Boston içinde Budget araç kiralama

Boston içindeki Budget kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Boston, MA, ABD
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Boston, MA, ABD
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Boston - Budget şubeleri

Aşağıdan Boston içindeki tüm Budget kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

6,8

Genel

6,0

Value

6,1

Boston içindeki Budget kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Boston içinde Budget acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Boston içideki tüm Budget araç kiralama noktalarında müşterilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamak için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik önlemleri alınmaktadır. Bu ek önlemler arasında kiralık araçların iç ve dış yüzeyleri, araç alış ve iade alanları gibi sık dokunulan alanların dezenfekte etmesi bulunmaktadır. Budget ayrıca ekstra önlem adımları atmaktadır ve bunlar şu şekildedir:
  • Tek kullanımlık eldiven ve el antiseptiği sağlanır
  • Elektronik kiralama anlaşması (çoğu konumda mevcut)
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Boston - Budget acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Şubat ayında Boston içindeki Budget acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 627 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Budget acentesinden gördüğü Boston kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 502 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Şubat ayında Boston içinde bir haftalık Budget kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 4.390 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Budget acentesinin Boston Logan Intl Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Şu anda Budget, Boston Logan Intl Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir:
  15 Transportation Way.

 • Budget, Boston içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Budget, Boston için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Budget ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Budget telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

 • Şubat ayında Boston içinde Budget acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Boston içinde Budget acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Ekonomi araçları tercih etti. Bu ay Ekonomi araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 624 ve en düşük günlük ₺ 618 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Boston içinde kaç tane Boston araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Boston içinde 6 Budget araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre 15 Transportation Way, Boston içindeki en popüler Budget araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Boston içinde Budget acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%65 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Boston içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Budget acentesinde aradığını bulamıyor musun? Boston içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır