İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı araba kiralama

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
10.6 Pzt
13.6 Per

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde Perodua Bezza model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Perodua Axia bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 1.006 ve günlük en düşük ₺ 813'ye Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde Perodua Bezza araç kiralama fırsatları gördü. Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde Perodua Axia kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 903'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 719 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

Kota Kinabalu Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

SUV, Kota Kinabalu Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%30) geçen yıl Kota Kinabalu Havalimanı içinde kiralık SUV araç aradı. Nissan X-Trail, en popüler kiralık SUV araç modelidir. NH Travel, Kota Kinabalu Havalimanı içinde SUV araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Günlük ₺ 1.715, NH Travel acentesinden SUV kiralayabileceğin en düşük fiyattır.

Kota Kinabalu Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Kota Kinabalu Havalimanı için en iyi araç kiralama fırsatlarını, günlük ortalama ₺ 932 ile en az 14 gün öncesinden rezervasyon yaptığında bulabilirsin.Geçen yılın verilerine göre hafta sonu araç kiralarsan günlük ortalama ₺ 1.306 ödemeyi bekleyebilirsin. Hafta içi araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 1.504 civarındadır. Kota Kinabalu Havalimanı için yıl boyu araç kiralama fırsatları bulabilirsin fakat günlük ortalama ₺ 1.061 ile araç kiralamak için en iyi zaman genellikle Kasım ayıdır.

0

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı araç kiralama rehberi

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

KK Rent A Car

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Europcar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

9,0

Genel

8,5

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

8,5

Agtran

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

keddy by Europcar

1 konum

Green Matrix

2 konum

Mayflower

2 konum

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 20 operatör mevcuttur.

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
10.6 Pzt
Öğlen
13.6 Per
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Kota Kinabalu Uluslararası Havalimanı (BKI) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Kota Kinabalu diğer popüler havalimanlarını keşfedin