Ucuz Osaka (il) uçak bileti

Gidiş dönüş
1 yetişkin
Ekonomi
Nereden?
Nereye?
3.2 Per
10.2 Per

900+ seyahat sitesinden fırsatlar mevcut.

Osaka (il) içindeki şehirlere en ucuz uçuşlar

Türkiye - Osaka (il) uçuşunun en ucuz olduğu zamanı öğrenmek için aşağıdaki şehirlerin üzerine tıkla

Osaka (il) uçuşun hakkında faydalı bilgiler

Osaka (il) varışlı uçuşlar hakkında en sık sorulan sorulardan bazıları için güncel cevapları al
 • Osaka (il) seyahati için bulabileceğim en ucuz uçuş hangisidir?

  Osaka (il) destinasyonuna ortalama bir uçuş kişi başına ₺ 9.543 tutmaktadır ve Osaka (il) varışlı en ucuz uçak bileti kişi başına ₺ 3.406'dir. Bu fiyat kalkış havalimanı, hava yolu, rezervasyon saati ve seyahat zamanı gibi pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişmektedir.

 • Osaka seyahatinde iniş için tercih edilebilecek en iyi havalimanı hangisidir?

  Osaka, momondo kullanıcıları arasında Osaka (il) içindeki diğer şehirlerden yaklaşık %100 daha popülerdir. Osaka seyahatinde Osaka Kansai Ulus. Havalimanı havalimanına iniş yapmanı öneririz. Bu havalimanı şehri ziyaret ederken genellikle en elverişli seyahat seçeneği olarak karşımıza çıkmakta ve en uygun fiyatları sunmaktadır.

 • Osaka (il) içinde hava durumu nasıl?

  Osaka (il) içinde sıcaklıklar yılın zamanına bağlı olarak 6 °C - 29 °C arasından değişmektedir. Osaka (il) içinde en sıcak ay Ağustos ayıdır ve de Ocak, Osaka (il) içindeki en soğuk aydır. Daha kuru bir ayda destinasyonu ziyaret etmek isteyenler, yılın diğer aylarına kıyasla yağmur yağışının en az olduğu Ocak, Ocak veya Şubat aylarını tercih etmelidir.

 • Hangi hava yolları Osaka (il) varışlı uçuyor?

  Osaka (il) varışlı uçuşlar düzenleyen toplam 4 hava yolu bulunmaktadır ve Korean Air bu hava yolları arasında en popüler olanıdır. Osaka (il) varışlı uçan yolcuların %52 oranında bir kısmı Korean Air ile uçmayı tercih ediyor. Korean Air için uçak bileti bulamıyorsan diğer popüler tercihler olan Asiana Airlines veya Singapore Airlines ile uçabilirsin.

 • Türkiye - Osaka (il) arası uçuş süresi ne kadardır?

  Uçuş süreleri, Türkiye içinde hangi havalimanından Türkiye içindeki hangi havalimanına uçtuğuna göre farklılık gösterir. Örneğin, İstanbul - Osaka Kansai Ulus. arası ortalama 25sa. 40dk. sürmektedir. Antalya - Osaka Kansai Ulus. arası ise ortalama sürer. Lütfen unutma, aktarmasız uçuşlar her zaman daha kısa sürecektir. Bu yüzden momondo üzerinden rotan için mevcut direkt uçuşları aradığından emin ol.

 • Osaka (il) uçuşlarının fiyatı ne kadardır?

  momondo üzerinden son zamanlarda bilet başına ₺ 7.146 gibi düşük bir fiyata Osaka (il) uçuşları bulundu fakat ortalam fiyat ₺ 11.253 civarında seyrediyor. Bu sebeple, ₺ 8.500 veya altı iyi bir fırsat olarak düşünülebilir. Geçtiğimiz hafta ₺ 16.764, gördüğümüz en yüksek fiyattı fakat hangi hava yolları ile hangi havalimanından uçtuğuna ve ne kadar önceden rezervasyonunu yaptığına bağlı olarak bu fiyattan kaçınabilirsin.


Popüler şehirler ve görülecek yerler

Osaka (il) seyahatine mi çıkmayı planlıyorsun? Bu şehirlere göz at ve Osaka (il) içindeki en popüler bölgeleri görmeden dönme.

Osaka (il) içindeki popüler şehirlere en son bulunan uçak biletleri

Sana en yakın havalimanından Osaka (il) içindeki bu popüler şehirlere uçak bileti bul.

En ucuz Osaka (il) uçuş güzergahları

Bu rotalar, Türkiye içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en ucuz Osaka (il) uçuşlarını içerir
KalkışDestinasyonEn Kısa SüreEn İyi Fiyat
İstanbulOsaka25sa. 40dk.₺ 17.000

Osaka (il) varışlı popüler güzergâhlar

Osaka (il) için en ucuz fiyat ve en kısa uçuş süresi ile beraber en sık aranan uçuşlar
İstanbul - Osaka Uçuşları
En kısa uçuş süresi25sa. 40dk.
En ucuz fiyat₺ 17.000

Osaka (il) seyahatini planlamaya başla