Hannover içinde keddy by Europcar araç kiralama

Hannover içindeki keddy by Europcar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Hannover, Almanya
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Hannover, Almanya
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Hannover - keddy by Europcar şubeleri

Aşağıdan Hannover içindeki tüm keddy by Europcar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Hannover içindeki keddy by Europcar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Hannover içinde keddy by Europcar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  keddy by Europcar, Hannover içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple keddy by Europcar, Hannover içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • keddy by Europcar acentesinin Hannover Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Hannover Havalimanı içinde keddy by Europcar için 1 araç kiralama noktası bulunmaktadır (Flughafenstrasse 4 Car Park 1 Arrival ground floor FLUGHAFENSTRASSE 4).

 • Kasım ayında Hannover içinde keddy by Europcar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Ekonomi kiralık araçları, Kasım ayında Hannover içinde keddy by Europcar acentesinden kiralayabileceğin en popüler araçlardır. keddy by Europcar acentesinden Ekonomi kiralık araçlar günlük ortalama ₺ 145 tutmaktadır. Kasım için bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 145'dir.

 • Hannover içinde kaç tane Hannover araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  keddy by Europcar, Hannover içinde 5 konumda hizmet vermektedir. Flughafenstrasse 4 Car Park 1 Arrival ground floor FLUGHAFENSTRASSE 4, (kullanıcı verilerimize göre) araç kiralama şirketinin en popüler konumudur. Geçtiğimiz 12 ay içinde keddy by Europcar acentesinden Hannover içinde araç kiralayan momondo kullanıcıları (%Hannover oranında) Flughafenstrasse 4 Car Park 1 Arrival ground floor FLUGHAFENSTRASSE 4 konumunu tercih etti.


Almanya genelindeki diğer şehirlerde keddy by Europcar araçları

Düsseldorf, Münih ve Stuttgart gibi Almanya genelindeki diğer popüler şehirlerde keddy by Europcar araç kiralama fırsatlarını bul