Marakeş Araç Kiralama

Ucuz Marakeş kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Marakeş, Fas
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Marakeş, Fas
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Marakeş Araç Kiralama Rehberi

Marakeş için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.4

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

4 yoruma göre


Marakeş ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Marakeş Menara Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Marakeş Araç Kiralama

Ocak ayında, Marakeş için 12 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Marakeş içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Sixt ve Dollar, Marakeş içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Marakeş içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Marakeş içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Marakeş içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Sixt ve Dollar gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Marakeş için hız limiti nedir?

Marakeş içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Marakeş civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Marakeş içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Marakeş, Fas içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Marakeş, Ocak ayında genellikle 20 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 12 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Marakeş içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Marakeş içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Marakeş içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Marakeş içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai i10, Chevrolet Spark ve Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Marakeş içinde sıcaklıklar Marrakesh-Safi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Marakeş içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Marrakesh-Safi içinde sıcaklıkların 12 °C ve yağış ihtimalinin 20 mm civarında olduğunu unutma.


Fas - diğer şehirlerdeki araçlar

Fas genelinde Kazablanka, Tanca ve Agadir gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Marakeş seyahatini planlamaya başla