Viyana içinde Sixt araç kiralama

Viyana içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Viyana, Avusturya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Viyana, Avusturya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Viyana - Sixt şubeleri

Aşağıdan Viyana içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,0

Genel

6,4

Value

5,4

Viyana içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Viyana içinde Sixt acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Sixt, Viyana içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, Viyana içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Viyana - Sixt acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Şubat ayında Viyana içinde Sixt acentesinden araç kiralamanın günlük ücreti ortalama ₺ 1.609 tutmaktadır fakat kullanıcılarımız günlük ₺ 559 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Viyana içinde Sixt acentesinden 1 haftalık araç kiralaman gerekiyorsa Şubat ayında fiyatların ₺ 11.263 olmasını bekleyebilirsin. Bu veriler için geçen yılın kiralama fiyatları baz alınmaktadır fakat momondo'da benzer fiyatları bulma ihtimalin yüksektir.

 • Sixt acentesinin Viyana Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Viyana Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Sixt araç kiralama acentesinin adres: Mietwagenzentrum, Objekt 134.

 • Şubat ayında Viyana içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 2.332 ile Şubat ayında Viyana içinde Sixt acentesinden SUV araç kiralamak momondo kullanıcıları arasında en popüler seçenektir. Ayrıca, geçtiğimiz Şubat ayında SUV için bulunan en düşük fiyat olan günlük ₺ 896 gibi bir fiyata Viyana içinde Sixt araç kiralama fırsatları bulman mümkün.

 • Viyana içinde kaç tane Viyana araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Sixt acentesinin Viyana içinde 6 araç kiralama noktası bulunmaktadır. Mietwagenzentrum, Objekt 134 - Viyana, kullanıcılarımız arasında en popüler olan konumdur. Son 12 ay içinde Sixt acentesinden Viyana içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%49 oranında) araçlarını Mietwagenzentrum, Objekt 134 noktasından teslim almayı tercih etti.