Hotel Rheinsberg Am See

Restoran olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
8,3
Çok iyi
842 yoruma göre
842 doğrulanmış değerlendirme
31.10 Cmt
-
01.11 Paz
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Hotel Rheinsberg Am See tedarikçisi
Hotel Rheinsberg Am See tedarikçisi
Hotel Rheinsberg Am See tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Hotel Rheinsberg Am See room price & deals

31.10 Cmt
-
01.11 Paz

Otel Amenities & Facilities

  • Restoran
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Saç kurutma makinesi
  • 24 saat resepsiyon
  • Sauna
  • Asansör

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Oda servisi
  • 24 saat resepsiyon

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Asansör

Banyo

  • Saç kurutma makinesi

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri

Restoranlar

  • Restoran

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi

Spa

  • Sauna

Hotel Rheinsberg Am See Reviews

8,3
Çok iyi842 doğrulanmış değerlendirme
8,3Çiftler
8,2Arkadaşlar
8,2Aileler
8,4Yalnız

Hotel Rheinsberg Am See room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Hotel Rheinsberg Am See diğer 4 yıldızlı Berlin otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    4 yıldızlı Berlin otellerinin gecelik ortalama fiyatı ₺8.714'dir. Hotel Rheinsberg Am See, gecelik ₺4.473 ile şehir ortalamasından ₺4.240 daha ucuzdur.

  • Berlin Brandenburg ile Hotel Rheinsberg Am See arasındaki mesafe ne kadardır?

    Berlin Brandenburg ile Hotel Rheinsberg Am See arası mesafe 28,7 km'dir. Havalimanından sürüş trafiğe bağlı olarak 53 dk sürmektedir. Özellikle büyük şehirlere yakın alanlarda trafiğin yoğun olduğu saatleri dikkate almayı unutmayın.

  • Berlin Brandenburg ile Hotel Rheinsberg Am See arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Hotel Rheinsberg Am See tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Berlin Brandenburg noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Hotel Rheinsberg Am See, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Hotel Rheinsberg Am See bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +49 30 810 3360 no.lu numaradan Hotel Rheinsberg Am See ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Hotel Rheinsberg Am See tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • Hotel Rheinsberg Am See havuza sahip mi?

    Verileremize göre Hotel Rheinsberg Am See bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +49 30 810 3360 no.lu numaradan Hotel Rheinsberg Am See ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Hotel Rheinsberg Am See, Berlin şehir merkezine ne kadar yakındır?

    Hotel Rheinsberg Am See tesisinde konaklarken seninle Berlin şehir merkezi arasında sadece 9,8 km bulunmaktadır. Berlin şehir merkezine doğru giderken mağazalar, restoranlar ve Uber Arena ziyaret edilebilir.

  • Hotel Rheinsberg Am See iletişim numarası nedir?

    Hotel Rheinsberg Am See veya rezervasyonun hakkında soruların varsa lütfen doğrudan +49 30 810 3360 no.lu numarayı arayarak resepsiyon ile iletişime geç.

  • Hotel Rheinsberg Am See Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Hotel Rheinsberg Am See otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Hotel Rheinsberg Am See için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Hotel Rheinsberg Am See için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Berlin içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ekim 2026 tarihi itibarıyla Berlin içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 3.675.

  • momondo Berlin içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Berlin içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Places of interest near Hotel Rheinsberg Am See

Attractions in Berlin, Almanya curated by momondo

Hotel Rheinsberg Am See konum: Finsterwalder Str. 64, 13435 Berlin

Popüler Kent Simgeleri

Televizyon Kulesi Berlin10,0 km
Neues Museum9,7 km
Schloss Charlottenburg9,7 km
Brandenburg Kapisi9,8 km
Berlin Wall9,8 km
Berlin Katedrali9,9 km

momondo’s favorite Berlin hotels

Hotel Berlin, Berlin, a member of Radisson Individuals

Lützowplatz 17, Berlin

8,3
4 yıldız

₺4.099

Hotel Ai Königshof

Stuttgarter Platz 7, Berlin

7,5
3 yıldız

₺3.778

Meininger Hotel Berlin Hauptbahnhof

Ella-Trebe-Straße 9, Berlin

7,6
3 yıldız

₺3.092

Leonardo Hotel Berlin Mitte

Bertolt-Brecht-Platz 4, Berlin

8,4
4 yıldız

₺5.321

Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade

Lützowufer 15, Berlin

7,8
5 yıldız

₺5.606

Estrel Hotel Berlin

Sonnenallee 225, Berlin

8,5
4 yıldız

₺3.388

Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

Alexanderplatz 7, Berlin

8,1
4 yıldız

₺4.856

Hotel Birgit Berlin Mitte

Schwedter Straße 15, Berlin

8,2
3 yıldız

₺4.060

NH Berlin Kurfürstendamm

Grolmanstr. 41-43, Berlin

8,4
4 yıldız

₺4.392

Nearby accommodation in Berlin

Spandau

See more

Hotel Lindenufer

Breite Str. 36, Berlin

8,6
3 yıldız

₺5.666

Otel fırsatlarını göster

Ibis Berlin Spandau

Klosterstrasse 4, Berlin

7,8
2 yıldız

₺3.984

Otel fırsatlarını göster

centrovital Hotel Berlin

Brauereihof 6, Berlin

8,4
4 yıldız

₺4.744

Otel fırsatlarını göster

Senscity Hotel Berlin Spandau

Heidereuterstr. 37-38, Berlin

8,1
3 yıldız

₺4.821

Otel fırsatlarını göster

Hotel Herbst Berlin

Moritzstr. 20, Berlin

8,2
3 yıldız

₺4.282

Otel fırsatlarını göster

Queens Residenz

Am Schlangengraben,16, Berlin

6,9
2 yıldız

₺3.330

Otel fırsatlarını göster

Landhotel Waldschänke

100 Fichtenweg, Berlin

6,0
2 yıldız

₺3.330

Otel fırsatlarını göster

Olive Inn Berlin

Wilhelmstraße 28C, Berlin

7,8
4 yıldız

₺4.548

Otel fırsatlarını göster

Lichtenberg

See more

Abacus Tierpark

Franz-Mett-Str. 3-9, Berlin

8,0
4 yıldız

₺3.826

Otel fırsatlarını göster

Vienna House Andel's Berlin

Landsberger Allee 106, Berlin

8,3
4 yıldız

₺4.880

Otel fırsatlarını göster

Good Morning + Berlin City East

Ruschestrasse 45, Berlin

7,4
3 yıldız

₺2.749

Otel fırsatlarını göster

A&O Berlin Kolumbus

Genslerstraße 18, Berlin

6,8
2 yıldız

₺2.440

Otel fırsatlarını göster

iStay by NH Berlin City Ost Hotel

Rathausstr. 2-3, Berlin

8,4
4 yıldız

₺3.886

Otel fırsatlarını göster

Hotel Karlshorst

Treskowallee 89, Berlin

7,0
3 yıldız

₺2.362

Otel fırsatlarını göster

Chill Inn Hostel Berlin

Emanuelstraße 15, Berlin

6,2

₺3.082

Otel fırsatlarını göster

Hotel Dada Art Berlin

Deutschland Alfred-Kowalke Strasse 34, Berlin

6,3

₺3.788

Otel fırsatlarını göster

Holiday Inn - the niu, Hide Berlin Friedrichshain by IHG

Frankfurter Allee 113, Berlin

8,4
3 yıldız

₺4.088

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Berlin seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
31.10 Cmt
01.11 Paz

Berlin konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Almanya şehirleri