Melbourne'dan içinde Thrifty araç kiralama

Melbourne'dan içindeki Thrifty kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Melbourne'dan, VIC, Avustralya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Melbourne'dan, VIC, Avustralya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Melbourne'dan - Thrifty şubeleri

Aşağıdan Melbourne'dan içindeki tüm Thrifty kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,1

Genel

7,1

Value

7,1

Melbourne'dan içindeki Thrifty kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Melbourne'dan içinde Thrifty acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Melbourne'dan içideki tüm Thrifty araç kiralama noktalarında müşterilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamak için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik önlemleri alınmaktadır. Bu ek önlemler arasında kiralık araçların iç ve dış yüzeyleri, araç alış ve iade alanları gibi sık dokunulan alanların dezenfekte etmesi bulunmaktadır. Thrifty ayrıca ekstra önlem adımları atmaktadır ve bunlar şu şekildedir:
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik

 • Thrifty acentesinin Melbourne'dan Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Melbourne'dan Havalimanı içinde 2 konum bulunmaktadır. 2 araç kiralama acentesinin adresleri: Arrival Drive ve Melbourne Ap.

 • Thrifty, Melbourne'dan içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Thrifty, Melbourne'dan için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Thrifty ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Thrifty telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

 • Melbourne'dan içinde kaç tane Melbourne'dan araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Melbourne'dan içinde 11 Thrifty araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre Shop 3 8 Franklin St, Melbourne'dan içindeki en popüler Thrifty araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Melbourne'dan içinde Thrifty acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%48 oranında) bu noktadan araç kiraladı.