Boston içinde Hertz araç kiralama

Boston içindeki Hertz kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Boston, MA, ABD
2 Ara — 9 Ara
Aynı iade yeri
Boston, MA, ABD
2.12 Per
Öğle
9.12 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Boston - Hertz şubeleri

Aşağıdan Boston içindeki tüm Hertz kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,7

Genel

7,2

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

7,0

Boston içindeki Hertz kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Boston içinde Hertz acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  KOVİD-19 boyunca Boston içinde Hertz acentesinden araç kiralarken içinin rahat etmesi için şirket, araçlarında ve kiosklarda gelişmiş temizlik gibi ek önlemler almaktadır. Hertz ayrıca, ek koruyucu önlemler dahi olmak üzeer aşağıdaki politikaları uygulamaktadır:
  • Temizlenen tüm kiralık araçlarda "Gold Standard Clean" mührü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Boston - Hertz acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Boston için günlük ₺ 509, Aralık ayında Hertz acentesinden araç kiralarken ödeyeceğin en düşük fiyattır fakat Aralık ayında Hertz araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 621 civarında veya haftalık kiralamalarda yaklaşık ₺ 4.349 olduğunu görebilirsin. Bu verilerin geçen yılın Aralık ayı verilerine dayandığını hatırlatalım. Bu yıl daha iyi fırsatlar bulma şansın bile var.

 • Hertz acentesinin Boston Logan Intl Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. Boston Logan Intl Havalimanı içinde Hertz acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: 156 Tomahawk Drive 42a

 • Hertz, Boston içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Boston içindeki Hertz kiralık araç rezervasyonu ücretsiz olarak iptal edebilirsin. Fakat unutma, planlanan alış tarihinden hemen önce iptal edersen ücret ödemen gerekebilir. Hertz ile iletişime geçip iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi edinmeyi unutma. Konumlar sekmesinden telefon numaraları listeni buraya tıklayarak görebilirsin.

 • Aralık ayında Boston içinde Hertz acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Aralık ayında Boston içinde araç kiralaman gerekiyorsa Hertz acentesiden Orta araçları kiralamayı düşünebilirsin. Aralık ayında Orta araç kiralarken günlük ortalama ₺ 597 ve en düşük ₺ 509 ödemeyi bekleyebilirsin. Ayrıca, Hertz acentesinin sunduğu farklı kiralık araçlar da mevcuttur. Orta araçlar yılın bu zamanı kullanıcılarımız arasında çok popülerdir.

 • Boston içinde Hertz acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Hertz acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan Boston içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Orta araçları tercih edebilirsin. Hertz acentesinden Orta araç kiralamak günlük ortalama ₺ 597 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %5 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%67), Boston seyahatlerinde tasarruf etmek için Hertz acentesinden Orta araç kiraladı.

 • Boston içinde kaç tane Boston araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Hertz acentesinin Boston içinde 6 araç kiralama noktası bulunmaktadır. 156 Tomahawk Drive 42a - Boston, kullanıcılarımız arasında en popüler olan konumdur. Son 12 ay içinde Hertz acentesinden Boston içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%45 oranında) araçlarını 156 Tomahawk Drive 42a noktasından teslim almayı tercih etti.


ABD genelindeki diğer şehirlerde Hertz araçları

Los Angeles, New York ve San Francisco gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Hertz araç kiralama fırsatlarını bul

Boston içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Hertz acentesinde aradığını bulamıyor musun? Boston içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır