Berlin içinde Sixt araç kiralama

Berlin içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Berlin, Almanya
23 Oca — 30 Oca
Aynı iade yeri
Berlin, Almanya
23.1 Paz
Öğle
30.1 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Berlin - Sixt şubeleri

Aşağıdan Berlin içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,4

Genel

6,4

Value

5,9

Berlin içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Berlin içinde Sixt acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Sixt, Berlin içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, Berlin içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Berlin - Sixt acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Berlin için günlük ₺ 321, Şubat ayında Sixt acentesinden araç kiralarken ödeyeceğin en düşük fiyattır fakat Şubat ayında Sixt araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 752 civarında veya haftalık kiralamalarda yaklaşık ₺ 5.263 olduğunu görebilirsin. Bu verilerin geçen yılın Şubat ayı verilerine dayandığını hatırlatalım. Bu yıl daha iyi fırsatlar bulma şansın bile var.

 • Sixt acentesinin Berlin Brandenburg Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Şu anda Sixt, Berlin Brandenburg Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir:
  Terminal 1, Ankunft 2.

 • Şubat ayında Berlin içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Berlin içinde Sixt acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Küçük araçları tercih etti. Bu ay Küçük araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 859 ve en düşük günlük ₺ 815 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Berlin içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 535 ile Ekonomi, Berlin içinde Sixt acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç türüdür (en pahalı Sixt kiralık aracından %23 daha ucuz). Geçen yıl momondo kullanıcıları (%19 oranında), tasarruf etmek için Berlin içinde Sixt acentesinden Ekonomi bir araç kiralamayı tercih etti. Sixt acentesinin sunduğu, seyahat ihtiyaçlarına yönelik olarak tercih edebileceğin farklı araç türleri olduğunu da hatırlatalım.

 • Berlin içinde kaç tane Berlin araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Terminal 1, Ankunft 2, Sixt acentesinin Berlin içindeki 21 konumundan en popüler olanıdır. Son 12 ay içindeki kullanıcı verilerimize göre Sixt acentesinde araç kiralayanlar (%48 oranında) Terminal 1, Ankunft 2 konumundan kiralamıştır.


Almanya genelindeki diğer şehirlerde Sixt araçları

Düsseldorf, Münih ve Stuttgart gibi Almanya genelindeki diğer popüler şehirlerde Sixt araç kiralama fırsatlarını bul

Berlin içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Sixt acentesinde aradığını bulamıyor musun? Berlin içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır