Penang, Malezya Araç Kiralama

Ucuz Penang, Malezya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Penang, Malezya
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Penang, Malezya
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Penang Araç Kiralama Rehberi

Penang, Malezya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Value

4,0

Penang, Malezya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Penang Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Penang Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Penang içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Thrifty, Penang içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Penang içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Penang, Malezya için hız limiti nedir?

  Penang içindeki hız limiti 70 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Penang civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Penang içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Penang içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre Hyundai Accent ve Ford Focus, Penang içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Penang içinde Hyundai Accent kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 381 ve günlük en düşük ₺ 151 fiyata buldu. Ford Focus kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 207 ve ortalama fiyat günlük ₺ 505 civarındadır.

 • Penang, Malezya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Genellikle Penang içinde Ocak ayında sıcaklık 27 °C civarında seyreder ve 76 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Penang içinde sıcaklıklar genellikle Ocak ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.


Malezya - diğer şehirlerdeki araçlar


Penang seyahatini planlamaya başla