Umajati Retreat

Oda servisi olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
01.09 Sal
-
02.09 Çar
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Umajati Retreat tedarikçisi
Umajati Retreat tedarikçisi
Umajati Retreat tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Umajati Retreat room price & deals

01.09 Sal
-
02.09 Çar

Otel Amenities & Facilities

  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Havalimanı servisi
  • Çamaşırhane
  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Saç kurutma makinesi
  • Bebek veya çocuk bakımı
  • Kasa
  • Buzdolabı
  • Bisiklet kiralama

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi

Banyo

  • Saç kurutma makinesi

Restoranlar

  • Buzdolabı

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama

Genel

  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Kasa

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Oda servisi

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi

Umajati Retreat Reviews

9,4
Harika
18 doğrulanmış değerlendirme
Harika
16
Çok iyi
0
İyi
1
Orta üzeri
1
Orta
0
Vasatın altı
0
Zayıf
0
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Umajati Retreat room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı ile Umajati Retreat arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı ile Umajati Retreat arası 31,7 km sürüş sadece yaklaşık 59 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı ile Umajati Retreat arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Umajati Retreat bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı, otele en yakın havalimanıdır.

  • Umajati Retreat, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Umajati Retreat tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • Umajati Retreat havuza sahip mi?

    Verileremize göre Umajati Retreat bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +62 823 4060 0293 no.lu numaradan Umajati Retreat ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Umajati Retreat iletişim numarası nedir?

    +62 823 4060 0293 , Umajati Retreat için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Umajati Retreat Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Umajati Retreat otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Umajati Retreat için çıkış yapma saati kaçtır?

    Umajati Retreat için çıkış saati şudur: 12:00. Giriş şu saatten itibaren yapılabilir: 14:00. Özel talepler oda görevlisine iletilmelidir.

  • Umajati Retreat tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, sunuluyor. Mevcut tüm çamaşır yıkama hizmetleri ile ilgili bilgi edinmek için Umajati Retreat (Ubud) ile iletişime geç.

  • Ubud içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Ubud içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 6.182 operatör mevcuttur.

  • momondo Ubud içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Ubud içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Places of interest near Umajati Retreat

Attractions in Ubud, Endonezya curated by momondo
Umajati Retreat konum: Jalan Subak Uma Petulu Lebah, Ubud 80571

Top landmarks

  • Botanic Garden Ubud0.6 km
  • Yeh Pulu Temple1.2 km
  • Bali Botanica Day Spa2.2 km
  • Neka Art Museum2.2 km
  • Ubud Kajeng Rice Fields Walk2.2 km
  • Threads of Life2.3 km
  • Puri Lukisan Museum2.7 km
  • Pura Taman Saraswati2.7 km
  • Ubud Royal Palace2.7 km
  • Ubud Traditional Art Market2.8 km
  • Lempad House2.8 km
  • Campuhan Ridge Walk2.9 km

momondo’s favorite Ubud hotels

The Mansion Resort Hotel & Spa

Jl. Penestanan, Sayan, Ubud

8,1
4 yıldız

₺2.005

Viceroy Bali

Jalan Lanyahan, Banjar Nagi, Ubud

9,5
5 yıldız

₺28.216

Calma Ubud

Jalan Tirta Tawar 105, Ubud

9,1
4 yıldız

₺2.627

Komaneka at Tanggayuda Ubud

Br. Tanggayuda, Kedewatan, Ubud

9,5
5 yıldız

₺8.569

Svarga Bebek Villas

Jl. Raya Goa Gajah, Br Teges Peliatan, Ubud

9,0
4 yıldız

₺3.271

Komaneka at Rasa Sayang

Jalan Monkey Forest, Ubud Gianyar, Ubud

9,4
4 yıldız

₺5.685

Royal Pita Maha

Desa Kedewatan PO Box 198, Ubud

9,3
5 yıldız

₺13.318

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Ubud seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
01.09 Sal
02.09 Çar

Ubud konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Endonezya şehirleri