SSS
Yorumlar
Uçuş Takipçisi

LEAV Aviation ile uçuş rezervasyonu yap

1 yetişkin
0 bagaj
Nereden?
Nereye?
29.7 Pzt
5.8 Pzt
"Bu yıl, momondo internette uçak bileti ücretlerinde #1 numara."
momondo ile uçuş rezervasyonu yaparken tasarruf et
Büyük isimler ve fırsatlar
Büyük isimler ve fırsatlar
Fiyatları karşılaştırmak için 100'lerce seyahat sitesini arayın.
Dilediğiniz özelliklere göre filtreleyin
Dilediğiniz özelliklere göre filtreleyin
Ücretsiz Wi-Fi? Aktarma? Sonuçları hemen özelleştirin.
Güvenilir ve ücretsiz
Güvenilir ve ücretsiz
Sitemizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz; gizli ücretler yoktur.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

LEAV Aviation için kısa bilgiler

LEAV Aviation uçuş süreleri, uçuş fiyatları ve popüler rotaları hakkında bilgi bul

En Ucuz Rota

₺ 6.929

En Popüler Rota

PMI - CGN

En Kısa Süren Uçuş

2 sa. 25 dk.

En Uzun Uçuş

4 sa. 45 dk.
LEAV Aviation tarafından düzenlenen en ucuz uçuş rotası, ₺ 6.929 fiyatlı Köln Havaalanı - Granadilla Tenerife Güney rotasıdır
Palma de Mallorca - Köln Havaalanı rotası şu anda en popüler LEAV Aviation rotasıdır
LEAV Aviation tarafından düzenlenen en kısa uçuş rotası, Palma de Mallorca (PMI) - Köln (CGN) rotasıdır ve bu uçuş 2 sa. 25 dk. sürmektedir
LEAV Aviation tarafından düzenlenen en uzun uçuş rotası, Köln (CGN) - Granadilla (TFS) rotasıdır ve bu uçuş 4 sa. 45 dk. sürmektedir

LEAV Aviation ile uçmak hakkında bilgi

Atlasglobal uçuşlarında bilet iptal/iade/değişiklik şartları neler?

Atlasglobal’de tarih değişiklikleri yapılması ve açık biletlerin tarihlendirilmesi durumunda, işlemin yapılacağı tarihte esas olan uçuş günü/sınıf tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Buna göre ilk ödenen ücret ile uçuşun gerçekleşeceği güne ait ücret arasında fark bulunuyorsa, bu fark yolcudan tahsil ediliyor. Bütün sınıflar için iptal durumunda hizmet bedeli iade edilmiyor. Daha düşük ücretli bir sınıfa değişiklik yapılması halinde de ücret iadesi yapılmıyor. Bunun yanı sıra bilet sınıf kuralları farklılık gösterebiliyor. Detaylı sınıf kurallarının bilgisi, bilet satın alma aşamasında seçilen sınıfa göre ve bilet üzerinde de görüntülenebiliyor.

Atlasglobal’in iptal edilen uçak seferleri için yolcu hakları neler?

Bu tip durumlarda, “Havayolu ile Seyahat Eden Yolcuların Haklarına Dair Yönetmelik” (“Yolcu Hakları Yönetmeliği”) çerçevesinde belirlenen haklardan yararlanılabiliyor.

Atlasglobal’de rezervasyonumu yaptırdım, koltuk seçimimi de bir an önce tamamlamak istiyorum. Mutlaka havaalanına mı gitmem gerekiyor?

Online check-in ile de koltuk seçimi yapmak mümkün. Online check-in uçağın kalkışından 48 saat öncesinden başlayarak, uçuşa 90 dakika kalıncaya kadar devam ediyor.

Atlasglobal bagaj hakkı kaç kilogram?

Atlasglobal serbest bagaj hakkı tüm iç hat uçuşlarında 20 kg’dır. Business Class’ta ise 30 kg’dır. Yurtdışı uçuşlarında ise genellikle 30 kg olmakla birlikte bazı uzun mesafe uçuşlarında bagaj hakkı değişiyor.

Bagaj hakları özel durumlarla farklılık gösterebiliyor mu?

