Onur Air ile uçuş rezervasyonu yap

Gidiş dönüş
1 yetişkin
Ekonomi
Nereden?
Nereye?
30.5 Pzt
6.6 Pzt

Onur Air Yorumları

5,4
VasatDoğrulanmış 65 yoruma göre
4,6Eğlence
6,3Uçuş Ekibi
5,9Uçağa Biniş
5,7Genel
5,5Konfor
4,7Yemek

Sırala:
Tarih

Onur Air ile uçmak hakkında bilgi

Onur Air rezervasyonlarının iptal ve değiştirme işlemleri çağrı merkezinden ve havaalanındaki Onur Air ofislerinden yapılıyor. Onur Air bilet fiyatları, sınıfları ve rotalarına göre iadelerde bazı kesintiler uygulanabiliyor. Ayrıntılı bilgi almak için her iki yolu da denemekte yarar var.

Onur Air’de check-in ücreti alınmıyor. Yani Onur Air uçak biletine sahip tüm yolcular kalkışın 24 saat öncesinde açılan online check-in’den faydalanabiliyorlar.

Onur Air’de koltuk seçimi için ücret tahsil ediliyor. Koltuklar uçuşa 2 saat kalana kadar 5 TL’den başlayan fiyatlarla Onur Air uçak bileti olan yolcular için ayrılabiliyor. Bunun yanı sıra standart paket ve özel paket olarak sunulan iki alternatifle koltuk seçiminin yanı sıra ekstra bagaj ve ikramlar da alınabiliyor. Pakette Onur Air dış hatlar yolcuları için sıcak yemek de servis ediliyor.

Onur Air’de iç hatlarda 15 kg, dış hatlarda ise 20 kg bagaj sınırı bulunuyor.

Onur Air ek bagaj ücreti, internette ve havaalanında farklılık gösteriyor. İç hatlar için internette kilo başına 4 TL ücret sunulurken, havaalanında kilo başı 6 TL alınıyor. Bunun yanı sıra dış hatlar ek bagajları kilo başına internette 14 TL, havaalanında ise 28 TL.

Onur Air’de ikramlar ücretli. Siparişler uçuş sırasında menü kartlarından ya da uçağa binmeden internetten verilebiliyor.

Kabin içerisinde kafesinde olmak ve 8 kg’yu aşmamak koşuluyla evcil hayvan taşınmasına izin veriliyor.

Onur Air hasarlı bagaj veya kayıp eşyaya sahip yolcuların havaalanını terk etmeden önce rapor tutturmasını zorunlu kılıyor. Bunun için Kayıp Bagaj Ofisi’ne bilgi vermek gerekiyor.

Sayfamızdaki Uçuş Takipçisi aracını kullanmak, herhangi bir Onur Air uçuşunun durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceğini en hızlı ve en kolay yoldur. Formu doldurduktan sonra Uçuşu Takip Et butonuna tıklaman yeterli. Dilersen uçuş güncellemeleri ile ilgili olarak Onur Air ile +90 212 468 66 87 no.lu numaradan iletişime geçebilir veya hava yolunun web sitesini onurair.com.tr adresine giderek ziyaret edebilirsin.


Onur Air Uçuş Takipçisi

Onur Air uçuş durumunu kontrol etmek için rotaya veya uçuş numarasına göre arama yap
Çar 5/25