Johor Bahru Araç Kiralama

Ucuz Johor Bahru kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Johor Bahru, Malezya
30 Oca — 6 Şub
Aynı iade yeri
Johor Bahru, Malezya
30.1 Cts
Öğle
6.2 Cts
Öğle

Johor Bahru Araç Kiralama Rehberi

Johor Bahru için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre


Johor Bahru ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Johor Bahru Sultan Ismail Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Johor Bahru Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Johor Bahru içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt, Avis ve Hertz, Johor Bahru içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Johor Bahru içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Johor Bahru içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Johor Bahru için Sixt, Avis ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Johor Bahru içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Johor Bahru için hız limiti nedir?

Johor Bahru içindeki hız limiti 70 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Johor Bahru civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Johor Bahru içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Johor Bahru, Malezya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Johor Bahru, Ocak ayında genellikle 163 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 26 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Johor Bahru içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ocak ayında sıcaklıklar genellikle diğer aylara oranla daha yüksektir fakat yine de yağmur yağma ihtimali de yüksektir. Johor Bahru içinde A/C'li (klimalı) bir araç kiralamanı öneririz.


Malezya - diğer şehirlerdeki araçlar


Johor Bahru seyahatini planlamaya başla