Boston içinde Enterprise araç kiralama

Boston içindeki Enterprise kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Boston, MA, ABD
13 Ara — 20 Ara
Aynı iade yeri
Boston, MA, ABD
13.12 Pzt
Öğle
20.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Boston - Enterprise şubeleri

Aşağıdan Boston içindeki tüm Enterprise kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,7

Genel

8,6

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

8,3

Boston içindeki Enterprise kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Boston içinde Enterprise acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Boston içindeki Enterprise araç kiralama noktalarının tamamında senin ve çalışanların güvenliği için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik yöntemleri uygulanmaktadır. Sık dokunulan alanları dezenfekte etmek ve sıradaki ek önlemler listesi Boston içinde virüsün yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olması için Enterprise tarafından alınan önlemlerden bazılarıdır.
  • Sosyal mesafeyi korumak adına temassız teslim
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik
  • Tam Temizlik Sözü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Boston - Enterprise acentesinin Ocak ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Ocak ayında Boston içindeki Enterprise acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 722 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Enterprise acentesinden gördüğü Boston kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 649 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Ocak ayında Boston içinde bir haftalık Enterprise kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 5.056 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Enterprise acentesinin Boston Logan Intl Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Enterprise, Boston Logan Intl Havalimanı içinde 15 Transportation Way konumunda olmak üzere 1 noktada hizmet vermektedir.

 • Enterprise, Boston içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Boston içinde kiralanan araçlarda Enterprise ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır. Öte yandan rezervasyonunu son dakikada iptal edersen ücret ödemen gerekebileceğini unutma. Enterprise iptal politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan iletişim numaralarını buraya tıklayarak Konumlar sekmesinin altındaki listeden bulabilirsin.

 • Ocak ayında Boston içinde Enterprise acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Ekonomi, Ocak ayında Boston içinde Enterprise acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Ocak içindeki Ekonomi araçlar için günlük ₺ 649 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 649 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • Boston içinde kaç tane Boston araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Enterprise, Boston içinde 14 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 15 Transportation Way, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%32 oranında) Boston içinde Enterprise acentesinden araç kiralarken Enterprise - 15 Transportation Way konumundan kiralamayı tercih etti.


ABD genelindeki diğer şehirlerde Enterprise araçları

Los Angeles, Miami ve San Francisco gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Enterprise araç kiralama fırsatlarını bul

Boston içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Enterprise acentesinde aradığını bulamıyor musun? Boston içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır