İstatistikler
Acente rehberi
SSS

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı araba kiralama

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
9.6 Sun
12.6 Wed

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde Suzuki Jimny kiralıyor ve Toyota 4Runner en popüler ikinci seçenek. Suzuki Jimny kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 999 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde günlük ₺ 131 gibi düşük bir fiyattan kiralık Suzuki Jimny araçlar buldu. San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde Toyota 4Runner kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 776 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 191'dir.

Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

SUV, Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarımız (%39), Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde SUV araç kiralamayı tercih etti. Günlük ₺ 424 gibi düşük bir fiyat ile Priceless, bu havalimanında SUV araç sunan en popüler araç kiralama acentesidir. Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde SUV araç kiralamak istiyorsan Daihatsu Terios veya Toyota 4Runner - popüler seçeneklerdir tercih edebileceğin seçeneklerdendir.

Juan Santamaria Intl Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Verilerimize göre Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 419 olduğu havalimanına varış günüdür. Geçtiğimiz yıl momondo kullanıcıları Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde hafta sonu için günlük ortalama ₺ 673 ve hafta içi için günlük ortalama ₺ 1.166 civarında fiyatlar buldu. Aracının, araç kiralama fırsatlarının günlük ortalama ₺ 386 olduğu Haziran ayında (en ucuz ay) kiralamayı düşünebilirsin.

Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

Kullanıcı verilerimize göre Budget, Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketidir. Budget, 32 kullanıcı yorumu üzerinden ortalama 5,5 puana sahiptir. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarımız (%6) araç kiralama ihtiyaçları için Budget acentesini tercih etti. 72 kullanıcı yorumu üzerinden ortalama 5,4 puan alan Payless ve 54 kullanıcı yorumu üzerinden ortalama 5,3 puan olan Avis, Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki diğer tanınmış araç kiralama şirketlerindendir.

0

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı araç kiralama rehberi

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

Dollar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

7,5

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,8

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,9

Value

7,5

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

5,9

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,6

Value

4,9
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,1

Genel

5,3

Alış Yeri/İade Yeri

5,3

Value

4,7

Economy Rent a Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,2

Konfor

4,5

Genel

3,7

Alış Yeri/İade Yeri

4,1

Value

2,9
Genel bakış

Temizlik

3,9

Konfor

3,4

Genel

2,8

Alış Yeri/İade Yeri

3,3

Value

2,4

Final Rentals

2 konum

Sunnycars

2 konum

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki araçlar için 52 operatör mevcuttur.

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, San José Juan Santamaria Intl Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden San José Juan Santamaria Intl Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


San José Juan Santamaria Intl Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
9.6 Sun
Öğlen
12.6 Wed
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

San José Juan Santamaria Intl Havalimanı (SJO) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun