Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG

Spor salonu olanağına sahip kiralık tesis

5 yıldız
07.08 Cum
-
08.08 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺4.461
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.461
Klasik oda, 1 king yatak
₺4.886
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
₺5.107
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Tesis sağlık tedbirleri

Artırılmış sağlığı koruma tedbirleri

Günlük temizlik, temizlik ürünlerine ulaşılabilirlik arttırılmıştır.

Sosyal mesafeyi koruma politikaları

Sosyal mesafe donanımlı lobiler.

Temassız giriş ve çıkış işlemleri

Otel personeliyle ve diğer konuklarla minimal düzeyde temas.

Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG oda fiyatı ve fırsatları

07.08 Cum
-
08.08 Cmt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, 1 king yatak
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, 1 king yatak
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 çift kişilik yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi
  • İş merkezi
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV

Restoranlar

  • Şarap kadehleri
  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Market alışverişi teslimatı
  • Paketlenmiş öğle yemeği
  • Meyveler
  • Özel diyet menüleri (talep üzerine)
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Minibar
  • Atıştırmalık büfesi
  • Çay/kahve makinesi
  • Su ısıtıcı
  • Buzdolabı
  • Kahve makinesi
  • Yemek alanı
  • Yemek masası

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Hipoalerjenik
  • Sigara içilmez
  • Alçak lavabo
  • Tüysüz yastık
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Engellilere uygun duş
  • Asansör
  • Duş sandalyesi
  • Asansörle erişilebilir
  • Engelli otoparkı
  • Adapte banyo
  • Engelli tuvalet tutamağı
  • Üst katlara asansörle erişilebilir
  • Üst katlara merdivenle erişilebilir

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Yerinde döviz alım satım
  • Hamam (Türk hamamı)
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar kart erişimi
  • Hızlı çıkış
  • Özel giriş/çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Emanet kasası
  • Şişe su

Genel

  • Cam Kenarı
  • Özel salona erişim
  • Aile odaları
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Kilitli dolaplar
  • Depo
  • Oturma alanı
  • Terlik
  • Çekyat
  • Ses geçirmez odalar
  • Ses geçirmezlik
  • Telefon
  • Halı kaplı
  • Karo/mermer yer döşemesi
  • Şehir manzaralı

Temel özellikler

  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı
  • Ücretsiz WiFi
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Şampuan
  • Vücut sabunu
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Bornoz
  • Özel banyo
  • Duş
  • Duş bonesi
  • Ek tuvalet
  • Küvet
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Diş fırçası
  • Duş kabini

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Özel park yeri
  • Shuttle servisi (ek ücret uygulanır)
  • EV şarj istasyonu
  • Sokakta park yeri
  • Havalimanı servisi

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane
  • Pantolon presi
  • Ütü ve ütü masası
  • Giysi kurutma askısı

Yatak Odası

  • Kuş tüyü yastık
  • Yatak yanında priz
  • Çalar saat
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Bisiklet kiralama
  • Casino
  • Yemek yapma dersleri
  • Güzellik salonu
  • Alışveriş

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa

Havuz ve spa

  • Spa
  • Jakuzi
  • Masaj
  • Sauna

Medya ve eğlence

  • Kablo veya Uydu TV
  • İzlediğin kadar öde kanalları
  • Televizyon

Spor

  • Fitness dersleri
  • Spor salonu
  • Spor salonu

Dış alan

  • Bahçe
  • Teras/Veranda

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı
  • Bebek yatağı

Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG Yorumları

9,1
Harika
112 doğrulanmış değerlendirme
Harika
58
Çok iyi
19
İyi
20
Orta üzeri
7
Orta
3
Vasatın altı
2
Zayıf
3
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Çengdu Shuangliu Uluslararası ile Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG arasındaki mesafe ne kadardır?

    Çengdu Shuangliu Uluslararası noktasından Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 11,8 km olduğu için 22 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • Çengdu Shuangliu Uluslararası ile Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Çengdu Shuangliu Uluslararası noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +86 28 8534 9999 no.lu numaradan Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG havuza sahip mi?

    Şu anda verilerimiz Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG bünyesinde bir havuzun olmadığını göstermektedir fakat oteller bazen olanakları ile ilgili ciddi değişiklikler yapabiliyor. Tesiste havuz olup olmadığı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için +86 28 8534 9999 no.lu numaradan oteli aramanı öneriyoruz.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG iletişim numarası nedir?

    +86 28 8534 9999 , Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG bünyesinde misafirlerinin kullanımına açık bir spor salonu bulundurmaktadır. Bazı otellerin spor salonları 24 saat açık değildir. Fitness merkezinin açık olduğu saatleri öğrenmek için resepsiyona danışmanı öneriyoruz.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG için çıkış yapma saati kaçtır?

    Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG için çıkış yapma zamanı şudur: 12:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺5.941 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺4.483'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG tesisinde çamaşır yıkama hizmetleri sunulmaktadır. Bilgi edinmek için resepsiyonu arayabilirsin. Ütü ve ütü masası tesisin olanakları arasında yer almaktadır.

  • Çengdu içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Çengdu içindeki oteller için 8.234 operatör mevcuttur.

  • momondo Çengdu içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Çengdu içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Çengdu, Çin cazibe merkezleri
Intercontinental Hotels Century City Chengdu by IHG konum: 88 Century City Boulevard, Çengdu 610041

Popüler Kent Simgeleri

  • Sichuan University7.9 km
  • Chengdu City Centre11.2 km
  • Chengdu Sports Centre11.2 km
  • West Pearl Tower11.3 km
  • Kuanzhai Ancient Street11.4 km
  • Du Fu Thatched Cottage11.5 km
  • Jinsha14.1 km
  • Southwest Jiaotong University15.2 km
  • Giant Panda Breeding Research Base20.8 km
  • Chengdu Botanical Garden23 km
  • Luodai Ancient Town26.3 km
  • Baoguang Temple31 km

