Harris Hotel Seminyak Bali

Kiralık, Sadece yetişkinler

4 yıldız
12.07 Paz
-
13.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺1.549
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺1.549
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
₺1.600
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺1.606
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Harris Hotel Seminyak Bali, North Kuta hakkında

Temizlik
8,6
Konfor
8,6
Konum
8,8
Servisler
8,3
Çalışanlar
9,3
Fiyat-kalite dengesi
8,7
Otelde 4 açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu vardır. Diğer olanaklar arasında spor salonu bulunur. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Harris Hotel Seminyak Bali oda fiyatı ve fırsatları

12.07 Paz
-
13.07 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Sadece yetişkinler
  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahve makinesi
  • Ücretsiz otopark
  • İş merkezi

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Konferans odaları
  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Tesis bünyesinde küçük market
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar kart erişimi
  • Ayak masajı
  • Şişe su
  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Adaptör
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Sadece yetişkinler
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Adapte banyo
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Banyo

  • Duş
  • Duş bonesi
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Diş fırçası
  • Bornoz
  • Özel banyo

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Minibar
  • Atıştırmalık büfesi
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Su ısıtıcı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Kahve makinesi

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kütüphane
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Plaj erişimi
  • Bisiklet kiralama
  • Dart
  • Alışveriş

Havuz ve spa

  • Masaj
  • Spa
  • Açık havuz
  • Havuz havluları

Genel

  • Terlik
  • Telefon
  • Karo/mermer yer döşemesi
  • Depo

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı
  • Bebek yatağı
  • Çoçuk havuzu
  • Oyun alanı

Dış alan

  • Teras/Veranda
  • Balkon
  • Bahçe

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane

Yatak Odası

  • Yatak yanında priz
  • Çekyat
  • Gardırop veya dolap

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi
  • Ücretsiz otopark

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Spor

  • Spor salonu
  • Spor salonu

Harris Hotel Seminyak Bali Yorumları

8,3
Çok iyi2.847 doğrulanmış değerlendirme

Harris Hotel Seminyak Bali oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 55112, 9120209703405

Sık sorulan sorular

  • Harris Hotel Seminyak Bali diğer 4 yıldızlı North Kuta otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    4 yıldızlı North Kuta otellerinin (₺7.862/gecelik) ortalama fiyatı ile Harris Hotel Seminyak Bali (₺1.357/gecelik) tesisinde konaklamanın gecelik ortalama fiyatı arasında gecelik ₺6.504'lik bir fark bulunmaktadır.

  • Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı ile Harris Hotel Seminyak Bali arasındaki mesafe ne kadardır?

    Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı ile Harris Hotel Seminyak Bali arası mesafe 6,7 km'dir ve sürüş, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 12 dk sürmektedir. Daha yoğun nüfuslu bölgelerde konumlanan oteller için trafik süresi de eklenebilir.

  • Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı ile Harris Hotel Seminyak Bali arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Denpasar Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı - Harris Hotel Seminyak Bali arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Harris Hotel Seminyak Bali, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Harris Hotel Seminyak Bali bünyesinde otel ziyaretçilerinin kullanabileceği bir restoran bulundurmaktadır. Yemeğini restoranda yiyebilir veya yanına alabilirsin. Mutfak saatlerini öğrenmek için +62 361 849 9288 no.lu numaradan resepsiyonu arayabilirsin. Harris Hotel Seminyak Bali tesisinde konaklayan North Kuta misafirleri için en iyi yemek yeme opsiyonlarından biri oda servisidir ve bu hizmet tüm otel misafirlerine açıktır.

  • Harris Hotel Seminyak Bali havuza sahip mi?

    Harris Hotel Seminyak Bali bünyesinde otel misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Otellerin genellikle havuz kullanımı ile ilgili kurallarının olduğunu lütfen unutma. momondo olarak havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneriyoruz.

  • Harris Hotel Seminyak Bali iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +62 361 849 9288 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Harris Hotel Seminyak Bali Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Harris Hotel Seminyak Bali otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Harris Hotel Seminyak Bali bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Harris Hotel Seminyak Bali, misafirlerinin erişim sağlayabileceği bir spor salonuna sahiptir. Çoğu otelin spor salonu 24 saat açık değildir, spor salonunun açık olduğu saatleri ve müsaitliğini öğrenmek için resepsiyona danış.

  • Harris Hotel Seminyak Bali için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Harris Hotel Seminyak Bali için standart çıkış saatidir. Konuklar 14:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Harris Hotel Seminyak Bali tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺1.627 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺1.255'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Harris Hotel Seminyak Bali tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Harris Hotel Seminyak Bali tesisinde çamaşır yıkama hizmetleri sunulmaktadır. Bilgi edinmek için resepsiyonu arayabilirsin.

  • North Kuta içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla North Kuta içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 7.695 operatör mevcuttur.

  • momondo North Kuta içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    North Kuta içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Harris Hotel Seminyak Bali yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen North Kuta, Endonezya cazibe merkezleri

Harris Hotel Seminyak Bali konum: Jl. Drupadi No. 99, North Kuta 80361

Popüler Kent Simgeleri

Petitenget Temple1,5 km
Berawa Beach3,6 km
Canggu kıyı şeridi4,8 km
Canggu Beach4,9 km
Echo Beach5,9 km

momondo'nun favori North Kuta otelleri

Legong Keraton Beach Hotel

Jl. Pantai Berawa No.1, Tibubeneng, Kec. Kuta Utara, North Kuta

8,2
3 yıldız

₺2.183

The Calmtree Bungalows

North Kuta

9,1

₺2.225

Jonsen Homestay

Jl. Munduk Catu, North Kuta

7,9
3 yıldız

₺1.298

Swarga Suites Bali Berawa, Marclan Collection

Jalan Pemelisan Agung, Desa Tibubeneng, Banjar Berawa, North Kuta

8,7
5 yıldız

₺5.792

Hotel Tugu Bali, Canggu

Jalan Batu Bolong, Canggu Beach, N/A 1, North Kuta

9,0
5 yıldız

₺8.857

North Kuta içinde yakın konaklama tesisleri

Kerobokan Kelod

Daha fazla

Desa Potato Head Bali

Jl. Petitenget Seminyak, Kec. Kuta Utara, Kabupaten Badung, Bali No.51B, Kuta

9,4
5 yıldız

₺9.320

Otel fırsatlarını göster

W Bali - Seminyak

Jl. Petitenget, Kuta

9,3
5 yıldız

₺16.421

Otel fırsatlarını göster

Jambuluwuk Oceano Seminyak Hotel

Jl. Petitenget 108, Denpasar

8,0
4 yıldız

₺1.638

Otel fırsatlarını göster

The Trans Resort Bali

Jalan Kerobokan, Denpasar

9,3
5 yıldız

₺3.744

Otel fırsatlarını göster

Alila Seminyak

Jl Taman Ganesha No 9, Kuta

9,0
5 yıldız

₺13.072

Otel fırsatlarını göster

Viva Dash Hotel Seminyak

Jl Petitenget, Kerobokan, No 468x, Denpasar

8,5
4 yıldız

₺1.451

Otel fırsatlarını göster

Daun Bali Seminyak

Jl. Petitenget No. 08, Denpasar

8,6
4 yıldız

₺1.553

Otel fırsatlarını göster

Dikubu Bali Villa And Suites

Jalan Raya Kerobokan Gang 7 No. 3, North Kuta

7,0
3 yıldız

₺1.076

Otel fırsatlarını göster

Nipuri Resort and Villas Seminyak by Kamara

Jalan Batu Belig No.16x, Denpasar

7,9
3 yıldız

₺796

Otel fırsatlarını göster

The Paica

Jalan Wayan Gebyag No. 16, Tegaljaya, Denpasar

7,1
1 yıldız

₺468

Otel fırsatlarını göster

Hotel O Gusti Residence

Perumahan Priskila Taman Mulia No. D14, Mengwi

7,4
2 yıldız

₺374

Otel fırsatlarını göster

Kts Balinese Villas

Jl. Beringin Gang Untung No.71, North Kuta

9,0
4 yıldız

₺1.544

Otel fırsatlarını göster

Bali Brother Guest House

235 Jalan Dahlia, North Kuta

8,7
3 yıldız

₺562

Otel fırsatlarını göster

Escotel Majestica

Jl Tuka Gg Satria, Kuta

9,9
2 yıldız

₺462

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

North Kuta seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
12.07 Paz
13.07 Pzt

North Kuta konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Endonezya şehirleri