Kuala Lumpur, Malezya Araç Kiralama

Ucuz Kuala Lumpur, Malezya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kuala Lumpur, Malezya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Kuala Lumpur, Malezya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kuala Lumpur Araç Kiralama Rehberi

Kuala Lumpur, Malezya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Value

2,0

Kuala Lumpur, Malezya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kuala Lumpur Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kuala Lumpur içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Europcar, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden biridir. Kuala Lumpur içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Kuala Lumpur içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

  Kuala Lumpur seyahatinde en iyi fırsatları Europcar tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 4 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 241 fiyat ile Europcar araç kiralamak için harika bir şirkettir.

 • Kuala Lumpur içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

  Europcar, Kuala Lumpur, Malezya içinde 4 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 241'dir.

 • Kuala Lumpur, Malezya için hız limiti nedir?

  Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kuala Lumpur için hız sınırı: 70 km/saat. Kuala Lumpur ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kuala Lumpur içinde bir otobanda bulursan genellikle 110 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

 • Kuala Lumpur, Malezya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Kuala Lumpur, Ocak ayında genellikle 160 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 27 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Kuala Lumpur içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Ocak ayında sıcaklıklar genellikle diğer aylara oranla daha yüksektir fakat yine de yağmur yağma ihtimali de yüksektir. Kuala Lumpur içinde A/C'li (klimalı) bir araç kiralamanı öneririz.

 • Kuala Lumpur içinde sıcaklıklar Kuala Lumpur Eyaleti bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Ocak ayında Kuala Lumpur içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Kuala Lumpur Eyaleti çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 27 °C ve yağış miktarının Kuala Lumpur civarında olmasını bekleyebilirler.


Kuala Lumpur içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kuala Lumpur yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kuala Lumpur seyahatini planlamaya başla