Oriental Ginza Hotel Shenzhen

Kapalı havuz olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
29.08 Cmt
-
30.08 Paz
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺3.015
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
King Oda, 1 king yatak
₺3.015
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.068
King Oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.275
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Oriental Ginza Hotel Shenzhen oda fiyatı ve fırsatları

29.08 Cmt
-
30.08 Paz
King Oda, 1 king yatak
₺3.015
KDV dahil gecelik
King Oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.275
KDV dahil gecelik
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Kapalı havuz
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Cafe
  • Ücretsiz otopark
  • İş merkezi
  • Düz ekran TV

Genel

  • Aile odaları
  • Deniz manzarası
  • Oturma alanı
  • Terlik
  • Çekyat
  • Ses geçirmez odalar
  • Kent simgesi manzarası
  • Kilitli dolaplar
  • Telefon
  • Halı kaplı
  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Yerinde döviz alım satım
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Minibar
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Odada kahvaltı
  • Buzdolabı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Cafe

Havuz ve spa

  • Masaj
  • Isıtmalı havuz
  • Spa
  • Kapalı havuz
  • Sauna
  • Buhar banyosu

Banyo

  • Duş
  • Küvet
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Bornoz
  • Özel banyo

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane
  • Ütü ve ütü masası
  • Pantolon presi

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Golf
  • Güzellik salonu
  • Masa tenisi
  • Bilardo

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • İnternet
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Klimalı
  • Çöp kutusu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Özel Sigara İçilir Alan

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi
  • Ücretsiz otopark
  • Özel park yeri

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Yatak Odası

  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Dış alan

  • Mangal
  • Bahçe

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı

Spor

  • Spor salonu

Oriental Ginza Hotel Shenzhen Yorumları

6,8
Fena değil590 doğrulanmış değerlendirme

Oriental Ginza Hotel Shenzhen oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Shenzhen ile Oriental Ginza Hotel Shenzhen arasındaki mesafe ne kadardır?

    Shenzhen ile Oriental Ginza Hotel Shenzhen arası mesafe 22,7 km'dir ve sürüş, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 42 dk sürmektedir. Daha yoğun nüfuslu bölgelerde konumlanan oteller için trafik süresi de eklenebilir.

  • Shenzhen ile Oriental Ginza Hotel Shenzhen arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Oriental Ginza Hotel Shenzhen tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Shenzhen noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Oriental Ginza Hotel Shenzhen bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +86 755 3680 8666 no.lu numaradan Oriental Ginza Hotel Shenzhen ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Oriental Ginza Hotel Shenzhen tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen havuza sahip mi?

    Evet. Shenzhen seyahatine çıkan çoğu momondo kullanıcısı özellikle havuzu olan otelleri aramaktadır. Oriental Ginza Hotel Shenzhen, havuz kullanımıyla ilgili bazı kural ve uyarılara sahip olabilir, havuz saatleri gibi detaylar hakkında bilgi edinmek için resepsiyona danışmayı unutma.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen iletişim numarası nedir?

    Oriental Ginza Hotel Shenzhen konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +86 755 3680 8666 no.lu telefonu ara.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Oriental Ginza Hotel Shenzhen otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Oriental Ginza Hotel Shenzhen misafirlerinin kullanabileceği bir fitness merkezi bulunmaktadır.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Oriental Ginza Hotel Shenzhen tesisi için çıkış yapma saatidir. Otelin takdirine bağlı olarak geç çıkış imkanı mevcut olabilir.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Konuklar, Oriental Ginza Hotel Shenzhen (Shenzhen) tesisinde gecelik ortalama ₺3.238 ödemeyi bekleyebilir. Gecelik ₺2.673'den başlayan fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin seyahat tarihlerini girebilirsin.

  • Oriental Ginza Hotel Shenzhen tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Oriental Ginza Hotel Shenzhen tesisinde çamaşırlarını yıkayabilirsin. Konuklar, odalarında veya çamaşırhanede ütü ve ütü masası avantajından faydalanabilir.

  • Shenzhen içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Shenzhen içindeki oteller için 6.792 operatör mevcuttur.

  • momondo Shenzhen içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Shenzhen içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Oriental Ginza Hotel Shenzhen yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Shenzhen, Çin cazibe merkezleri

Oriental Ginza Hotel Shenzhen konum: Shennan Boulevard West, Futian District, Shenzhen 518040

Popüler Kent Simgeleri

Happy Valley2,7 km
China Folk Culture Village2,9 km
Window of the World3,5 km

momondo'nun favori Shenzhen otelleri

The Ritz-Carlton Shenzhen

116 Fuhua San Road, Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺13.953

Futian Shangri-La, Shenzhen

4088 Yi Tian Road, Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺7.410

Shenzhen Nanshan L'Hermitage

No. 3031 Nanhai Boulevard, Shenzhen

8,6
5 yıldız

₺2.786

Felicity Hotel Shenzhen

1085 Heping Road, Shenzhen

7,8
5 yıldız

₺2.342

Four Seasons Hotel Shenzhen

138 Fuhua Third Road, Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺10.480

Crowne Plaza Shenzhen Futian By IHG

Fuhua 1st Road, Futian Cbd, Shenzhen

8,7
5 yıldız

₺5.126

JW Marriott Hotel Shenzhen Bao An

No 8 Baoxing Road, Shenzhen

8,8
5 yıldız

₺7.637

Hilton Garden Inn Shenzhen Bao'an

No. 529 Xin Sha Road, Bao An District, Shenzhen

8,3
4 yıldız

₺2.354

Wyndham Grand Shenzhen

2009 Caitian Road, Futian District, Shenzhen

8,7
4 yıldız

₺4.515

Shenzhen içinde yakın konaklama tesisleri

Novotel Shenzhen Watergate

1019 Shennan Zhong Road, Shenzhen

7,9
4 yıldız

₺1.969

Otel fırsatlarını göster

The Ritz-Carlton Shenzhen

116 Fuhua San Road, Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺13.953

Otel fırsatlarını göster

Shenzhen Huaqiang Plaza Hotel

No.1019, Huaqiang North Rd, Futian Dist, Shenzhen

9,1
4 yıldız

₺3.746

Otel fırsatlarını göster

Four Seasons Hotel Shenzhen

138 Fuhua Third Road, Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺10.480

Otel fırsatlarını göster

Crowne Plaza Shenzhen Futian By IHG

Fuhua 1st Road, Futian Cbd, Shenzhen

8,7
5 yıldız

₺5.126

Otel fırsatlarını göster

The Langham, Shenzhen

7888 Shennan Boulevard, Shenzhen

9,2
5 yıldız

₺5.842

Otel fırsatlarını göster

Wyndham Grand Shenzhen

2009 Caitian Road, Futian District, Shenzhen

8,7
4 yıldız

₺4.515

Otel fırsatlarını göster

Savhe Hotel Binhe Times Shenzhen

Building B, Jingji Binhe Times Plaza No. 9289, Binhe Avenue, Shenzhen

9,5
5 yıldız

₺6.580

Otel fırsatlarını göster

Atour X Hotel Shenzhen Futian Chegong Temple

2A, No.33 Tairan 8th Road, Shenzhen

9,0
4 yıldız

₺3.558

Otel fırsatlarını göster

Nanshan

Daha fazla

Shenzhen Nanshan L'Hermitage

No. 3031 Nanhai Boulevard, Shenzhen

8,6
5 yıldız

₺2.786

Otel fırsatlarını göster

Hilton Garden Inn Shenzhen Nanshan Avenue

1039 Nanshan Ave, Nanshan District, Shenzhen

8,7
4 yıldız

₺3.843

Otel fırsatlarını göster

Intercontinental Hotels Shenzhen by IHG

9009 Shennan Road, Overseas Chinese Town, Shenzhen

8,8
5 yıldız

₺7.264

Otel fırsatlarını göster

Hotel Indigo Shenzhen Overseas Chinese Town By IHG

No.9026 Shennan Avenue, Shenzhen

9,0
5 yıldız

₺5.623

Otel fırsatlarını göster

Sentosa Hotel Apartment Taoyuan Branch

No. 8 Jinniu Square, Shenzhen

8,0
4 yıldız

₺3.122

Otel fırsatlarını göster

Hilton Shenzhen Shekou Nanhai

1177 Wanghai Road, Nanshan District, Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺5.620

Otel fırsatlarını göster

Aden Hotel Shenzhen Nanshan

No. 8, Guishan Road, Nanshan District, Shenzhen, China, Shenzhen

9,0
5 yıldız

₺3.653

Otel fırsatlarını göster

UrCove by Hyatt Shenzhen Bay Nanyou

15, Jian South Road, Nanyou Community, Shenzhen

8,6
4 yıldız

₺2.954

Otel fırsatlarını göster

Courtyard by Marriott Shenzhen Bay

No 16 Keji South Road, Shenzhen

8,8
4 yıldız

₺4.515

Otel fırsatlarını göster

Shangri-La Shenzhen

East Side Railway Station, 1002 Jianshe Road, Shenzhen

8,5
5 yıldız

₺3.902

Otel fırsatlarını göster

Crowne Plaza Hotel & Suites Landmark Shenzhen

3018 Nanhu Road Luohu District, Shenzhen

8,9
5 yıldız

₺3.849

Otel fırsatlarını göster

The St. Regis Shenzhen

No 5016 Shennan Road East, Luoho Distr., Shenzhen

9,1
5 yıldız

₺11.239

Otel fırsatlarını göster

Shenzhen Sunshine Hotel, Luohu

2001 Jiabin Road, Luohu District, Shenzhen

8,2
5 yıldız

₺2.685

Otel fırsatlarını göster

Hyatt Place Shenzhen Dongmen

3018 Jianshe Road, Shenzhen

8,6
4 yıldız

₺3.987

Otel fırsatlarını göster

Grand Hyatt Shenzhen

1881 Baoan Nan Road, Shenzhen

8,6
5 yıldız

₺6.527

Otel fırsatlarını göster

Shenzhen Dongmen Colour Hotel

F4, Building 12, Lixin Garden, Shenzhen

8,1
3 yıldız

₺817

Otel fırsatlarını göster

Renaissance Shenzhen Luohu Hotel

2002 Jiabin Road, Luohu District, Shenzhen

8,3
5 yıldız

₺4.419

Otel fırsatlarını göster

Yantian

Daha fazla

Kingkey Palace Hotel Shenzhen

No. 90 Yankui Road, Shenzhen

8,6
5 yıldız

₺3.507

Otel fırsatlarını göster

Wuyu Sea View Hotel

No. 56-201, Haixian Street, Shenzhen

2 yıldız

₺1.249

Otel fırsatlarını göster

Vienna International Hotel Shenzhen Dameisha

No 102 Yanmei Road, Shenzhen

8,8
3 yıldız

₺2.258

Otel fırsatlarını göster

Starchain Ocean View Hotel (Shenzhen Yantian Seafood Street)

60 HaiXian street, Yantian Street, Shenzhen

3 yıldız

₺1.393

Otel fırsatlarını göster

Yizhi Hotel (Shenzhen Yantian Port Hong'anwei Metro Station Branch)

Building 1, No. 148, Beishan Road, Shenzhen

3 yıldız

₺1.537

Otel fırsatlarını göster

Mgm Shenzhen

No. 33, Yanmei Road, Yantian District, Shenzhen

8,1
5 yıldız

₺10.471

Otel fırsatlarını göster

Shenzhen Dameisha Pattaya Hotel

No.20 Huanmei Road, Dameisha, Shenzhen

6,4
4 yıldız

₺1.969

Otel fırsatlarını göster

Fairfield by Marriott Shenzhen Dameisha

No 1 Songcai Road, Shenzhen

8,9
3 yıldız

₺3.181

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Shenzhen seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
29.08 Cmt
30.08 Paz

Shenzhen konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Çin şehirleri