Zürih içinde Europcar araç kiralama

Zürih içindeki Europcar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Zürih, İsviçre
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Zürih, İsviçre
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Zürih, Zürih içindeki Europcar kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 430 - ₺ 1.143

Tüm Araç Türleri

₺ 430 - ₺ 1.973

Zürih, Zürih içinde Europcar acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 430 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 430, Zürih içinde Europcar Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 725'den %41 daha düşüktür. Kasım, Zürih içinde Europcar acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Aralık ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Europcar acentesinden Aralık ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Zürih - Europcar şubeleri

Aşağıdan Zürih içindeki tüm Europcar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,8

Genel

8,4

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

7,5

Zürih içindeki Europcar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Zürih içinde Europcar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  KOVİD-19 boyunca Zürih içinde Europcar acentesinden araç kiralarken içinin rahat etmesi için şirket, araçlarında ve kiosklarda gelişmiş temizlik gibi ek önlemler almaktadır. Europcar ayrıca, ek koruyucu önlemler dahi olmak üzeer aşağıdaki politikaları uygulamaktadır:
  • “Sıfır Temas” politikası araç anahtarının dezenfekte edildikten sonra zarfa konulmasını kapsar

 • Zürih - Europcar acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında Zürih içindeki Europcar acentesinden araç kiralamak günlük yaklaşık ₺ 642 tutmaktadır fakat geçtiğimiz Aralık ayında bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 524 gibi düşük bir fiyata Europcar acentesinden araç buldu. Bu yıl benzer fiyatları yakalayabilirsin. Zürih içinde 1 haftalığına araç kiralamak istiyorsan Europcar için ortalama fiyat ₺ 4.491 civarındadır.

 • Europcar acentesinin Zürih Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Şu anda Europcar, Zürih Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir:
  Zurich Airport.

 • Europcar, Zürih içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Europcar, Zürih içinde araç kiralarken ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır fakat son dakika yapacağın iptallerde Europcar ile iletişime geçmeni öneririz. Son anda yapılan iptaller ücrete tabi olabilir. Buraya tıklayarak Konumlar sekmesine gidebilir ve Europcar telefon numaralarının bir listesini bulabilirsin.

 • Aralık ayında Zürih içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Verilerimize göre kullanıcılarımız arasında Kompakt araçlar, Aralık ayında Zürih içinde Europcar acentesinden araç kiralarken tercih edilen en popüler seçenektir. Geçen yılın Aralık ayı Europcar acentesi araç kiralama fiyatlarına göre Kompakt araçların günlük ortalama kiralama fiyatının ₺ 709 olmasını bekleyebilirsin. Kullanıcılarımız geçtiğimiz Aralık ayında günlük ₺ 572 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Bu, bu yıl da momondo üzerinden benzer fiyatları bulabileceğin anlamına geliyor.

 • Zürih içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Kompakt (günlük ortalama ₺ 709), Zürih içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türüdür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%75 oranında) tasarruf etmek için Europcar acentesinden Kompakt araç tercih etti. Kompakt araçlar, Zürih içinde Europcar acentesinden kiralayabileceğin en pahalı aracın ortalama fiyatından %30 daha ucuzdur.

 • Zürih içinde kaç tane Zürih araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Zürih içinde 8 Europcar araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre Zurich Airport, Zürih içindeki en popüler Europcar araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Zürih içinde Europcar acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%75 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


İsviçre genelindeki diğer şehirlerde Europcar araçları