Helsinki içinde Sixt araç kiralama

Helsinki içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Helsinki, Finlandiya
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Helsinki, Finlandiya
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Helsinki - Sixt şubeleri

Aşağıdan Helsinki içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

8,9

Genel

9,0

Alış/İade

9,1

Fiyat-kalite dengesi

8,6

Helsinki içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Helsinki içinde Sixt acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Sixt, Helsinki içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, Helsinki içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Sixt acentesinin Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Sixt, Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir. Sixt Terminal 1, Car Rental Center konumunda yer alır.

 • Kasım ayında Helsinki içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  İstasyon kasa kiralık araçları, Kasım ayında Helsinki içinde Sixt acentesinden kiralayabileceğin en popüler araçlardır. Sixt acentesinden İstasyon kasa kiralık araçlar günlük ortalama ₺ 705 tutmaktadır. Kasım için bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 705'dir.

 • Helsinki içinde kaç tane Helsinki araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Helsinki içinde 5 Sixt araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre Terminal 1, Car Rental Center, Helsinki içindeki en popüler Sixt araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Helsinki içinde Sixt acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%59 oranında) bu noktadan araç kiraladı.