Jiangsu Cuipingshan Hotel

Spor salonu olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
02.09 Çar
-
03.09 Per
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Jiangsu Cuipingshan Hotel tedarikçisi
Jiangsu Cuipingshan Hotel tedarikçisi
Jiangsu Cuipingshan Hotel tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Jiangsu Cuipingshan Hotel room price & deals

02.09 Çar
-
03.09 Per

Otel Amenities & Facilities

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • İnternet
  • Çamaşırhane
  • Çamaşır yıkama tesisleri

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Hızlı çıkış
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Tesis bünyesinde küçük market
  • Oda servisi
  • 24 saat resepsiyon

Havuz ve spa

  • Havuz bar
  • Sauna
  • Havuz
  • Buhar banyosu

Yapılacaklar

  • Karaoke
  • Masa tenisi
  • Balık Avı
  • Bilardo

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa
  • Ortak alanlarda CCTV

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi (ücretli)
  • Shuttle servisi

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör

Medya ve eğlence

  • Ortak lobi/TV alanı

Dış alan

  • Bahçe

Restoranlar

  • Restoran

Genel

  • Depo

Aile dostu

  • Oyun alanı

Spor

  • Spor salonu

Jiangsu Cuipingshan Hotel Reviews

7,5
İyi
4 doğrulanmış değerlendirme
Harika
0
Çok iyi
2
İyi
0
Orta üzeri
2
Orta
0
Vasatın altı
0
Zayıf
0
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Jiangsu Cuipingshan Hotel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Nankin Lukou Intl ile Jiangsu Cuipingshan Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Nankin Lukou Intl ile Jiangsu Cuipingshan Hotel arası sürüş mesafesi 21,6 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 40 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Nankin Lukou Intl ile Jiangsu Cuipingshan Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Nankin Lukou Intl - Jiangsu Cuipingshan Hotel arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Evet, Jiangsu Cuipingshan Hotel yemeğini oturup veya yanına alarak yiyebileceğin bir restorana sahiptir. Farklı alternatifler arayanlar misafirler için Nankin pek çok kaliteli mekan seçeneği sunmaktadır. Jiangsu Cuipingshan Hotel tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel havuza sahip mi?

    Jiangsu Cuipingshan Hotel bünyesinde otel misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Otellerin genellikle havuz kullanımı ile ilgili kurallarının olduğunu lütfen unutma. momondo olarak havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneriyoruz.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel iletişim numarası nedir?

    Jiangsu Cuipingshan Hotel konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +86 255 242 7896 no.lu telefonu ara.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Jiangsu Cuipingshan Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Evet, Jiangsu Cuipingshan Hotel misafirlerinin kullanabileceği bir spor salonuna sahiptir. En doğru bilgiyi kayıt işlemi sırasında, resepsiyondaki personelden öğrenebilirsin.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    Giriş için tesise 14:00 sonrası varış yapabilirsin. Çıkış saati şudur: 12:00. Özel bir talebin varsa bunu resepsiyona mümkün olduğunca erken belirtmeni öneririz.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Bulunan en ucuz fırsatların fiyatı gecelik sadece ₺1.914'den başlıyor. Jiangsu Cuipingshan Hotel tesisindeki odalar için şu anda gecelik ortalam fiyat ₺2.972 civarında. Daha fazla fırsat görmek için aşağıdaki forma tarihlerini gir.

  • Jiangsu Cuipingshan Hotel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Konaklama tesisi tüm konukları için çamaşır yıkama hizmetleri sunmaktadır.

  • Nankin içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Nankin içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 3.362 operatör mevcuttur.

  • momondo Nankin içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Nankin içindeki oteller için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Places of interest near Jiangsu Cuipingshan Hotel

Attractions in Nankin, Çin curated by momondo
Jiangsu Cuipingshan Hotel konum: No. 168 Tianyuan West Road, Nankin 211100

Top landmarks

  • Jiangjun Mountain3.5 km
  • Gate of China9.8 km
  • Confucius Temple10.2 km
  • Yueya Gölü11.5 km
  • Nanjing Olympic Sports Center11.8 km
  • Nanjing Aeronautics and Astronautics University12.2 km
  • Nanjing Great Hall of the People12.9 km
  • Presidential Palace13 km
  • Nanjing Museum13.2 km
  • Southeast University14.2 km
  • Nanjing University14.6 km
  • Nanjing Greenland Finans Merkezi15 km

momondo’s favorite Nankin hotels

Suning Universal Hotel All-Suites

188 Guangzhou Road, Nankin

8,1
5 yıldız

₺2.308

Lakeview Xuanwu Hotel, WorldHotels Distinctive

193 Zhongyang Road, Nankin

8,3
5 yıldız

₺3.030

Holiday Inn Nanjing Qinhuai South Suites By IHG

No. 12 Mozhou East Road, Nankin

9,0
4 yıldız

₺3.462

Voco Nanjing Oriental Pearl By IHG

Zhujiang Road, 389, Nankin

9,4
5 yıldız

₺3.655

Holiday Inn Nanjing Xuanwu Lake By IHG

No. 199, Longpan Road, Xuanwu District, Nankin

8,4
4 yıldız

₺2.501

Nearby accommodation in Nankin

Jianye

See more

Nanjing Expo Center Hotel

No.16 West Jinshajiang Road, Nankin

7,5
4 yıldız

₺1.539

Otel fırsatlarını göster

Hilton Nanjing

No. 100 Middle Jiangdong Road, Nankin

8,8
5 yıldız

₺3.751

Otel fırsatlarını göster

Jinling Mansion Nanjing

No48 Hanzhongmen Street, 48, Nankin

6,8
3 yıldız

₺1.635

Otel fırsatlarını göster

Mingting Hotel (Nanjing Hexi International Expo Center)

No. 33 Jinshajiang East Street, Nankin

6,5
2 yıldız

₺1.250

Otel fırsatlarını göster

Modena by Fraser Nanjing

Nankin

9,5

₺2.597

Otel fırsatlarını göster

Zhenbao Holiday Hotel (Nanjing Olympic Sports Center)

188 Middle Jiangdong Road (Jiangdong Zhong Lu), Nankin

4 yıldız

₺2.181

Otel fırsatlarını göster

International Youth Convention Hotel

No.8 Yecheng Road, Nankin

9,0
5 yıldız

₺2.876

Otel fırsatlarını göster

Parcvue Hotel Rsidence Nanjing

58 Xiankun Road, Nankin

9,3
5 yıldız

₺2.789

Otel fırsatlarını göster

Andaz Nanjing Hexi

No. 108, Bailongjiang East Street, Nankin

8,9
4 yıldız

₺7.310

Otel fırsatlarını göster

Qinhuai

See more

Grand Metropark Hotel Nanjing

NO 319 East Zhongshan Road, Nankin

8,5
5 yıldız

₺2.693

Otel fırsatlarını göster

Holiday Inn Nanjing Aqua City By IHG

No. 1 Jiankang Road, Nankin

8,3
4 yıldız

₺2.597

Otel fırsatlarını göster

Sheraton Nanjing Kingsley Hotel & Towers

169 Hanzhong Road, Nankin

8,4
4 yıldız

₺3.895

Otel fırsatlarını göster

Novotel Nanjing Central Suning

No 68 Huaihai Road, Nankin

7,8
4 yıldız

₺2.212

Otel fırsatlarını göster

Jinling Hotel Nanjing

No.2 Han Zhong Road, Xin Jie Kou Square, Nankin

9,2
5 yıldız

₺3.607

Otel fırsatlarını göster

Jingcadia Hotel Nanjing Confucius Temple Laomendong

No.106 Chengguang Road, Nankin

9,0
4 yıldız

₺1.587

Otel fırsatlarını göster

Golden Eagle International Hotel

No.101, Hanzhong Road, Nankin

9,1
5 yıldız

₺4.039

Otel fırsatlarını göster

The Ritz-Carlton Nanjing

No 18 Zhongshan Road, Xuanwu District, Nankin

9,4
5 yıldız

₺17.342

Otel fırsatlarını göster

Zunjing Boutique Hotel Nanjing Confucius Temple

No.19, Zhuangyuanjing, Qinhuai District, Nankin

9,0
4 yıldız

₺1.731

Otel fırsatlarını göster

Atour Hotel Xianlin Campus City Innopark Nanjing

A2, No.9 Weidi Rd, Nankin

9,6
4 yıldız

₺2.116

Otel fırsatlarını göster

Holiday Inn Nanjing Harbour By IHG

No.88 Xingang Avenue, Nankin

9,6
4 yıldız

₺2.597

Otel fırsatlarını göster

Club Med Urban Oasis Nanjing

No. 3, Daputang East Road, Nankin

5 yıldız

₺3.991

Otel fırsatlarını göster

Hampton by Hilton Nanjing Xianlin University Town

Building B, Southeast Youth Hui Pla, Nankin

7,3
4 yıldız

₺2.453

Otel fırsatlarını göster

Nanjing Rsun Hotel

Building C3, Hongyang Square, No. 48, Nankin

9,2
4 yıldız

₺1.924

Otel fırsatlarını göster

7Days Inn Nanjing Yangtze River Bridge

No.6 Jiangshan Road Pukou Nanjing, Nankin

9,8
2 yıldız

₺673

Otel fırsatlarını göster

Even Hotel Nanjing Yangtze River By IHG

504 Building Two, Bin Jiang Avenue, Nankin

8,5
4 yıldız

₺2.549

Otel fırsatlarını göster

Nanjing Suning Universal Hotel

1 North Bund, Nankin

7,0
4 yıldız

₺1.924

Otel fırsatlarını göster

Hualuxe Hotels And Resorts Nanjing Yangtze River

504 Bldg 1 Bin Jiang Ave Pu Ko, Nankin

8,8
4 yıldız

₺3.943

Otel fırsatlarını göster

Vienna Hotel Nanjing Pukou Puzhu Zhong Road

No 209 Middle Puzhu Road Pukou District, Nankin

10,0
4 yıldız

₺1.154

Otel fırsatlarını göster

Ni Hao Hotel (Nanjing Pukou Suning Global Tianrun Plaza)

No.1 Liuzhou East Road, Nankin

2 yıldız

₺1.202

Otel fırsatlarını göster

Lavande Hotel Nanjing Changjiang Bridge Qiaobei

1F Putai Estate, Intersection of Jiangshan Road and Nanpu Road, Nankin

3 yıldız

₺1.250

Otel fırsatlarını göster

The Sifang Hotel Nanjing, Autograph Collection

No.9 Zhenqi Road, Nankin

9,0
4 yıldız

₺3.030

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Nankin seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
02.09 Çar
03.09 Per

Nankin konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Çin şehirleri