momondo'nun favori Çengdu otelleri

Waldorf Astoria Chengdu

No. 1199 Tianfu Avenue North, Çengdu

9,3
5 yıldız

₺9.051

The Ritz-Carlton, Chengdu

269 Shuncheng Avenue, Qingyang District, Çengdu

9,4
5 yıldız

₺6.969

JW Marriott Hotel Chengdu

No 19 Dongyu Street, Jinjiang District, Çengdu

9,0
5 yıldız

₺6.637

Holiday Inn Chengdu Oriental Plaza By IHG

231 Zhiquanduan, East Avenue, Çengdu

8,8
4 yıldız

₺2.740

Sheraton Chengdu Lido Hotel

No. 15, Section 1, Ren Min Zhong Road, Çengdu

8,7
5 yıldız

₺3.698

Ascott Raffles City Chengdu

Çengdu

9,0

₺2.987

The St. Regis Chengdu

88 Taisheng Road South, Çengdu

9,0
5 yıldız

₺6.684

Dorsett Chengdu

168 Xi Yulong Street, Çengdu

9,1
4 yıldız

₺1.896

Çengdu içinde yakın konaklama tesisleri

Chengdu Marriott Hotel Financial Centre

No 999 Tianfu Avenue North, High-Tech Zone, Çengdu

9,0
5 yıldız

₺4.567

Otel fırsatlarını göster

Kempinski Hotel Chengdu

Ren Min Nan Road 42, Çengdu

9,0
5 yıldız

₺3.650

Otel fırsatlarını göster

Waldorf Astoria Chengdu

No. 1199 Tianfu Avenue North, Çengdu

9,3
5 yıldız

₺9.051

Otel fırsatlarını göster

Intercontinental Hotels Chengdu Global Center By IHG

No. 1700 Tianfu Avenue North, Çengdu

8,9
4 yıldız

₺4.172

Otel fırsatlarını göster

Hyatt Place Chengdu Pebble Walk

No. 669 Wanxiang South Road, Çengdu

8,9
4 yıldız

₺3.034

Otel fırsatlarını göster

Hotel Indigo Chengdu Financial City By IHG

Jiaozi Central Park Financial City High-tech District, Çengdu

9,0
5 yıldız

₺5.025

Otel fırsatlarını göster

Primcasa Suites Hotel Financial City Chengdu

Jiaozi Avenue No.300 Building No.2, Çengdu

7,8
4 yıldız

₺3.792

Otel fırsatlarını göster

W Chengdu

No 300 Jiaozi Avenue, Gaoxin District, Çengdu

9,4
4 yıldız

₺7.395

Otel fırsatlarını göster

Jinjiang

Daha fazla

Chengdu Wangjiang Hotel

No. 42 Xiashahepu Street, Çengdu

8,6
4 yıldız

₺2.987

Otel fırsatlarını göster

Pod Inn Chengdu Niushikou

No. 30 Niushikou Road, Çengdu

8,0
2 yıldız

₺664

Otel fırsatlarını göster

Yaxin Hotel Apartment (Kehua Road Wangfujing Branch)

First floor, Unit 2, Building5-2, Poly Tianyue North District, Çengdu

2 yıldız

₺1.375

Otel fırsatlarını göster

Four Points by Sheraton Chengdu East Station

No.318, Bairihong West Road, Jinjiang District, Çengdu

9,0

₺3.034

Otel fırsatlarını göster

Fraser Residence Chengdu

No.1288 Huandao Road, High-Tech Zone, Çengdu

9,2
5 yıldız

₺2.655

Otel fırsatlarını göster

Ode to Joy Hotel Apartment East Railway Station Guanghuan Shopping Park Branch

Çengdu

9,2

₺1.375

Otel fırsatlarını göster

Chengdu Wanda Yi Hotel

7-13 / F, Building 4, No. 163, Xiangshulin Road, Çengdu

10,0
5 yıldız

₺2.560

Otel fırsatlarını göster

Chenghua

Daha fazla

Rayfont Hotel Chengdu

No. 8-B, Jialingjiang Road, Çengdu

8,2
4 yıldız

₺948

Otel fırsatlarını göster

Longemont Hotel Chengdu

8 Jialingjiang Road, Çengdu

7,9
4 yıldız

₺3.603

Otel fırsatlarını göster

Delizzo Boutique Hotel Chengdu

No. 8, Section 3, Fuqing Road, Chenghua District, Chengdu, Sichuan Province, Çengdu

9,6

₺1.612

Otel fırsatlarını göster

Elegant Azure Hotel

No. 6, Bailongjiang Road, Çengdu

8,9
5 yıldız

₺1.956

Otel fırsatlarını göster

Rayfont Hotel Chengdu

8 Jialingjiang Road, Chenghua District, Çengdu

7,8
4 yıldız

₺2.085

Otel fırsatlarını göster

DoubleTree by Hilton Chengdu Riverside

No 266 Shabanqiao Road Chenghua Ave, Çengdu

9,2
4 yıldız

₺3.490

Otel fırsatlarını göster

Mumian Chengdu

No.38 Shuangcheng 2nd Road, Çengdu

10,0
5 yıldız

₺5.404

Otel fırsatlarını göster

Xana Hotelle Chengdu East Railway Station Kaide Plaza

No.200, Wanyu Road (Building 9, Phase 5, Brc Jinxiucheng), Çengdu

7,7
3 yıldız

₺1.375

Otel fırsatlarını göster

Shangli Hotel (Chengdu Zoo Metro Station)

Building 5 Jinke Center No.118 West Jingcui Road, Çengdu

4 yıldız

₺1.233

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Çengdu seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
07.08 Cum
08.08 Cmt

Çengdu konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Çin şehirleri