İç hatlarda ve dış hatlarda golf ve kayak takımlarının ilk malzemeleri ve 15 kg’den az ise ilk bisiklet ücretsiz olup, 15 kg’den fazla ve/veya ikinci takımlar/bisiklet ücrete tabi oluyor. Tüm spor malzemelerin taşınma şartları hakkında çağrı merkezinden bilgi alınabiliyor.

Atlasglobal kabin bagajı büyüklüğü ne olmalı?

Kabine alınacak bagajların ayak altına veya baş üstü kabin rafına sığacak büyüklükte ve tek parça olması bekleniyor. Belirtilen ölçüleri ve ağırlığı aşmamasına da dikkat ediliyor. Bu ölçülere uymayan el bagajları uçağın alt bölümüne alınıyor. Yolcu beraberindeki kabin bagajının ağırlığı, ağırlık limitleri içinde dahi olsa, boy sınırlarını aşması durumunda, yolcudan bagaj ağırlığının tamamı için ekstrabagaj ücreti tahsil ediliyor. Ekonomi kabini: 1 parça (25cmx45cmx56cm) toplam 8kg + 1 kişisel eşya (kamera, şemsiye, takım elbise kılıfı, el bagajı, bebek puseti, laptop, tablet bilgisayar)Business kabini: 2 parça (25cmx45cmx56cm) toplam 16kg + 1 personal eşya (kamera, şemsiye, takım elbise kılıfı, el bagajı, bebek puseti, laptop, tablet bilgisayar)

Atlasglobal ekstra bagaj ücretleri nedir?

Atlasglobal fazla bagaj ücreti lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

Kayıp bagaj problemi yaşarsam Atlasglobal buna nasıl bir çözüm getiriyor?

Yolcuların kayıtlı bagajının varış istasyonuna ulaşmaması halinde, buradan ayrılmadan yer hizmetlerine başvuruda bulunarak kayıp bagaj raporu düzenletmesi gerekiyor. Yer hizmetleri tarafından yolcuya PIR (Property Irregularity Report) doldurtuluyor. 5 gün içerisinde bagaj bulunamazsa, araştırma Atlasglobal’in Merkez Kayıp Eşya departmanına devrediliyor.

Atlasglobal’de yemek ücretli mi?

Uçuşlarda sunulan yiyecek ve içecekler yolculara ücretsiz sunuluyor.

Atlasglobal servis hizmeti var mı?

Atlasglobal’in havaalanına gidiş-gelişler için ücretsiz servis hizmeti Fly&Bus bulunuyor.

LEAV Aviation hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanları hangileridir?

Kos, Köln Havaalanı ve Rodos Diagoras, LEAV Aviation hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanlarıdır. Bu havalimanları LEAV Aviation için popüler merkezler olduğu için hava yolunun buralardan çok sayıda uçuşu olmalıdır.

LEAV Aviation için uçuş durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sayfamızdaki Uçuş Takipçisi aracını kullanmak, herhangi bir LEAV Aviation uçuşunun durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceğini en hızlı ve en kolay yoldur. Formu doldurduktan sonra Uçuşu Takip Et butonuna tıklaman yeterli. Dilersen uçuş güncellemeleri ile ilgili olarak LEAV Aviation ile +49 00000000 no.lu numaradan iletişime geçebilir veya hava yolunun web sitesini leav.com adresine giderek ziyaret edebilirsin.

En ucuz uluslararası LEAV Aviation uçuşu hangisidir?

0 aktarma yaparak bilet başına ₺ 12.938 fiyata Köln Havaalanı - Kos kalkışlı uçmak LEAV Aviation tarafından sunulan en ucuz uluslararası gidiş dönüş uçuş seçeneğidir. LEAV Aviation tarafından sunulan tek yönlü uluslararası uçuşları arıyorsan ₺ 6.929 fiyata 0 aktarmalı Köln Havaalanı - Granadilla Tenerife Güney en ucuz seçenektir.


LEAV Aviation Yorumları

9,0
HarikaDoğrulanmış 5 yoruma göre
10,0Yemek
9,5Uçağa Biniş
10,0Eğlence
9,0Konfor
9,0Uçuş Ekibi


LEAV Aviation Uçuş Takipçisi

LEAV Aviation uçuş durumunu kontrol etmek için rotaya veya uçuş numarasına göre arama yap
Çar 7/24

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
1 yetişkin
Nereden?
Nereye?
29.7 Pzt
5.8 Pzt
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Seyahatiniz için daha iyi sonuçlar bulun