Diyarbakır içinde Global Rent A Car araç kiralama

Diyarbakır içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Diyarbakır, Türkiye
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Diyarbakır, Türkiye
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Diyarbakir (il), Diyarbakır içindeki Global Rent A Car kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 233 - ₺ 500

Tüm Araç Türleri

₺ 233 - ₺ 500

Diyarbakır, Diyarbakir (il) içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 233 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 233, Diyarbakır içinde Global Rent A Car Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 331'den %30 daha düşüktür. Mart, Diyarbakır içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Ağustos ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Diyarbakır - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Diyarbakır içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Diyarbakır içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Diyarbakır içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Diyarbakır içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Diyarbakır içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Diyarbakır - Global Rent A Car acentesinin Kasım ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Diyarbakır için günlük ₺ 240, Kasım ayında Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken ödeyeceğin en düşük fiyattır fakat Kasım ayında Global Rent A Car araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 405 civarında veya haftalık kiralamalarda yaklaşık ₺ 2.838 olduğunu görebilirsin. Bu verilerin geçen yılın Kasım ayı verilerine dayandığını hatırlatalım. Bu yıl daha iyi fırsatlar bulma şansın bile var.

 • Global Rent A Car acentesinin Diyarbakır Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Global Rent A Car, Diyarbakır Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir. Global Rent A Car Diyarbakir Airport konumunda yer alır.

 • Kasım ayında Diyarbakır içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Ekonomi kiralık araçları, Kasım ayında Diyarbakır içinde Global Rent A Car acentesinden kiralayabileceğin en popüler araçlardır. Global Rent A Car acentesinden Ekonomi kiralık araçlar günlük ortalama ₺ 320 tutmaktadır. Kasım için bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 225'dir.

 • Diyarbakır içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Ekonomi, günlük ortalama ₺ 320 ile Global Rent A Car acentesinin Diyarbakır içinde sunduğu en ucuz araç türüdür. Günlük ₺ 320, Global Rent A Car acentesinin sunduğu en pahalı araçtan %49 daha düşüktür ve bu fiyatı tercih ederek tasarruf sağlayabilirsin. Diyarbakır içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralayan momondo kullanıcıları (%57 oranında), tasarruf etmek için Ekonomi araç tercih etti.