Sapporo içinde Europcar araç kiralama

Sapporo içindeki Europcar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Sapporo, Japonya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Sapporo, Japonya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Sapporo - Europcar şubeleri

Aşağıdan Sapporo içindeki tüm Europcar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Sapporo içindeki Europcar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Sapporo içinde Europcar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  KOVİD-19 boyunca Sapporo içinde Europcar acentesinden araç kiralarken içinin rahat etmesi için şirket, araçlarında ve kiosklarda gelişmiş temizlik gibi ek önlemler almaktadır. Europcar ayrıca, ek koruyucu önlemler dahi olmak üzeer aşağıdaki politikaları uygulamaktadır:
  • “Sıfır Temas” politikası araç anahtarının dezenfekte edildikten sonra zarfa konulmasını kapsar

 • Europcar, Sapporo içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Europcar, Sapporo için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Europcar ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Europcar telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

 • Sapporo içinde kaç tane Sapporo araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Europcar, Sapporo içinde 9 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 1st FLOOR AT TIMES STATION SAPPORO, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%70 oranında) Sapporo içinde Europcar acentesinden araç kiralarken Europcar - 1st FLOOR AT TIMES STATION SAPPORO konumundan kiralamayı tercih etti.