Cork, İrlanda Araç Kiralama

Ucuz Cork, İrlanda kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Cork, İrlanda
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Cork, İrlanda
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Cork Araç Kiralama Rehberi

Cork, İrlanda için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

6,0

Genel

6,6

Value

6,6
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Value

5,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

2,0

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

3,5

Value

3,5
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Value

2,0

Cork, İrlanda ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Shannon Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Cork Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Cork içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Cork içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Thrifty, Hertz ve Alamo, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Cork, İrlanda içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Cork için Thrifty, Easirent ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Cork içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

 • Cork, İrlanda için hız limiti nedir?

  Cork içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Cork civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Cork içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Cork içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Cork içinde Volkswagen Polo kiralıyor ve Ford Fiesta en popüler ikinci seçenek. Volkswagen Polo kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 248 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Cork içinde günlük ₺ 43 gibi düşük bir fiyattan kiralık Volkswagen Polo araçlar buldu. Cork içinde Ford Fiesta kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 315 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 22'dir.

 • Cork içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

  Cork içinde BMW 5 Series model araç kiralamak için National, bu aracı (ve benzer Lüks araçları) sunan şehirdeki en popüler araç kiralama şirketidir. Cork içinde National acentesinden BMW 5 Series model araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 834'dir.

 • Cork, İrlanda içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Genellikle Cork içinde Ocak ayında sıcaklık 6 °C civarında seyreder ve 120 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Cork içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Cork içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Cork içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Ford Fiesta ve Ford Ka, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.


İrlanda - diğer şehirlerdeki araçlar


Cork seyahatini planlamaya başla