Kaiserdom Zhongshan Road

Oda servisi olanağına sahip kiralık tesis

2 yıldız
19.07 Paz
-
20.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Kaiserdom Zhongshan Road tedarikçisi
Kaiserdom Zhongshan Road tedarikçisi
Kaiserdom Zhongshan Road tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Kaiserdom Zhongshan Road oda fiyatı ve fırsatları

19.07 Paz
-
20.07 Pzt

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • İş merkezi
  • Kablo veya Uydu TV
  • Çamaşırhane
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Klimalı
  • Asansör
  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Oda servisi
  • İş merkezi
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Klimalı

Medya ve eğlence

  • Kablo veya Uydu TV

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Asansör

Çamaşırhane

  • Çamaşırhane

Genel

  • Depo

Kaiserdom Zhongshan Road Yorumları

7,1
İyi87 doğrulanmış değerlendirme
7,2Yalnız
7,6Arkadaşlar
5,8Aileler
6,6Çiftler

Kaiserdom Zhongshan Road oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Changsha Huanghua Intl ile Kaiserdom Zhongshan Road arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Changsha Huanghua Intl ile Kaiserdom Zhongshan Road arası 23,4 km sürüş sadece yaklaşık 43 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Changsha Huanghua Intl ile Kaiserdom Zhongshan Road arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Kaiserdom Zhongshan Road tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Changsha Huanghua Intl noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Kaiserdom Zhongshan Road, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Kaiserdom Zhongshan Road tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Kaiserdom Zhongshan Road havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Kaiserdom Zhongshan Road bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Kaiserdom Zhongshan Road iletişim numarası: +86 155 7669 3278.

  • Kaiserdom Zhongshan Road iletişim numarası nedir?

    +86 155 7669 3278 , Kaiserdom Zhongshan Road için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Kaiserdom Zhongshan Road Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Kaiserdom Zhongshan Road otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Kaiserdom Zhongshan Road için çıkış yapma saati kaçtır?

    Kaiserdom Zhongshan Road için çıkış yapma zamanı şudur: 12:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Kaiserdom Zhongshan Road tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Kaiserdom Zhongshan Road (Changsha) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

  • Changsha içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Changsha içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 4.118.

  • momondo Changsha içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Changsha içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Kaiserdom Zhongshan Road yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Changsha, Çin cazibe merkezleri

Kaiserdom Zhongshan Road konum: No.100, Zhongshan Road, Furong District, Changsha 410000

Popüler Kent Simgeleri

Former Site of the Hunan Committee of the Communist Party of China0,8 km
Hunan Provincial Museum1,9 km
Helong Stadium2,1 km
Xiaoyuan Park2,8 km
Orange Island Park4,2 km

momondo'nun favori Changsha otelleri

ibis Styles Changsha Intl Exhibition Ctr

No 101 Guozhan Road, Changsha

9,0
3 yıldız

₺1.879

The Westin Changsha

No 419, Shaoshan Middle Road, Yuhua District, Changsha

9,3
5 yıldız

₺4.369

Shanshui Trends Hotel (Changsha Wuyi Square Railway Station Store)

No. 47 Wuyi Avenue, Changsha

3 yıldız

₺1.081

Worldhotel Grand Jiaxing Hunan

247 Jinxing Zhong Road, Changsha

9,4
5 yıldız

₺2.349

Howard Johnson by Wyndham Huachen Plaza Changsha

Wanjiali Road Yuhua District Hunan Province, Changsha

7,9
4 yıldız

₺3.523

Wanda Vista Changsha

Xiangjiang Zhong Lu Yi Duan, 308, Changsha

9,0
5 yıldız

₺4.463

Changsha içinde yakın konaklama tesisleri

Mcsrh Hotel-Changsha Yingbinglukou

No. 88 Shaoshan North Road, Changsha

7,1
3 yıldız

₺752

Otel fırsatlarını göster

Park Hyatt Changsha

Tower 2, Changsha Ifs, 188 Jiefang West Road, Changsha

9,4
4 yıldız

₺9.584

Otel fırsatlarını göster

Xinli News International Hotel

No.469 Section 1 of Furong Middle Road, Changsha

3 yıldız

₺1.597

Otel fırsatlarını göster

Days Inn by Wyndham Changsha Yuanda Road

No 847 Yuandayi Road Furong District, Changsha

9,0
4 yıldız

₺3.570

Otel fırsatlarını göster

Niccolo Changsha

Tower 1, Changsha Ifs, Changsha

8,1
5 yıldız

₺7.094

Otel fırsatlarını göster

Vienna Hotel Changsha Ifc Pedestrian Street

No.245 Middle Of Ren Min Road, Changsha

4 yıldız

₺1.550

Otel fırsatlarını göster

Changsha Muyi H Hotel

868 Wuyi Avenue, Changsha

8,4
4 yıldız

₺1.315

Otel fırsatlarını göster

From.K Hotel Changsha Wuyi Square Ifs

100 Zhongsan Rd, Kaifu Dt, Changsha

9,6
3 yıldız

₺1.034

Otel fırsatlarını göster

Atour Light Hotel Changsha Ifc Huangxing

440 South Huangxing Road, Changsha

9,3
4 yıldız

₺1.973

Otel fırsatlarını göster

Tianxin

Daha fazla

Grand Hyatt Changsha

No 36 Middle Xiangjiang Road, Changsha

8,9
4 yıldız

₺6.577

Otel fırsatlarını göster

Changsha Road Renjia Hotel Apartment (Changsha University of Technology)

