The Blue Keys Hotel

Çamaşırhane olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
12.07 Paz
-
13.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
The Blue Keys Hotel tedarikçisi
The Blue Keys Hotel tedarikçisi
The Blue Keys Hotel tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

The Blue Keys Hotel oda fiyatı ve fırsatları

12.07 Paz
-
13.07 Pzt

Misafirhane Olanaklar ve Tesisler

  • Çamaşırhane
  • Oda servisi
  • Saç kurutma makinesi
  • Buzdolabı
  • Depo

Banyo

  • Saç kurutma makinesi

Çamaşırhane

  • Çamaşırhane

Restoranlar

  • Buzdolabı

Genel

  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Oda servisi

The Blue Keys Hotel Yorumları

8,4
Çok iyi
615 doğrulanmış değerlendirme
Harika
325
Çok iyi
103
İyi
104
Orta üzeri
23
Orta
21
Vasatın altı
16
Zayıf
23
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

The Blue Keys Hotel oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Southampton Eastleigh ile The Blue Keys Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Southampton Eastleigh ile The Blue Keys Hotel arası sürüş mesafesi 5,5 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 10 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Southampton Eastleigh ile The Blue Keys Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından The Blue Keys Hotel bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Southampton Eastleigh, otele en yakın havalimanıdır.

  • The Blue Keys Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    The Blue Keys Hotel tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • The Blue Keys Hotel havuza sahip mi?

    Şu anda verilerimiz The Blue Keys Hotel bünyesinde bir havuzun olmadığını göstermektedir fakat oteller bazen olanakları ile ilgili ciddi değişiklikler yapabiliyor. Tesiste havuz olup olmadığı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için +44 238 022 4517 no.lu numaradan oteli aramanı öneriyoruz.

  • The Blue Keys Hotel iletişim numarası nedir?

    Otel veya The Blue Keys Hotel konaklamanız hakkındaki sorularınız için lütfen +44 238 022 4517 no.lu numarayı arayın.

  • The Blue Keys Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    The Blue Keys Hotel için çıkış saati şudur: 10:00. Giriş şu saatten itibaren yapılabilir: 15:00. Özel talepler oda görevlisine iletilmelidir.

  • The Blue Keys Hotel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, The Blue Keys Hotel (Southampton) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

  • Southampton içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Southampton içindeki oteller için 930 operatör mevcuttur.

  • momondo Southampton içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Southampton içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

The Blue Keys Hotel yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Southampton, İngiltere cazibe merkezleri
The Blue Keys Hotel konum: 82 Northlands Road, Southampton, SO15 2LH

Popüler Kent Simgeleri

  • Southampton Old Cemetery0.4 km
  • Mayflower Theatre0.9 km
  • Titanic Engineers' Memorial0.9 km
  • SeaCity Museum1 km
  • Southampton City Art Gallery1 km
  • WestQuay Shopping Centre1.5 km
  • Bargate1.6 km
  • Southampton town walls1.7 km
  • Southampton Castle1.8 km
  • St. Mary's Stadium2 km
  • Southampton Maritime Museum2.2 km
  • Southampton Museum of Archaeology2.3 km

momondo'nun favori Southampton otelleri

Leonardo Royal Southampton Grand Harbour

West Quay Road 5, Southampton

8,2
4 yıldız

₺6.026

Days Inn by Wyndham Southampton Rownhams

Rownhams Service Area, M27 Southbound, Southampton

7,4
3 yıldız

₺2.995

New Place

Shirrell Heath 1, Southampton

7,8
4 yıldız

₺3.867

Ennios Boutique Hotel Rooms

Town Quay Road, Southampton

9,1
5 yıldız

₺6.318

Holiday Inn Express Southampton M27, Jct.7 By IHG

Botley Road - West End, Southampton

8,0
3 yıldız

₺3.697

The White Star Tavern

28 Oxford Street, Southampton

9,3
5 yıldız

₺5.542

Ibis Southampton Centre

9 West Quay Road, Southampton

7,4
3 yıldız

₺3.463

voco Southampton

Herbert Walker Avenue, Southampton

8,9
4 yıldız

₺4.506

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Southampton seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
12.07 Paz
13.07 Pzt

Southampton konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Birleşik Krallık şehirleri