Ucuz Orta Makedonya uçak bileti

Gidiş dönüş
1 yetişkin
Ekonomi
Nereden?
Nereye?
5.7 Sal
12.7 Sal

900+ seyahat sitesinden fırsatlar mevcut.

Orta Makedonya Uçuşları Hakkında

Orta Makedonya varışlı uçuşların fiyatları, süreleri ve hava yolları hakkında özet bilgi

En İyi Tek Yön Fiyatı

₺ 1.295

En İyi Gidiş Dönüş Fiyatı

₺ 2.773

En kısa uçuş süresi

1sa. 15dk.

İşleten şirket:

3 hava yolu
Son 72 saat içinde bulunan en iyi Türkiye - Orta Makedonya tek yönlü uçuşu fiyatı ₺ 1.295'dır (İzmir Adnan Menderes - Selanik Thessaloniki Makedonia).
Son 72 saat içinde bulunan en iyi Türkiye - Orta Makedonya gidiş dönüş uçuşu fiyatı ₺ 2.773'dır (İstanbul - Selanik Thessaloniki Makedonia).
En hızlı Türkiye - Orta Makedonya uçuşu 1sa. 15dk. (İstanbul - Selanik Thessaloniki Makedonia) sürmektedir.
Turkish Airlines, Aegean Airlines ve Air Serbia dahil olmak üzere Orta Makedonya varışlı uçuş düzenleyen 3 hava yolu mevcuttur.

Orta Makedonya içindeki şehirlere en ucuz uçuşlar

Türkiye - Orta Makedonya uçuşunun en ucuz olduğu zamanı öğrenmek için aşağıdaki şehirlerin üzerine tıkla

Orta Makedonya uçuşun hakkında faydalı bilgiler

Orta Makedonya varışlı uçuşlar hakkında en sık sorulan sorulardan bazıları için güncel cevapları al

Nereden kalktığına bağlı olarak kişi başına ₺ 637 gibi düşük bir fiyata Orta Makedonya uçuşları bulabilirsin. Orta Makedonya uçuşları kişi başına ortalama ₺ 3.144 tutmaktadır.

Orta Makedonya içinde sıcaklıklar yılın zamanına bağlı olarak 5 °C - 27 °C arasından değişmektedir. Orta Makedonya içinde en sıcak ay Temmuz ayıdır ve de Ocak, Orta Makedonya içindeki en soğuk aydır. Daha kuru bir ayda destinasyonu ziyaret etmek isteyenler, yılın diğer aylarına kıyasla yağmur yağışının en az olduğu Ağustos, Temmuz veya Eylül aylarını tercih etmelidir.

Türkiye - Orta Makedonya arası uçuş süresi farklılık göstermektedir fakat İstanbul kalkışlı ve Selanik Thessaloniki Makedonia varışlı (en popüler rotalardan biri) uçuyorsan uçuş süren ortalama 1sa. 15dk. olacaktır. Türkiye - Orta Makedonya için diğer bir popüler rota Antalya - Selanik Thessaloniki Makedonia rotasıdır ve bu uçuş yaklaşık sürmektedir. Aktarmaların ve gecikmelerin seyahat süreni uzatabileceğini unutma.

Orta Makedonya uçuşun için ortalama ₺ 3.236 ödemeyi bekleyebilirsin. Öte yandan, kullanıcılarımız ₺ 637 fiyata Orta Makedonya uçuşları buldu ki bu geçen hafta gördüğümüz en düşük fiyat. Bilet başına ₺ 6.558, Orta Makedonya uçuşunun en yüksek fiyatı olma eğiliminde, ₺ 3.236 veya altı ise iyi bir fırsat olarak düşünülebilir.Popüler şehirler ve görülecek yerler

Orta Makedonya seyahatine mi çıkmayı planlıyorsun? Bu şehirlere göz at ve Orta Makedonya içindeki en popüler bölgeleri görmeden dönme.

Orta Makedonya içindeki popüler şehirlere en son bulunan uçak biletleri

Sana en yakın havalimanından Orta Makedonya içindeki bu popüler şehirlere uçak bileti bul.

En ucuz Orta Makedonya uçuş güzergahları

Bu rotalar, Türkiye içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en ucuz Orta Makedonya uçuşlarını içerir
KalkışDestinasyonEn Kısa SüreEn İyi Fiyat
İstanbulSelanik1sa. 15dk.₺ 2.790
İzmirSelanik7sa. 30dk.₺ 8.254

Orta Makedonya varışlı popüler güzergâhlar

Orta Makedonya için en ucuz fiyat ve en kısa uçuş süresi ile beraber en sık aranan uçuşlar
İstanbul - Selanik Uçuşları
En kısa uçuş süresi1sa. 15dk.
En ucuz fiyat₺ 2.790
İzmir - Selanik Uçuşları
En kısa uçuş süresi7sa. 30dk.
En ucuz fiyat₺ 8.254

Orta Makedonya seyahatini planlamaya başla


Neden momondo?

momondo, ihtiyaçlarına en uygun uçuşu bulmak için çok sayıda hava yolundan ve seyahat acentesinden uçuşları tek bir yerde sunar; en uygun Orta Makedonya uçuşunu bulmak ve rezerve etmek için araçlarımızı ve filtrelerimizi kullanabilirsin.

Esnek rezervasyon politikasına sahip Orta Makedonya uçuşları, aşağıdaki arama formunu kullanarak ve esnek rezervasyon filtremizi seçerek bulabilirsin. Bu filtre, sadece bu politikanın geçerli olduğu uçuşları öne çıkaracaktır.

Tüm potansiyel Orta Makedonya uçuş seçenekleri sayfada sıralandığında momondo sana diğer opsiyonlara ek olarak hava yolu, fiyat ve uçuş saatine göre uçuşları sıralama filtreleme seçeneği sunar.

Evet. momondo, Orta Makedonya uçuşlarında fiyat alarmı özelliğini sunmaktadır. Bu sayfada arama yaptığında fiyat alarmını kurma özelliğini görebilirsin. Fiyat alarmı kurmak için geçerli bir e-posta adresi girmen yeterli. momondo, fiyatlar değiştiğinde seni hemen bilgilendirecektir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Esnek Seyahat
Momondo esnek seçeneklere duyulan ihtiyacı anlar ve değişiklik ücreti olmayan uçuşlar için özel bir filtreye sahiptir.
Uzman Tüyoları
Fiyatın en düşük olduğu kalkış saatinden ne kadar erkenden rezervasyon yapman gerektiğine verilerin temel alındığını tüyolar, harika bir uçuş fırsatı bulmana yardımcı olmak için tasarlandı.
Fiyat Alarmları
Tercih ettiğin uçuş rotasının fiyatını takip et ve fiyatta değişiklik olduğunda bildirim al.