Changsha

₺564

Otel fırsatlarını göster

Atour Hotel Changsha Wuyi Square Huangxing South Road

No. 207 Baisha Road, Changsha

9,6
4 yıldız

₺2.114

Otel fırsatlarını göster

Vanmo Hotel

No. 279 Furong Middle Road, Changsha

4 yıldız

₺1.691

Otel fırsatlarını göster

Ramada by Wyndham Changsha Tianxin

No. 306 Nanerhuan Tianxin D, Changsha

9,0
2 yıldız

₺1.315

Otel fırsatlarını göster

Jinjiang Metropolo Hotel Changsha Wuyi Square

No 4 Exit Of Block B Wanda Plaza, Changsha

7,7
4 yıldız

₺1.456

Otel fırsatlarını göster

View the Island Homestay

Changsha

₺1.268

Otel fırsatlarını göster

Courtyard by Marriott Changsha South

No 69 Zhengtangpo Road, Yuhua District, Changsha

8,9
3 yıldız

₺3.195

Otel fırsatlarını göster

Lensaj Hotel (Changsha Wuyi Square Ifs International Finance)

27F, Huayuan International Apartment Building, No.36 Xiangjiang Middle Road, Changsha

2 yıldız

₺940

Otel fırsatlarını göster

Changsha April 3 Mountain View Terrace Homestay (Yuelushan Hunan University)

Changsha

₺658

Otel fırsatlarını göster

Changsha Marriott Hotel West

No. 18 Jinxing Middle Road, Changsha

9,1
5 yıldız

₺4.886

Otel fırsatlarını göster

Vienna International Hotel Changsha West Bus Station

8 Fenglin Third Road, Yue Lu, Changsha

10,0
4 yıldız

₺1.644

Otel fırsatlarını göster

Meixi Lake Hotel, a Luxury Collection Hotel, Changsha

1177 Huanhu Road, Meixi Lake, Changsha

9,3
5 yıldız

₺4.651

Otel fırsatlarını göster

Changsha Fuxiangyuan International Hoste

Changsha

5,7

₺1.268

Otel fırsatlarını göster

The Meixi Lake, Changsha Marriott Executive Apartments

Changsha

9,3

₺2.631

Otel fırsatlarını göster

Hilton Changsha Riverside

No.1100 Section 3 of Xiaoxiang, Changsha

9,1
5 yıldız

₺4.463

Otel fırsatlarını göster

Changsha Binjiang Mei Yasi International Hotel

No. 268 Yuehua Road, Changsha

4 yıldız

₺1.550

Otel fırsatlarını göster

Lavande Hotel Changsha Yangguang 100 Fenghuang Street

Building 4-17 Phase 5 of Yangguangyibai, No.518 1st Section of South 2nd Ring, Changsha

8,4
3 yıldız

₺1.362

Otel fırsatlarını göster

Empark Grand Hotel

No 199 Jintai Road, Kaifu District, Changsha

8,2
5 yıldız

₺2.678

Otel fırsatlarını göster

Modena by Fraser Changsha

No. 416 Furong Middle Road Sector 1, Changsha

9,0
5 yıldız

₺1.738

Otel fırsatlarını göster

Intercontinental Hotels Changsha By IHG

1500 Xiangjiang North Road, Changsha

9,1
5 yıldız

₺5.074

Otel fırsatlarını göster

Wanda Vista Changsha

Xiangjiang Zhong Lu Yi Duan, 308, Changsha

9,0
5 yıldız

₺4.463

Otel fırsatlarını göster

Changsha Pofu Zhenpin Apartment

Changsha

₺940

Otel fırsatlarını göster

Holiday Inn Express Changsha Hunan Museum By IHG

Fuxing Financial Center Building T6, Changsha

7,8
3 yıldız

₺2.067

Otel fırsatlarını göster

Fancy Hotel

No.139 Dongfeng Road, Changsha

9,3
4 yıldız

₺1.550

Otel fırsatlarını göster

Kangbohui Selected Apartment (Changsha Bofu Branch)

Changsha

₺1.456

Otel fırsatlarını göster

Pearl River Garden Hotel Changsha

Intersection With Furong North Road, No. 99 Fuyuan West Road, Changsha

8,6
5 yıldız

₺2.114

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Changsha seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
19.07 Paz
20.07 Pzt

Changsha konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun