Berlin içinde Global Rent A Car araç kiralama

Berlin içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Berlin, Almanya
23 Oca — 30 Oca
Aynı iade yeri
Berlin, Almanya
23.1 Paz
Öğle
30.1 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Berlin, Berlin içindeki Global Rent A Car kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 384 - ₺ 682

Tüm Araç Türleri

₺ 359 - ₺ 682

Berlin, Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 384 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 384, Berlin içinde Global Rent A Car Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 510'den %25 daha düşüktür. Kasım, Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Temmuz ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Temmuz ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Berlin - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Berlin içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Value

8,0

Berlin içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Berlin içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Berlin içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Berlin - Global Rent A Car acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Şubat ayında Berlin içindeki Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 495 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Global Rent A Car acentesinden gördüğü Berlin kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 412 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Şubat ayında Berlin içinde bir haftalık Global Rent A Car kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 3.467 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Global Rent A Car acentesinin Berlin Brandenburg Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. Berlin Brandenburg Havalimanı içinde Global Rent A Car acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: Melli-Beese-Ring 1

 • Şubat ayında Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Berlin içinde araç kiralaman gerekiyorsa Global Rent A Car acentesiden Kompakt araçları kiralamayı düşünebilirsin. Şubat ayında Kompakt araç kiralarken günlük ortalama ₺ 508 ve en düşük ₺ 395 ödemeyi bekleyebilirsin. Ayrıca, Global Rent A Car acentesinin sunduğu farklı kiralık araçlar da mevcuttur. Kompakt araçlar yılın bu zamanı kullanıcılarımız arasında çok popülerdir.

 • Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Küçük (günlük ortalama ₺ 423), Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türüdür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%24 oranında) tasarruf etmek için Global Rent A Car acentesinden Küçük araç tercih etti. Küçük araçlar, Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden kiralayabileceğin en pahalı aracın ortalama fiyatından %24 daha ucuzdur.

 • Berlin içinde kaç tane Berlin araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Berlin içinde 15 Global Rent A Car araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre Rudower Chaussee 25, Berlin içindeki en popüler Global Rent A Car araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Berlin içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%34 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Almanya genelindeki diğer şehirlerde Global Rent A Car araçları

Düsseldorf, Köln ve Münih gibi Almanya genelindeki diğer popüler şehirlerde Global Rent A Car araç kiralama fırsatlarını bul

Berlin içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Global Rent A Car acentesinde aradığını bulamıyor musun? Berlin içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır