Johor Bahru, Malezya Araç Kiralama

Ucuz Johor Bahru, Malezya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Johor Bahru, Malezya
4 Eki — 11 Eki
Aynı iade yeri
Johor Bahru, Malezya
4.10 Pzt
Öğle
11.10 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Johor Bahru Araç Kiralama Rehberi

Johor Bahru, Malezya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Johor Bahru, Malezya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Johor Bahru Sultan Ismail Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Johor Bahru Araç Kiralama

Eylül ayında, momondo kullancıları için 2.193, Johor Bahru kiralık araç araması yaptık.

Johor Bahru, Malezya için hız limiti nedir?

Johor Bahru içindeki hız limiti 70 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Johor Bahru civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Johor Bahru içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Johor Bahru içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Johor Bahru içinde Hyundai Accent model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Ford Focus bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 335 ve günlük en düşük ₺ 100'ye Johor Bahru içinde Hyundai Accent araç kiralama fırsatları gördü. Johor Bahru içinde Ford Focus kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 353'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 128 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

Johor Bahru içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

Johor Bahru içinde BMW 5 Series model araç kiralamak için Hertz, bu aracı (ve benzer Lüks araçları) sunan şehirdeki en popüler araç kiralama şirketidir. Johor Bahru içinde Hertz acentesinden BMW 5 Series model araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 2.117'dir.

Johor Bahru, Malezya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Johor Bahru, Eylül ayında genellikle 191 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 27 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Johor Bahru içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Eylül ayında sıcaklıklar genellikle diğer aylara oranla daha yüksektir fakat yine de yağmur yağma ihtimali de yüksektir. Johor Bahru içinde A/C'li (klimalı) bir araç kiralamanı öneririz.


Malezya - diğer şehirlerdeki araçlar


Johor Bahru seyahatini planlamaya başla