Alessandro Palace & Bar

Restoran olanağına sahip kiralık tesis

2 yıldız
12.07 Paz
-
13.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.161
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
₺2.161
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.785
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.979
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Alessandro Palace & Bar oda fiyatı ve fırsatları

12.07 Paz
-
13.07 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Hostel Olanaklar ve Tesisler

  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Kablo veya Uydu TV
  • İnternet
  • Saç kurutma makinesi
  • 24 saat resepsiyon
  • Kişisel hizmet
  • Buzdolabı

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Havlu/çarşaf (ek ücret)
  • Çöp kutusu

Banyo

  • Ortak banyo
  • Duş
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Özel banyo
  • Duş kabini

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Animasyon personeli
  • Tur danışma
  • Anahtar erişimi
  • Anahtar kart erişimi
  • 24 saat resepsiyon

Restoranlar

  • Ortak mutfak
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Buzdolabı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Otomat (içecek)

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik

Genel

  • Aile odaları
  • Kilitli dolaplar
  • Karo/mermer yer döşemesi
  • Depo

Medya ve eğlence

  • Kütüphane
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Kablo veya Uydu TV

Yatak Odası

  • Okuma lambası
  • Yatak yanında priz

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Yapılacaklar

  • Akşam eğlencesi
  • Karaoke

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi (ücretli)

Alessandro Palace & Bar Yorumları

7,9
İyi
2789 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1037
Çok iyi
507
İyi
591
Orta üzeri
250
Orta
175
Vasatın altı
92
Zayıf
137
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Alessandro Palace & Bar oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 058091-OSS-00041, IT058091B65JUHL8AU

Sık sorulan sorular

  • Alessandro Palace & Bar diğer 2 yıldızlı Roma otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Alessandro Palace & Bar, 2 yıldızlı Roma otellerinin ortalama fiyatından daha düşük fiyatlara sahiptir. Bir Roma oteli için ortalama olarak gecelik ₺8.200 ödemeyi bekleyebilirsin. Alessandro Palace & Bar konaklama birimleri genellikle gecelik ₺5.599 tutmaktadır ve bu fiyat Roma ortalamasından ₺2.601 daha düşüktür.

  • Roma Ciampino ile Alessandro Palace & Bar arasındaki mesafe ne kadardır?

    Roma Ciampino ile Alessandro Palace & Bar arası mesafe 13,9 km'dir. Havalimanından sürüş trafiğe bağlı olarak 25 dk sürmektedir. Özellikle büyük şehirlere yakın alanlarda trafiğin yoğun olduğu saatleri dikkate almayı unutmayın.

  • Roma Ciampino ile Alessandro Palace & Bar arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Alessandro Palace & Bar bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Roma Ciampino, otele en yakın havalimanıdır.

  • Alessandro Palace & Bar, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Alessandro Palace & Bar bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +39 064 461 958 no.lu numaradan Alessandro Palace & Bar ile iletişime geç veya resepsiyona danış.

  • Alessandro Palace & Bar havuza sahip mi?

    Şu anda verilerimiz Alessandro Palace & Bar bünyesinde bir havuzun olmadığını göstermektedir fakat oteller bazen olanakları ile ilgili ciddi değişiklikler yapabiliyor. Tesiste havuz olup olmadığı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için +39 064 461 958 no.lu numaradan oteli aramanı öneriyoruz.

  • Alessandro Palace & Bar, Roma şehir merkezine ne kadar yakındır?

    Alessandro Palace & Bar, Roma şehir merkezine sadece 1,0 km mesafededir. Trevi Çeşmesi, Alessandro Palace & Bar misafirleri tarafından da kolaylıkla erişilebilen Roma şehir merkezine en yakın sembolik yapıdır.

  • Alessandro Palace & Bar iletişim numarası nedir?

    Alessandro Palace & Bar veya rezervasyonun hakkında soruların varsa lütfen doğrudan +39 064 461 958 no.lu numarayı arayarak resepsiyon ile iletişime geç.

  • Alessandro Palace & Bar Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Alessandro Palace & Bar otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Alessandro Palace & Bar için çıkış yapma saati kaçtır?

    Alessandro Palace & Bar için çıkış saati şudur: 10:00. Giriş şu saatten itibaren yapılabilir: 15:00. Özel talepler oda görevlisine iletilmelidir.

  • Alessandro Palace & Bar tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Bulunan en ucuz fırsatların fiyatı gecelik sadece ₺2.387'den başlıyor. Alessandro Palace & Bar tesisindeki odalar için şu anda gecelik ortalam fiyat ₺7.761 civarında. Daha fazla fırsat görmek için aşağıdaki forma tarihlerini gir.

  • Alessandro Palace & Bar (Roma) ile Kolezyum arasındaki mesafe ne kadardır?

  • Trevi Çeşmesi (Roma), Alessandro Palace & Bar tesisine yakın mı?

  • Roma içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Roma içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 29.734 operatör mevcuttur.

  • momondo Roma içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Roma içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Alessandro Palace & Bar yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Roma, İtalya cazibe merkezleri
Alessandro Palace & Bar konum: Via Vicenza 42, 00185 Roma

Popüler Kent Simgeleri

  • Santa Maria Maggiore Bazilikasi0.9 km
  • Centro de Roma1.6 km
  • Trevi Çeşmesi1.8 km
  • İspanyol Basamaklari1.8 km
  • Piazza di Spagna1.9 km
  • Kolezyum1.9 km
  • Roma Forumu2.1 km
  • Via del Corso2.2 km
  • Panteon2.4 km
  • Circus Maximus2.6 km
  • Piazza Navona2.7 km
  • Tiber Adasi2.7 km

momondo'nun favori Roma otelleri

Crosti

Via Castelfidardo 54, Roma

8,5
3 yıldız

₺6.336

iH Hotels Roma Z3

Via Giorgio Perlasca 13/15, Roma

7,7
4 yıldız

₺3.832

Everest Inn Rome

Via Nazionale 243, Roma

8,0
2 yıldız

₺4.940

Hotel Zone

Via Alfredo Fusco 118, Roma

8,1
4 yıldız

₺4.508

Urban Garden Hotel

via di Rebibbia, 18/34, Roma

8,2
3 yıldız

₺3.452

Hotel Quirinale

Via Nazionale 7, Roma

8,2
4 yıldız

₺9.362

Hotel Contilia

Via Principe Amedeo 81, Roma

8,0
3 yıldız

₺6.505

Intown Luxury House

Roma

8,2

₺8.527

Valadier Hotel

Via Della Fontanella 15, Roma

8,4
4 yıldız

₺8.322

Roma içinde yakın konaklama tesisleri

Tiburtina

Daha fazla

Hotel Torre di Pratolungo

Via Nazareno Gianni 2, Roma

7,4
3 yıldız

₺4.245

Otel fırsatlarını göster

Cervara Park Hotel

Via di Tor Cervara 126, Roma

7,2
4 yıldız

₺4.165

Otel fırsatlarını göster

Dazio Exclusive Rooms

1204 Via Nomentana, Roma

5,6
3 yıldız

₺3.554

Otel fırsatlarını göster

Oc Hotel

Via Tiburtina 1352, Settecamini, Rome

8,5
4 yıldız

₺5.522

Otel fırsatlarını göster

Ela Guest House

Via Umberto Calosso, 18 Int.15 - Piano 8, Roma

9,0
3 yıldız

₺4.679

Otel fırsatlarını göster

Tibur Star Guest House

1370 Via Tiburtina, Settecamini, Rome

8,5
3 yıldız

₺5.518

Otel fırsatlarını göster

Rogiual

Via Virgilio Melandri 24, Roma

9,2
3 yıldız

₺4.586

Otel fırsatlarını göster

B&B Casa Magini

Via Di Casal Bianco 93, Roma

8,2
4 yıldız

₺5.054

Otel fırsatlarını göster

Loto Business Hotel

Via Tiburtina 1182, Roma

8,7
4 yıldız

₺6.037

Otel fırsatlarını göster

Campitelli

Daha fazla

Vita Lux Vatican Suites

Via Innocenzo XI, 8, Roma, Roma

7,2
5 yıldız

₺4.765

Otel fırsatlarını göster

Palatino 28

Roma

8,4

₺8.714

Otel fırsatlarını göster

Luxury Dolce Vita Dream Ara Coeli Escape

Roma

₺111.485

Otel fırsatlarını göster

Residenza Foraggi 83

Roma

9,7

₺9.687

Otel fırsatlarını göster

Vg [Fori Imperiali 5 Stelle] Appartamento Elegante

Roma

6,8

₺8.424

Otel fırsatlarını göster

Foro Romano Luxury Suites

89 Piazza della Consolazione, Roma

9,5
3 yıldız

₺11.345

Otel fırsatlarını göster

Loft 5c - Palatino

Roma

8,7

₺9.099

Otel fırsatlarını göster

Elegant Apartment Behind The Colosseum

Roma

7,9

₺7.400

Otel fırsatlarını göster

Rome Bloom - Colosseo

Roma

8,4

₺7.632

Otel fırsatlarını göster

Cassia Flaminia

Daha fazla

Seven Hills Camping Village

Via Vittorio Trucchi 10, Roma

6,3
3 yıldız

₺1.170

Otel fırsatlarını göster

Annie's Home

Via Arturo Rossato 29a, La Storta, Rome

6,4
1 yıldız

₺2.784

Otel fırsatlarını göster

Veio Residence Resort

Via della Giustiniana 906, Roma

6,1
3 yıldız

₺3.603

Otel fırsatlarını göster

Seven Hills Camping Village

Roma

₺1.217

Otel fırsatlarını göster

Tiber Suite

Via Tiberina 156, Roma

9,1
4 yıldız

₺3.839

Otel fırsatlarını göster

Flaminio Village Residence (Bungalow Park)

Via Flaminia Nuova 821, Roma

7,8
4 yıldız

₺5.055

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Roma seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
12.07 Paz
13.07 Pzt

Roma konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler İtalya şehirleri