Belgrad içinde Sixt araç kiralama

Belgrad içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Belgrad, Sırbistan
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Belgrad, Sırbistan
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Belgrad - Sixt şubeleri

Aşağıdan Belgrad içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

4,0

Genel

6,0

Value

4,0

Belgrad içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Belgrad içinde Sixt acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Sixt, Belgrad içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, Belgrad içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Sixt acentesinin Belgrad Nikola Tesla Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Belgrad Nikola Tesla Havaalanı Havalimanı içinde Sixt için 1 araç kiralama noktası bulunmaktadır (Arrival Hall).

 • Şubat ayında Belgrad içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Belgrad içinde Sixt acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Ekonomi araçları tercih etti. Bu ay Ekonomi araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 914 ve en düşük günlük ₺ 301 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Belgrad içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Kompakt, günlük ortalama ₺ 174 ile Sixt acentesinin Belgrad içinde sunduğu en ucuz araç türüdür. Günlük ₺ 174, Sixt acentesinin sunduğu en pahalı araçtan %20 daha düşüktür ve bu fiyatı tercih ederek tasarruf sağlayabilirsin. Belgrad içinde Sixt acentesinden araç kiralayan momondo kullanıcıları (%40 oranında), tasarruf etmek için Kompakt araç tercih etti.

 • Belgrad içinde kaç tane Belgrad araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Sixt acentesinin Belgrad içinde 7 araç kiralama noktası bulunmaktadır. Arrival Hall - Belgrad, kullanıcılarımız arasında en popüler olan konumdur. Son 12 ay içinde Sixt acentesinden Belgrad içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%65 oranında) araçlarını Arrival Hall noktasından teslim almayı tercih etti.


Belgrad içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Sixt acentesinde aradığını bulamıyor musun? Belgrad içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır