Urb. Marbella, Panama City

8,7
5 yıldız

₺6.526

Ramada Plaza Panama Punta Pacifica

Via Israel y Calle 71, San Francisco, Panama City

9,2
4 yıldız

₺4.433

Hotel Coral Suites

Calle D Zona 9, Panama City

8,4
4 yıldız

₺2.473

Decapolis Hotel Panama City

Avenida Balboa-Multicentro, Panama City

8,1
4 yıldız

₺4.169

The Executive Hotel

Calle 52, Panama City

8,8
4 yıldız

₺4.106

Sortis Hotel, Spa & Casino, Autograph Collection

56 y 57 East Street, Obarrio, Panama City

8,7
4 yıldız

₺5.739

Panama City içinde yakın konaklama tesisleri

San Francisco

Daha fazla

Hotel Bella Vista

Via España, Perejil Diagonal al Antiguo Teatro Bellavista, Panama City

5,5
1 yıldız

₺1.446

Otel fırsatlarını göster

Aloft Panama

Via Israel & Calle 76, Panama City

8,3
3 yıldız

₺4.669

Otel fırsatlarını göster

Courtyard by Marriott Panama Multiplaza Mall

Multiplaza Pacific Mall, Via Israel Avenue, Panama City

8,5
4 yıldız

₺5.619

Otel fırsatlarını göster

Ramada Plaza Panama Punta Pacifica

Via Israel y Calle 71, San Francisco, Panama City

9,2
4 yıldız

₺4.433

Otel fırsatlarını göster

Sheraton Grand Panama

Via Israel And 77th Street, Panama City

8,1
4 yıldız

₺5.498

Otel fırsatlarını göster

Eden`s Garden Hostel

Edificio Rocio, Calle 74 Este, Panama City

8,4
2 yıldız

₺1.934

Otel fırsatlarını göster

San Francisco by Wynwood House

Panama City

10,0

₺6.083

Otel fırsatlarını göster

Serenade Lodging Rooms

Calle 75 Hacia Via Israel San Francisco, Panama City

8,5
3 yıldız

₺2.380

Otel fırsatlarını göster

Boutique Apartments Panama Atlapa

Panama City

6,9

₺3.516

Otel fırsatlarını göster

Calidonia

Daha fazla

Hotel Costa Inn

Ave. Peru, Calle 39, Panama City

6,7
3 yıldız

₺1.396

Otel fırsatlarını göster

Eurohotel

Via España 33, Panama City

8,0
3 yıldız

₺1.498

Otel fırsatlarını göster

Hotel Ojos del Rio

calle 41 este, Panama City

7,6
3 yıldız

₺1.960

Otel fırsatlarını göster

Hotel Caribe

Avenida Perú Esquina Con Calle 28, Panama City

7,9
3 yıldız

₺1.824

Otel fırsatlarını göster

Hotel San Remo

Calle 31 Este, Panama City

5,1
3 yıldız

₺865

Otel fırsatlarını göster

Residencial & Hotel Palazzo

Av. Peru Calle 30, 25, Panama City

8,3
3 yıldız

₺1.353

Otel fırsatlarını göster

Canova

14506 Calle 31 Este, Panama City

8,0
3 yıldız

₺1.229

Otel fırsatlarını göster

Innfiniti Hotel & Suites

Calle 33 Este A 100 Mts de Ave. Balboa, Panama City

6,6
3 yıldız

₺2.240

Otel fırsatlarını göster

Bella Vista

Daha fazla

Hospedium Princess Hotel Panamá

Calle 53 Marbella y Avenida 5a B Sur, Panama City

7,0
4 yıldız

₺2.146

Otel fırsatlarını göster

Hotel Dan Carlton Panama

Avenida Aquilino De La Guardia Entre Via Espana Y Calle 52, Panama City

8,5
4 yıldız

₺3.990

Otel fırsatlarını göster

W Panama

Calle 50 And Aquilino de la Guardia, Panama City

8,8
5 yıldız

₺8.166

Otel fırsatlarını göster

Principe Hotel and suites

El Cangrejo, Via Argentina, Calle Jose Fabregas Frente al Power Club y Diagonal al Restaurante 7 Mares, Panama City

8,6
4 yıldız

₺2.487

Otel fırsatlarını göster

Riu Plaza Panama

Calle 50, Urb. Marbella, Panama City

8,7
5 yıldız

₺6.526

Otel fırsatlarını göster

Best Western Plus Panama Zen Hotel

581 Calle Gaspar Hernandez Y Via Argent, Corregimiento El Cangrejo - Sector Bellavista, Panama City, PA, Panama City

8,6
4 yıldız

₺4.343

Otel fırsatlarını göster

Novotel Panama City

Calle Jose I. Fabrega y Thais de Pons Panama City 581 PA, Panama City

8,6
4 yıldız

₺3.573

Otel fırsatlarını göster

Hilton Panama

Balboa Ave. And Aquilino De La Guardia, Panama City

8,7
5 yıldız

₺10.716

Otel fırsatlarını göster

Renaissance Panama City Hotel

Via España & Ricardo Arias Street, Panama City

8,6
5 yıldız

₺4.623

Otel fırsatlarını göster

Bethania

Daha fazla

Hostal Gemar

El Ingenio, Ave de La Paz, Calle 74, Panama City

8,1
2 yıldız

₺1.540

Otel fırsatlarını göster

Central Park Hotel & Casino

Calle Miguel Brostella, Panama City

7,8
4 yıldız

₺2.613

Otel fırsatlarını göster

Oyebonita Hostel

Calle 66 Oeste, R, Panama City

9,3

₺1.408

Otel fırsatlarını göster

Spectacular apartment

Panama City

10,0

₺4.526

Otel fırsatlarını göster

Sofia's B&B Hostal Boutique

Calle 74 Oeste, Casa 19-A, Panama City

8,8
3 yıldız

₺2.800

Otel fırsatlarını göster

Best Western El Dorado Panama Hotel

Blvd El Dorado Calle 23 1/2B N, Panama City

8,7
3 yıldız

₺4.080

Otel fırsatlarını göster

Mochila & Art Hostal

Calle Krioni, Casa 5a, Panama City

8,4
2 yıldız

₺2.520

Otel fırsatlarını göster

Wonderful and cozy apartment

Panama City

7,0

₺4.404

Otel fırsatlarını göster

Homestay - In the Heart of Panama City

Panama City

₺2.426

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Panama City seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
09.07 Per
10.07 Cum

Panama City konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Diğer kullanıcıların sevdiği popüler destinasyonları keşfedin

Bu yıl momondo'da popüler otel destinasyonlarına göre