Aeroflot ile uçuş rezervasyonu yap

Gidiş dönüş
1 yetişkin
Ekonomi
Nereden?
Nereye?
30.5 Pzt
6.6 Pzt

Aeroflot için kısa bilgiler

Aeroflot uçuş süreleri, uçuş fiyatları ve popüler rotaları hakkında bilgi bul

En Ucuz Rota

₺ 32.786

En Popüler Rota

SVO - CAN

En Kısa Süren Uçuş

4sa. 25dk.

En Uzun Uçuş

9sa. 25dk.
Aeroflot tarafından düzenlenen en ucuz uçuşun fiyatı ₺ 32.786 ve rotası Moskova Sheremetyevo menşe noktasından Guangzhou Baiyun Uluslararası destinasyonunadır
Moskova Sheremetyevo menşe noktasından Guangzhou Baiyun Uluslararası destinasyonuna uçuş şu anda en popüler Aeroflot rotasıdır
En kısa Aeroflot uçuş rotası, Moskova (SVO) menşe noktasından Guangzhou (CAN) destinasyonunadır ve uçuş 4sa. 25dk. sürmektedir
En uzun Aeroflot uçuş rotası Moskova (SVO) menşe noktasından Guangzhou (CAN) destinasyonunadır ve uçuş 9sa. 25dk. sürmektedir

Aeroflot Yorumları

7,7
İyiDoğrulanmış 8.694 yoruma göre
7,4Yemek
7,9Uçağa Biniş
7,8Konfor
7,9Genel
8,2Uçuş Ekibi
7,4Eğlence

Sırala:
Tarih

Popüler Aeroflot rotaları

Seyahat planlarında esneksen şu seçili Aeroflot güzergâhlarına göz at.
Moskova - İstanbul
En kısa uçuş süresi3sa. 35dk.
En ucuz fiyat₺ 2.128
İstanbul - Moskova
En kısa uçuş süresi3sa. 20dk.
En ucuz fiyat₺ 2.535
Moskova - Antalya
En kısa uçuş süresi3sa. 35dk.
En ucuz fiyat₺ 2.746
Antalya - Moskova
En kısa uçuş süresi3sa. 40dk.
En ucuz fiyat₺ 3.103

Aeroflot ile uçmak hakkında bilgi

Aerflot uçuşlarındaki iptal ve değişiklik şartları biraz karmaşık. Bu nedenle Aeroflot uçak bileti rezervasyonunu yaptırmadan önce internet sitesindeki ücretler tablosuna göz atmakta fayda var. Ayrıca bilet şartlarını da mutlaka okumak gerekiyor.

Aeroflot’ta online check-in ücretli değil. Uçuşa 24 saat kala online check-in açılıyor ve kalkışa 45 dakika kala kapanıyor. Biniş kartı bu sırada bastırılabiliyor. Eğer bagaj yoksa yolcular direkt biniş kartlarıyla uçağa gidebiliyorlar.

Aeroflot’ta koltuk seçimi ücretsiz. Online check-in esnasında veya kontuarda koltuk seçmek mümkün. Sadece seçilen koltukların Aeroflot uçak biletinin sınıfına göre değişebileceğini unutmamak gerekiyor.

Aeroflot, ekonomi sınıfına ait en uygun fiyatlı uçuşlarında 23 kg’ı aşmayan bir bagaj ve 10 kg’u aşmayan bir kabin bagajı hakkı sunuyor. Ekonomi sınıfının premium ücretli grubunda ise her biri 23 kg olan iki bagaj kabul edilebiliyor, el bagajının ağırlığı ve adedi ise aynı kalıyor.

Havaalanındaki kontuardan fazla bagaj hakkı satın alınabiliyor.

Ağırlığın fazlalığına göre ücretler iç hatlara ait Aeroflot uçak biletleri için 50 Euro’dan başlıyor. Aeroflot yurtdışı bagaj hakkı aşıldığında ise bu miktar 150 Euro’ya kadar çıkabiliyor.

Aeroflot’ta ikramlar ücretsiz. Menüler resmi internet sitesinden görüntülenebiliyor. Böylece uçuşa 36 saat kalana kadar yolcular yemeklerini hassasiyetlerine uygun menülerle değiştirebiliyor.

Aeroflot, bagajları takip eden bir sistem kullanıyor. Dolayısıyla Aeroflot ofisine kayıp bagaj konusu bildirildikten sonra kısa süre içerisinde bilgilendirme yapılabiliyor.

Evet. Aeroflot, İstanbul menşe noktasından uçmaktadır. Hava yolu haftada İstanbul kalkışlı 47 uçuş düzenlemektedir.

Moskova Sheremetyevo, St. Petersburg Pulkovo ve Sochi Soçi Uluslararası, Aeroflot hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanlarıdır. Bu havalimanları Aeroflot için popüler merkezler olduğu için hava yolunun buralardan çok sayıda uçuşu olmalıdır.

Sayfamızdaki Uçuş Takipçisi aracını kullanmak, herhangi bir Aeroflot uçuşunun durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceğini en hızlı ve en kolay yoldur. Formu doldurduktan sonra Uçuşu Takip Et butonuna tıklaman yeterli. Dilersen uçuş güncellemeleri ile ilgili olarak Aeroflot ile 0 811 213 00 61 no.lu numaradan iletişime geçebilir veya hava yolunun web sitesini aeroflot.com adresine giderek ziyaret edebilirsin.

2 aktarma yaparak bilet başına ₺ 10.804 fiyata Tel Aviv Ben Gurion Uluslararası Havaalanı - Ponta Delgada Nordela kalkışlı uçmak Aeroflot tarafından sunulan en ucuz uluslararası gidiş dönüş uçuş seçeneğidir. Aeroflot tarafından sunulan tek yönlü uluslararası uçuşları arıyorsan ₺ 32.786 fiyata 0 aktarmalı Moskova Sheremetyevo - Guangzhou Baiyun Uluslararası en ucuz seçenektir.

Şu anda Aeroflot, kayıtlı bagaj boyutunun maksimum 158cm olmasını şart koşmaktadır. El bagajın 55x40x25cm boyutunnda veya daha küçük olabilir. Kişisel bir eşya taşıyorsan bu eşyanın boyutu da maksimum 80cm olmalıdır.


Popüler uluslararası Aeroflot uçuşları

Rusya sınırlarının ötesine mi uçmak istiyorsun? Bu popüler destinasyonlara uluslararası Aeroflot uçuşlarını rezerve et

Aeroflot Uçuş Takipçisi

Aeroflot uçuş durumunu kontrol etmek için rotaya veya uçuş numarasına göre arama yap
Per 5/26