Hilton Molino Stucky Venice

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

5 yıldız
8,4
Çok iyi
4619 yoruma göre
4.619 doğrulanmış değerlendirme
30.09 Çar
-
01.10 Per
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺9.070
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺9.070
King Oda, yatak türü bilinmiyor
₺9.279
King Oda, yatak türü bilinmiyor
₺9.585
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

About Hilton Molino Stucky Venice, Venedik

Temizlik
9,0
Konfor
9,1
Konum
8,7
Servisler
8,7
Çalışanlar
8,8
Fiyat-kalite dengesi
8,0
Otelde sezonluk açık havuz ve jakuzi vardır. Diğer olanaklar arasında 24 saat açık sağlık kulübü ve sauna bulunur.

Property safety measures

Artırılmış sağlığı koruma tedbirleri

Günlük temizlik, temizlik ürünlerine ulaşılabilirlik arttırılmıştır.

Sosyal mesafeyi koruma politikaları

Sosyal mesafe donanımlı lobiler.

Hilton Molino Stucky Venice room price & deals

30.09 Çar
-
01.10 Per
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 queen yatak
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 ikiz yatak
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, 1 ikiz yatak
Superior oda, 1 ikiz yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 2 ikiz yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, 1 king yatak
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, 1 king yatak
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, 1 king yatak
Yönetici odası, 1 king yatak
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, 1 king yatak
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Yönetici odası, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 2 ikiz yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, 2 ikiz yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Amenities & Facilities

  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi
  • İş merkezi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon

Hilton Molino Stucky Venice Reviews

8,4
Çok iyi
4619 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1995
Çok iyi
817
İyi
688
Orta üzeri
400
Orta
328
Vasatın altı
136
Zayıf
255
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Hilton Molino Stucky Venice room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: IT027042A1AOXQYIYR

Frequently asked questions

  • Hilton Molino Stucky Venice diğer 5 yıldızlı Venedik otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    5 yıldızlı Venedik otellerinin gecelik ortalama fiyatı ₺110.468'dir. Hilton Molino Stucky Venice, gecelik ₺11.566 ile şehir ortalamasından ₺98.902 daha ucuzdur.

  • Venedik Marco Polo ile Hilton Molino Stucky Venice arasındaki mesafe ne kadardır?

    Venedik Marco Polo ile Hilton Molino Stucky Venice arası sürüş mesafesi 8,3 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 15 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Venedik Marco Polo ile Hilton Molino Stucky Venice arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Hilton Molino Stucky Venice tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Venedik Marco Polo noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Hilton Molino Stucky Venice evcil hayvan dostu mudur?

    Hilton Molino Stucky Venice konaklamalarında köpeğini beraberinde getirebilirsin.

  • Hilton Molino Stucky Venice, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Hilton Molino Stucky Venice bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +39 041 272 3311 no.lu numaradan Hilton Molino Stucky Venice ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Hilton Molino Stucky Venice tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Hilton Molino Stucky Venice havuza sahip mi?

    Hilton Molino Stucky Venice bünyesinde otel misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Otellerin genellikle havuz kullanımı ile ilgili kurallarının olduğunu lütfen unutma. momondo olarak havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneriyoruz.

  • Hilton Molino Stucky Venice, Venedik şehir merkezine ne kadar yakındır?

    Hilton Molino Stucky Venice ile Venedik şehir merkezi arasında 1,3 km bulunmaktadır ve restoranları, alışveriş merkezleri ve popüler simgesi San Marco Meydanı ile Venedik misafirlerin keyifle vakit geçirebilecekleri bir şehirdir.

  • Hilton Molino Stucky Venice iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +39 041 272 3311 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Hilton Molino Stucky Venice Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Hilton Molino Stucky Venice otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Hilton Molino Stucky Venice bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Evet. Bünyesinde fitness merkezi bulunan bir otel arıyorsan Hilton Molino Stucky Venice senin için harika bir konaklama alternatifidir.

  • Hilton Molino Stucky Venice için çıkış yapma saati kaçtır?

    Hilton Molino Stucky Venice için çıkış yapma zamanı şudur: 11:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Hilton Molino Stucky Venice tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Hilton Molino Stucky Venice tesisi için son zamanlarda bulunan gecelik ortalama oda fiyatı ₺30.563'dir ve gecelik ₺10.217 gibi düşük bir fiyata da inebilir. Lütfen fiyatların seyahat tarihlerine, oda türüne ve müsaitliğe bağlı olarak değişebileceğini unutma. Mevcut fırsatları görmek için tarihlerini aşağıdaki forma gir.

  • Hilton Molino Stucky Venice tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Hilton Molino Stucky Venice tesisinde çamaşırlarını yıkayabilirsin. Ütü ve ütü masası sağlanacaktır. Odanda bu eşyalar yoksa resepsiyona danışabilirsin.

  • Hilton Molino Stucky Venice (Venedik) ile Venezia Santa Lucia Railway Station arasındaki mesafe ne kadardır?

  • San Marco Bazilikası (Venedik), Hilton Molino Stucky Venice tesisine yakın mı?

  • Venedik içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Venedik içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 7.909.

  • momondo Venedik içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Venedik içindeki oteller için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Places of interest near Hilton Molino Stucky Venice

Attractions in Venedik, İtalya curated by momondo
Hilton Molino Stucky Venice konum: Giudecca 810, 30133 Venedik, Veneto

Top landmarks

  • Chiesa dei Gesuati0.6 km
  • Piazzale Roma1.1 km
  • Basilica di Santa Maria della Salute1.2 km
  • Büyük Kanal1.2 km
  • Ponte della Costituzione1.2 km
  • Teatro la Fenice1.2 km
  • Venice Biennale1.3 km
  • San Marco Meydanı1.5 km
  • Venice City Centre1.6 km
  • St Mark'ın Çan Kulesi1.6 km
  • San Cassiano1.6 km
  • Palazzo Ducale1.6 km

momondo’s favorite Venedik hotels

hu Venezia Camping in Town

Venedik, Veneto

8,4

₺1.855

Albergo Marin

Ramo delle Chioverete Santa Croce 670/b, Venedik, Veneto

8,7
1 yıldız

₺6.199

Casa Caburlotto

Venedik, Veneto

8,6

₺3.527

Garden Hotel Michelangelo

Via Forte Marghera 69, Venedik, Veneto

8,4
4 yıldız

₺4.710

Hotel Città di Milano

San Marco 590 Campiello San Zulian, Venedik, Veneto

7,9
3 yıldız

₺4.609

Courtyard by Marriott Venice Airport

Via Triestina 170, Venedik, Veneto

8,0
4 yıldız

₺9.071

Hotel Alla Fava

Castello 5525 Campo Della Fava, Venedik, Veneto

7,6
2 yıldız

₺2.685

Hotel Ariston

Via Bergamo 12 Mestre, Venedik, Veneto

5,7
3 yıldız

₺1.855

Hotel Il Moro di Venezia

Lista di Spagna 152, Venedik, Veneto

7,5
3 yıldız

₺4.147

Nearby accommodation in Venedik

Hotel Russo Palace

Riviera San Nicolò 11/A, Venedik, Veneto

8,2
4 yıldız

₺3.325

Otel fırsatlarını göster

Albergo Quattro Fontane

Via Quattro Fontane 16, Venedik, Veneto

9,2
4 yıldız

₺8.591

Otel fırsatlarını göster

Hotel Rigel

Via Enrico Dandolo 13, Venedik, Veneto

8,7
3 yıldız

₺3.526

Otel fırsatlarını göster

Hotel Villa Pannonia

Via Doge Michiel, 48, Venedik, Veneto

8,6
4 yıldız

₺5.553

Otel fırsatlarını göster

Hotel Excelsior Venice

Lungomare Guglielmo Marconi 41, Venedik, Veneto

8,8
5 yıldız

₺20.120

Otel fırsatlarını göster

Hotel Villa Mabapa

Riviera San Nicolo' 16, Venedik, Veneto

8,9
4 yıldız

₺5.467

Otel fırsatlarını göster

Ausonia Hungaria

Gran Viale S.M. Elisabetta 28, Venedik, Veneto

9,1
5 yıldız

₺11.908

Otel fırsatlarını göster

Hotel Biasutti

Viale Enrico Dandolo 29, Venedik, Veneto

8,5
4 yıldız

₺6.009

Otel fırsatlarını göster

Le Boulevard

Gran Viale Santa Maria Elisabetta 41, Venedik, Veneto

8,6
4 yıldız

₺4.541

Otel fırsatlarını göster

Mestre-Carpenedo

See more

Club Hotel

Via Villafranca 1, Venedik, Veneto

5,8
3 yıldız

₺1.681

Otel fırsatlarını göster

Hotel Al Vivit

Piazza Ferretto 73, Venedik, Veneto

9,0
3 yıldız

₺5.032

Otel fırsatlarını göster

a&o Hostel Venezia Mestre

Via Ca' Marcello 19, Venedik, Veneto

7,7
2 yıldız

₺2.505

Otel fırsatlarını göster

Meininger Venezia Mestre

Via Ca' Marcello 8C, Venedik, Veneto

8,8
2 yıldız

₺3.173

Otel fırsatlarını göster

Ca' Marco

Venedik, Veneto

8,9

₺5.467

Otel fırsatlarını göster

Ca'rebeka Venice

18 Via Col di Lana, Venedik, Veneto

8,2
3 yıldız

₺2.341

Otel fırsatlarını göster

Venice Villa House

Venedik, Veneto

7,0

₺2.441

Otel fırsatlarını göster

Vintage Villa

Via Buccari, 1 Staircase B, 1st floor, Venedik, Veneto

4,6

₺2.489

Otel fırsatlarını göster

S Marcoo Apartmentss - Urban Boutique & Venice Link

Via Aleardo Aleardi 184 - Primo Piano, Venedik, Veneto

7,9

₺2.880

Otel fırsatlarını göster

Santa Croce

See more

Casa Sant'andrea

Santa Croce 495/b, Venedik, Veneto

8,1
2 yıldız

₺4.444

Otel fırsatlarını göster

Cà Doge

Seste. Santa Croce 467/e, Venedik, Veneto

8,0
3 yıldız

₺4.100

Otel fırsatlarını göster

Casanova Fourrooms

Santa Croce, 467/c, Venedik, Veneto

8,2
3 yıldız

₺4.209

Otel fırsatlarını göster

Ca Pisani Vista Canal Grande

Calle Del Volto 515, Venedik, Veneto

10,0
4 yıldız

₺7.858

Otel fırsatlarını göster

Hotel Palazzo Martinelli Dolfin

Sestiere Santa Croce 420a, Venedik, Veneto

8,1
3 yıldız

₺5.723

Otel fırsatlarını göster

Casa Burchielle

Santa Croce 394, Venedik, Veneto

9,3
1 yıldız

₺5.905

Otel fırsatlarını göster

Alloggi Olimpia

Sestiere Santa Croce 394, Venedik, Veneto

9,1
3 yıldız

₺5.516

Otel fırsatlarını göster

Residence 8 Loft

Venedik, Veneto

8,5

₺8.484

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Venedik seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
30.09 Çar
01.10 Per

Venedik konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler İtalya şehirleri