Lodging & Kin Osaka

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

2 yıldız
02.08 Paz
-
03.08 Pzt
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Lodging & Kin Osaka tedarikçisi
Lodging & Kin Osaka tedarikçisi
Lodging & Kin Osaka tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Lodging & Kin Osaka oda fiyatı ve fırsatları

02.08 Paz
-
03.08 Pzt

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Ücretsiz WiFi
  • Saç kurutma makinesi
  • Klimalı

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Klimalı

Banyo

  • Saç kurutma makinesi

Lodging & Kin Osaka Yorumları

8,8
Çok iyi
219 doğrulanmış değerlendirme
Harika
133
Çok iyi
39
İyi
29
Orta üzeri
4
Orta
7
Vasatın altı
5
Zayıf
2
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Lodging & Kin Osaka oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 16:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Lodging & Kin Osaka diğer 2 yıldızlı Osaka otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Lodging & Kin Osaka, 2 yıldızlı Osaka otellerinden ₺1.788 daha ucuzdur. Lodging & Kin Osaka konaklamalarında gecelik genellikle ₺1.515 ödemeyi bekleyebilirsin.

  • Osaka Itami ile Lodging & Kin Osaka arasındaki mesafe ne kadardır?

    Osaka Itami noktasından Lodging & Kin Osaka noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 15,5 km olduğu için 28 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • Osaka Itami ile Lodging & Kin Osaka arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Lodging & Kin Osaka bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Osaka Itami, otele en yakın havalimanıdır.

  • Lodging & Kin Osaka havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Lodging & Kin Osaka bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Lodging & Kin Osaka iletişim numarası: +81 665 998 917.

  • Lodging & Kin Osaka, Osaka şehir merkezine ne kadar yakındır?

    Lodging & Kin Osaka, Dotonbori gibi gezip görebileceğiniz ilgi çekici yerlere sahip olan Osaka şehir merkezine 1,7 km uzaklıktadır.

  • Lodging & Kin Osaka iletişim numarası nedir?

    Lodging & Kin Osaka konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +81 665 998 917 no.lu telefonu ara.

  • Lodging & Kin Osaka Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Lodging & Kin Osaka otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Lodging & Kin Osaka için çıkış yapma saati kaçtır?

    Lodging & Kin Osaka için çıkış yapma zamanı şudur: 10:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Lodging & Kin Osaka (Osaka) ile Dotonbori arasındaki mesafe ne kadardır?

  • Osaka içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Osaka içindeki oteller için 10.018 operatör mevcuttur.

  • momondo Osaka içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Osaka içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Lodging & Kin Osaka yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Osaka, Japonya cazibe merkezleri
Lodging & Kin Osaka konum: 2-8-22 Nipponbashinishi, Osaka 556-0004

Popüler Kent Simgeleri

  • Nipponbashi0.4 km
  • Tsutenkaku0.6 km
  • Namba Parks0.6 km
  • Tennōji Zoo0.8 km
  • Tennoji Koen0.9 km
  • Osaka City Air Terminal1.3 km
  • Shitennō-ji1.3 km
  • Dotonbori1.3 km
  • Amerikamura1.9 km
  • Shinsaibashi2.1 km
  • Central Osaka3.5 km
  • Nakanoshima Koen4 km

momondo'nun favori Osaka otelleri

The Singulari Hotel & Skyspa At Universal Studios Japan

6-2-25 Shimaya, Konohana-ku, Osaka

8,8
4 yıldız

₺3.593

Osaka Guesthouse Sakura

6-3-5, Nishitenma, Osaka

6,7
1 yıldız

₺757

Premier Hotel Cabin President Osaka

1-3-19 Minamimorimachi, Kita-ku, Osaka

9,1
4 yıldız

₺2.178

Swissôtel Nankai Osaka

5-1-60 Namba Chuo-ku, Osaka

8,8
5 yıldız

₺8.589

Holiday Inn Osaka Namba By IHG

5-15 Soemon-Cho, Osaka

8,4
4 yıldız

₺3.127

Osaka içinde yakın konaklama tesisleri

Suminoe

Daha fazla

Hiyori Hotel Osaka Suminoekoen Station

1-2-1 Sinkitajima Suminoe-ku, Osaka

8,4
3 yıldız

₺2.182

Otel fırsatlarını göster

Grand Prince Hotel Osaka Bay

1-13-11 Nanko-Kita, Suminoe-Ku, Osaka

8,9
4 yıldız

₺2.651

Otel fırsatlarını göster

Hotel Fukuracia Osaka-Bay

1-7-50 Nankoukita, Suminoe-ku, Osaka

8,1
3 yıldız

₺1.529

Otel fırsatlarını göster

Air Osaka Hostel

Suminoe-ku Kitakagaya 2-9-19, Osaka

8,3
1 yıldız

₺1.468

Otel fırsatlarını göster

Osaka Academia

1-3-5, Nankokita, Suminoeku, Osaka

6,1
3 yıldız

₺2.604

Otel fırsatlarını göster

Quintessa Hotel Osaka Bay

1-13-65 Nanko Kita, Suminoe-ku, Osaka

8,6
3 yıldız

₺2.108

Otel fırsatlarını göster

i Osaka Traditional

Osaka

7,5

₺1.089

Otel fırsatlarını göster

Livemax Sakishima Cosmo Tower Hotel

Suminoe-ku Nankou Kita 1-14-16, Osaka

8,5
3 yıldız

₺1.562

Otel fırsatlarını göster

H.B.P Hotel

Suminoe-ku, Shin Kitajima 5-1-50, Osaka

8,4
3 yıldız

₺2.225

Otel fırsatlarını göster

hotel androoms Osaka Hommachi

1-7-7 Utsubo-Honmachi, Nishi-ku, Osaka

8,4
3 yıldız

₺2.052

Otel fırsatlarını göster

Super Hotel Umeda Higobashi

1-20-1, Edobori, Nishi, Osaka

8,5
3 yıldız

₺2.305

Otel fırsatlarını göster

Rihga Place Higobashi

1-13-10 Edobori, Osaka

8,3
3 yıldız

₺1.562

Otel fırsatlarını göster

Apa Hotel Osaka-Higobashi-Ekimae

1-2-1 Tosabori, Osaka

8,0
3 yıldız

₺1.741

Otel fırsatlarını göster

Rakuten Stay Urban Osaka Higobashi

Edobori Nishiku, 1-16-28, Osaka

8,5
2 yıldız

₺1.471

Otel fırsatlarını göster

Hotel Cordia Osaka

Edobori 1-3-25, Nishi-ku, Osaka

9,0
3 yıldız

₺2.699

Otel fırsatlarını göster

Voco Osaka Central By IHG

1-7-1 Kyomachibori, Nishi-ku, Osaka

8,8
4 yıldız

₺5.641

Otel fırsatlarını göster

Welina Hotel Premier Nakanoshima West

1-15-24 Edobori, Nishi Ward, Osaka

7,8
3 yıldız

₺1.704

Otel fırsatlarını göster

Welina Hotel Premier Nakanoshima East

1-15-26 Edobori, Nishi-ku, Osaka

7,6
3 yıldız

₺1.624

Otel fırsatlarını göster

Art Hotel Osaka Bay Tower

1-2-1 Benten, Minato-ku, Osaka

8,7
4 yıldız

₺2.553

Otel fırsatlarını göster

Hotel She, Osaka

1-2-5 Ichioka, Minami-ku, Osaka

8,7
3 yıldız

₺1.839

Otel fırsatlarını göster

Casa Gs Osaka Port

Osaka

7,1

₺653

Otel fırsatlarını göster

Ja Hotel Bentencho

4-7-6 Benten, Minato-ku Osaka Prefecture, Osaka

7,4
4 yıldız

₺1.454

Otel fırsatlarını göster

Hotel Sails

3-Chome-6-5 Chikko Minato Ward, Osaka

9,2
3 yıldız

₺2.654

Otel fırsatlarını göster

Bande Hotel Tempozan

Chikko 1-6-5, Osaka

4 yıldız

₺1.704

Otel fırsatlarını göster

Fds Serene

Osaka

9,0

₺1.626

Otel fırsatlarını göster

Bande Hotel Tenpozan Higashi

Minato-ku Chitsuko 1-6-5, Osaka

8,1
4 yıldız

₺1.515

Otel fırsatlarını göster

Porta Inn Bentencho

3-9-22, Osaka

8,5
3 yıldız

₺2.024

Otel fırsatlarını göster

Marriott Osaka Miyako Hotel

1-1-43 Abeno-suji, Abeno-ku, Osaka

9,1
5 yıldız

₺7.830

Otel fırsatlarını göster

City Inn Nishi Tanabe

1-5-16 Nishitanabe, Osaka

6,1
2 yıldız

₺2.834

Otel fırsatlarını göster

Apa Hotel Tennoji Ekimae

1-4-11 Abeno-Suji, Osaka

8,0
3 yıldız

₺2.083

Otel fırsatlarını göster

Jr West Group Via Inn Abeno Tennoji

1-1-7 Asahi-cho, Abeno-ku, Osaka

8,3
3 yıldız

₺2.605

Otel fırsatlarını göster

Hotel Trusty Osaka Abeno

1-5-10-300 Abenosuji, Abeno-ku, Osaka

8,8
4 yıldız

₺2.511

Otel fırsatlarını göster

Miyako City Osaka Tennoji

1-2-8, Matsusaki-Cho, Abeno-ku, Osaka

8,5
4 yıldız

₺2.840

Otel fırsatlarını göster

Afp Tennoji Apartment

Osaka

8,9

₺1.373

Otel fırsatlarını göster

Hotel State Tennoji

Abeno-ku, Abeno Motomachi 2-4, Osaka

7,7
2 yıldız

₺1.422

Otel fırsatlarını göster

Guest House Laule'a Tennoji

Osaka

8,5

₺1.657

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Osaka seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
02.08 Paz
03.08 Pzt

Osaka konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Japonya şehirleri