İstatistikler
Acente rehberi
SSS

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı araba kiralama

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
28.6 Cum
1.7 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde Toyota Yaris kiralıyor ve Jeep Wrangler en popüler ikinci seçenek. Toyota Yaris kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 2.034 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde günlük ₺ 1.244 gibi düşük bir fiyattan kiralık Toyota Yaris araçlar buldu. St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde Jeep Wrangler kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 4.226 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 1.513'dir.

Cyril E King Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Kullanıcılarımıza göre Ekonomi, Cyril E King Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%24 oranında), geçen yıl Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralarken bu tür araçları aradı. Thrifty, Ekonomi araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları, Thrifty acentesinden günlük ₺ 1.582 gibi düşük bir fiyata kiralık Ekonomi araç buldu. Cyril E King Havalimanı noktasından Ekonomi kiralamayı düşünüyorsan Kia Rio ve Toyota Yaris en popüler araç modelleridir.

Cyril E King Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman araç alış tarihinden en az 90 gün önce rezervasyon yapmaktır. Bu kadar önceden yapılan rezervasyonlarda günlük araç kiralama fiyatları ₺ 1.975 civarındadır. Cyril E King Havalimanı için hafta sonu araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 1.889, hafta için günlük ortalama ₺ 2.275 civarındadır. Seyahat tarihlerinde esneksek ucuz kiralık araç bulabileceğin en iyi ay, günlük araç kiralama fiyatının ortalama ₺ 1.713 olduğu Eylül ayıdır.

Cyril E King Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

36 momondo kullanıcısından aldığı ortalama 5,6 puan ile Economy Rent a Car, Cyril E King Havalimanı içinde en iyi puana sahip araç kiralama şirketidir. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarımız (%10) Economy Rent a Car acentesinden araç kiralamayı tercih etti. 19 değerlendirme üzerinden ortalama 5,7 puan alan Budget, kullanıcılarımız tarafından Cyril E King Havalimanı içinde güvenilir kabul edilen diğer bir araç kiralama acentesidir. Kullanıcı geri bildirimlerimize göre Hertz, 15 değerlendirme üzerinden ortalama 4,8 puan ile üçüncü en iyi şirkettir.

0

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı araç kiralama rehberi

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

National

1 konum

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

1 konum

Thrifty

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,9

Konfor

5,9

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

5,8

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

6,5

Genel

5,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,0

Value

5,5

Economy Rent a Car

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,5

Konfor

5,3

Genel

5,6

Alış Yeri/İade Yeri

5,6

Value

4,8
Genel bakış

Temizlik

6,2

Konfor

6,4

Genel

5,1

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,5

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

5,7

Genel

4,7

Alış Yeri/İade Yeri

4,9

Value

4,1

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 10.

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
28.6 Cum
Öğlen
1.7 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

St. Thomas Adası Cyril E King Havalimanı (STT) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun